MONITOR AOC QD-OLED 27" Q27G4ZD 280Hz
- Przekątna ekranu: 27"
- Rozdzielczość: 2560 x 1440 px
- Typ matrycy: OLED
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 280 Hz
- Wbudowane głośniki: Tak
- Kolor produktu: Czarny
- HDMI: Tak
Q27G4ZD łączy zachwycającą rozdzielczość QHD z ultraszybką częstotliwością odświeżania 240 Hz oraz czasem reakcji 1 ms GtG na panelu QD-OLED, zapewniając wyjątkowo płynną i responsywną rozgrywkę. Dzięki HDR400, niskiemu input lagowi i podstawie inspirowanej e-sportem każda klatka jest ostra i płynna. Ergonomiczna podstawa, wbudowane głośniki oraz oprogramowanie G-Menu do personalizacji sprawiają, że monitor ten doskonale łączy wydajność z komfortem użytkowania.
Monitor AGON firmy AOC z przełomową częstotliwością 280 Hz zmienia reguły gry dla rywalizujących graczy. Błyskawiczna szybkość i precyzyjna precyzja monitora AGON firmy AOC przekładają się na niezaprzeczalną przewagę w szybkich grach, umożliwiając szybszą reakcję i trafianie w cele z niezrównaną dokładnością.
DisplayHDR True Black 400 zapewnia głębsze i dokładniejsze poziomy czerni, dzięki czemu wrażenia wizualne są bogatsze i bardziej wciągające. Koniec z rozmytymi ciemnymi scenami w filmach i grach. Dzięki TrueBlack400 czeka Cię bardziej realistyczna wizualna podróż.
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Typ HD | Quad HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Technologia wyświetlacza | QD-OLED |
| Typ matrycy | OLED |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0,03 ms |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Czas reakcji (MPRT) | 0,3 ms |
| Ekran matowy | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 150000:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 280 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 1.073 billionów kolorów |
| Rozmiar plamki | 0,2292 x 0,2292 mm |
| Gęstość pikseli | 108,8 ppi |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,4 cm |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68,5 cm |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 400 |
| Twardość powierzchni | 2H |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 141,3% |
| Pokrycie Adobe RGB | 98,4% |
| Gama kolorów DCI-P3 | 99,4% |
| Zakres częstotliwości odświeżania AMD FreeSync | 48 - 260 Hz |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Tryb gry | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Przednia osłona | Czarny |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Typu B |
| Ilość portów upstream | 1 |
| Liczba portów USB Typu-B (ilość) | 1 |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 4 |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 13 cm |
| Oś obrotu | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Obrotowe | Tak |
| Obracany | -30 - 30° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -3 - 21° |
| Funkcja Picture-in-Picture | Tak |
| OSD | Tak |
| Języki menu ekranowego | Chińska uproszczona, Chińska tradycyjna, Czeski, Holenderski, Angielski, Fiński, Francuska, Niemiecki, Włoski, Japońska, koreańska, Chorwacki, Polski, Portugalski, Rosyjski, Hiszpański, Szwedzki, Turecka, Ukraińska |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 24 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 24 kWh |
| Pobór mocy | 78 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 609,3 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 240 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 537,7 mm |
| Waga (z podstawą) | 6,6 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 609,3 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 51,3 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 357,7 mm |
| Waga (bez podstawy) | 5,2 kg |
| Szerokość opakowania | 820 mm |
| Głębokość opakowania | 159 mm |
| Wysokość opakowania | 481 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,2 kg |
| Przewody | Prąd przemienny, HDMI, DisplayPort, USB |
| Nie zawiera | Rtęci, PVC/BFR |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2401828 |
| Specyficzne technologie | Crosshair |
| Niski input lag | Tak |
| Licznik FPS | Tak |
| Pokrętło | Tak |
| Kontrola cieni | Tak |
| Redukcja rozmycia ruchu | Tak |
| Typ grubości ramki | Bezszkieletowy |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Certyfikaty zgodności | BSMI, CB, CE, Federalna Komisja Łączności (FCC), KC, KCC, Minimum Energy Performance Standards (MEPS), RCM, RoHS, TÜV mark |
| Certyfikaty | WEEE,REACH compliant,RoHs compliant |
| Ostrzeżenia | Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych., Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci., Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |