MONITOR ASUS 23.8" C1242HE FHD
- Przekątna ekranu: 23,8"
- Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
- Typ matrycy: VA
- Kształt ekranu: Płaski
- Wbudowana kamera/aparat: Nie
- Kolor produktu: Czarny
- HDMI: Tak
Możesz być zainteresowany również:
Opis
Klasyczny design i wyraźny obraz
Monitor biznesowy ASUS C1242HE oferuje 23,8-calowy ekran Full HD (1920 × 1080) z szerokimi kątami widzenia 178°, zapewniając żywy i czytelny obraz. Dla większego komfortu pracy zastosowano technologie Flicker-Free oraz Low Blue Light z certyfikatem TÜV Rheinland, które pomagają ograniczyć zmęczenie oczu podczas dłuższych sesji.
Wyrazisty obraz pod każdym kątem
Wysoki kontrast 3000:1 zapewnia głęboką czerń i jasną biel, dzięki czemu obraz jest bardziej szczegółowy i czytelny. Szerokie kąty widzenia 178° minimalizują zniekształcenia oraz zmiany kolorów, nawet gdy patrzysz na ekran z boku.
Bezramkowa konstrukcja
Smukła, bezramkowa budowa świetnie sprawdza się w konfiguracjach wielomonitorowych, pozwalając stworzyć niemal jednolitą przestrzeń roboczą i zwiększyć wrażenie zanurzenia.
ASUS Splendid – tryby obrazu i ochrona wzroku
ASUS Splendid poprawia jasność, kontrast i ostrość, oferując gotowe tryby dopasowane do treści, m.in. Reading i Darkroom oraz sRGB. Funkcje Low Blue Light i Flicker-Free dodatkowo zmniejszają zmęczenie oczu podczas długiego użytkowania.
ASUS Blue Light Filter z certyfikatem TÜV Rheinland
Filtr światła niebieskiego ASUS Blue Light Filter, certyfikowany przez TÜV Rheinland, pomaga ograniczyć emisję potencjalnie szkodliwego światła niebieskiego. Ustawienia są łatwo dostępne w menu OSD i pozwalają płynnie regulować poziom ochrony od 0 do maksimum, a rygorystyczne testy potwierdzone certyfikacją TÜV Rheinland gwarantują wysokie standardy bezpieczeństwa i jakości.
Flicker-Free – większy komfort dla oczu
Technologia ASUS Flicker-Free z certyfikatem TÜV Rheinland redukuje migotanie ekranu, zapewniając wygodniejsze oglądanie. Pomaga ograniczyć zmęczenie wzroku podczas długich godzin spędzanych przed monitorem, np. w pracy lub podczas oglądania filmów.
Specyfikacja
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Typ matrycy | VA |
| Typ podświetlacza | LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Ekran matowy | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,7 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,6 cm |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Kolor produktu | Czarny |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| HDCP | Tak |
| Wersja HDCP | 1.4 |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 23° |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | C |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 12 kWh |
| Pobór mocy | 11,7 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1091937 |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 539,7 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 205 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 391 mm |
| Waga (z podstawą) | 3,6 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 539,7 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 54,3 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 325,1 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,4 kg |
| Szerokość opakowania | 612 mm |
| Głębokość opakowania | 152 mm |
| Wysokość opakowania | 420 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Specyficzne technologie | SPLENDID |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | ASUSTeK Computer Inc. |
| Kraj | Tajwan |
| Adres | 1F.,No.15,Llde Rd. |
| Kod pocztowy | 112 |
| Miasto | Beitou Dist,Taipei City |
| https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_source=asus-qr&utm_medium=referral&utm_campaign=7513-20240529 |
| Nazwa | ASUS COMPUTER GmbH |
| Kraj | Niemcy |
| Adres | Harkort Str. 21-23 |
| Kod pocztowy | 40880 |
| Miasto | Ratingen |
| https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_source=asus-qr&utm_medium=referral&utm_campaign=7513-20240529 |