| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Typ matrycy | IPS |
| Typ podświetlacza | LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Jasność wyświetlacza (szczytowa) | 400 cd/m² |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Ekran matowy | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 3000:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 1.073 billionów kolorów |
| Rozmiar plamki | 0,155 x 0,155 mm |
| Gęstość pikseli | 163 ppi |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,7 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 15 - 135 kHz |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 60 Hz |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 400, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Standard gamy kolorów | DCI-P3 |
| Paleta barw | 99% |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 100% |
| Pokrycie Adobe RGB | 99% |