MONITOR ASUS 27" VG27VQM TUF Gaming 240 Hz
- Przekątna ekranu: 27"
- Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
- Typ matrycy: VA
- Kształt ekranu: Zakrzywiony
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 240 Hz
- Wbudowane głośniki: Tak
- Kolor produktu: Czarny
- HDMI: Tak
Możesz być zainteresowany również:
Opis
MONITOR ASUS 27" VG27VQM TUF Gaming 240 Hz
TUF Gaming VG27VQM to 27-calowy monitor z matrycą FHD (1920 x 1080) o zakrzywieniu 1500R, z ultraszybkim odświeżaniem z częstotliwością 240 Hz i czasem reakcji 1 ms (MPRT) dla zapewnienia ekstremalnie immersyjnej rozgrywki. Monitor jest wyposażony w wyjątkowe technologie Extreme Low Motion Blur (ELMB) i AMD FreeSync™ Premium, aby wyeliminować efekty powidoków i „tearingu” (rozrywania klatki). Ponadto oferuje technologię High Dynamic Range z obsługą formatu HDR10 i pokryciem w 105% gamy kolorów sRGB, co gwarantuje doskonały kontrast i realistyczne odwzorowanie kolorów.
CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA 240 HZ I CZAS REAKCJI 1 MS (MPRT)
TUF Gaming VG27VQM zapewnia oszałamiające efekty wizualne z praktycznie każdego kąta oglądania, a zakrzywienie 1500R gwarantuje, że każdy punkt na ekranie znajduje się w takiej samej odległości od Twoich oczu. Częstotliwość odświeżania 240 Hz eliminuje denerwujące lagi i efekty rozmycia obrazu w ruchu, a Ty uzyskujesz przewagę nad rywalami w takich grach, jak strzelanki FPS, wyścigi, strategie czasu rzeczywistego oraz gry sportowe. Dzięki tak ultraszybkiej częstotliwości odświeżania cieszysz się niewiarygodnie płynną rozgrywką nawet przy maksymalnych ustawieniach grafiki, co umożliwia Ci natychmiastowe reagowanie na akcję wyświetlaną na ekranie. Z tym monitorem zawsze uderzasz wcześniej niż przeciwnicy.
Szeroki zakres dynamiki
TUF Gaming VG27VQM wykorzystuje technologię HDR do zapewniania bardziej żywych kolorów i wyższego poziomu kontrastu w porównaniu do konwencjonalnych monitorów.
Extreme Low Motion Blur (ELMB)
Technologia ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB) zapewnia czas reakcji na poziomie 1 ms (MPRT) dla wyeliminowania efektów smużenia i rozmycia obrazu w ruchu. Ponadto dzięki niej poruszające się obiekty są jeszcze ostrzejsze, a rozgrywka zyskuje na płynności i responsywności.
Intuicyjne sterowanie
ASUS DisplayWidget Lite to oprogramowanie narzędziowe, które umożliwia Ci łatwe i szybkie dostrojenie ustawień lub skonfigurowanie ekskluzywnych funkcji ASUS, takich jak Shadow Boost, ASUS GameVisual i innych.
Specyfikacja
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Typ matrycy | VA |
| Typ podświetlacza | LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Czas reakcji (MPRT) | 1 ms |
| Ekran matowy | Tak |
| Kształt ekranu | Zakrzywiony |
| Klasyfikacja krzywizny ekranu | 1500R |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 100000000:1 |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego | ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 1 ms |
| Rozmiar plamki | 0,311 x 0,311 mm |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 292 kHz |
| Zasięg skanowania (długość) | 48 - 240 Hz |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 29,8 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 292 - 292 kHz |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 240 Hz |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Paleta barw | 105% |
| AMD FreeSync | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Tryb gry | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 2 |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| HDCP | Tak |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 12 cm |
| Obrotowe | Tak |
| Obracany | 90 - -90° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 25° |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 21 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 30 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1119299 |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 609 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 211,2 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 386,9 mm |
| Waga (z podstawą) | 6 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 609 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 44 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 359,9 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,77 kg |
| Szerokość opakowania | 682 mm |
| Głębokość opakowania | 448 mm |
| Wysokość opakowania | 209 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,2 kg |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | ASUSTeK Computer Inc. |
| Kraj | Tajwan |
| Adres | 1F.,No.15,Llde Rd. |
| Kod pocztowy | 112 |
| Miasto | Beitou Dist,Taipei City |
| https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_source=asus-qr&utm_medium=referral&utm_campaign=7513-20240529 |
| Nazwa | ASUS COMPUTER GmbH |
| Kraj | Niemcy |
| Adres | Harkort Str. 21-23 |
| Kod pocztowy | 40880 |
| Miasto | Ratingen |
| https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_source=asus-qr&utm_medium=referral&utm_campaign=7513-20240529 |