MONITOR ASUS 31.5" PG32UCDMR ROG QD-OLED 4K 240 Hz
- Przekątna ekranu: 31,5"
- Rozdzielczość: 3840 x 2160 px
- Typ matrycy: OLED
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 240 Hz
- Wbudowane głośniki: Nie
- Wbudowana kamera/aparat: Nie
- Kolor produktu: Czarny
- HDMI: Tak
Możesz być zainteresowany również:
Opis
MONITOR ASUS 31.5" PG32UCDMR ROG QD-OLED 4K 240 Hz
ASUS ROG Swift PG32UCDMR 31,5" QD-OLED 4K 240 Hz to monitor klasy premium, zaprojektowany dla entuzjastów gamingu i twórców, którzy oczekują absolutnie najwyższej jakości obrazu i ekstremalnej wydajności. Połączenie technologii QD-OLED, rozdzielczości 4K UHD oraz częstotliwość odświeżania 240 Hz wyznacza nowy standard w świecie monitorów gamingowych.
Matryca OLED
ASUS ROG Swift PG32UCDMR 31,5" QD-OLED 4K 240 Hz to bezkompromisowy monitor klasy premium, zaprojektowany dla entuzjastów gamingu i twórców, którzy oczekują absolutnie najwyższej jakości obrazu i ekstremalnej wydajności. Połączenie technologii QD-OLED, rozdzielczości 4K UHD oraz częstotliwości odświeżania 240 Hz wyznacza nowy standard w świecie monitorów gamingowych.
Czysty i płynny obraz
Rozdzielczość 3840 × 2160 (4K UHD) oferuje krystalicznie czysty obraz i ogromną przestrzeń roboczą, idealną nie tylko do gier, ale także do pracy kreatywnej i edycji treści. Technologie synchronizacji obrazu zapewniają idealną płynność bez tearingu i opóźnień.
Wygoda użytkowania
Monitor wyróżnia się charakterystycznym designem ROG, a ergonomiczna podstawa umożliwia pełną regulację pozycji ekranu. Dodatkowe funkcje gamingowe ASUS oraz technologie Eye Care zwiększają komfort podczas długich sesji przed ekranem.
Specyfikacja
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Technologia wyświetlacza | QD-OLED |
| Typ matrycy | OLED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Jasność wyświetlacza (szczytowa) | 1000 cd/m² |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0,03 ms |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Ekran matowy | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500000:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 1.073 billionów kolorów |
| Rozmiar plamki | 0,182 x 0,182 mm |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 69,9 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 39,5 cm |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 255 kHz |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 24 - 240 Hz |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10), Dolby Vision |
| Głębia kolorów | 10 bit |
| Standard gamy kolorów | DCI-P3 |
| Gama kolorów DCI-P3 | 99% |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Typ NVIDIA G-SYNC | G-SYNC Compatible |
| AMD FreeSync | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Tryb gry | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Podświetlana podstawa | Tak |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Type-C |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 3 |
| Ilość portów USB typu C downstream | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 90 W |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 2.1 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wbudowany pzełącznik KVM | Tak |
| HDCP | Tak |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 8 cm |
| Obrotowe | Tak |
| Obracany | -15 - 15° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 30 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 34 kWh |
| Pobór mocy | 42 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 718 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 276 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 531 mm |
| Waga (z podstawą) | 8,7 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 718 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 67 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 41,3 cm |
| Waga (bez podstawy) | 6 kg |
| Szerokość opakowania | 890 mm |
| Głębokość opakowania | 185 mm |
| Wysokość opakowania | 510 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 13,5 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
| Specyficzne technologie | ASUS OLED Care |
| Kontrola cieni | Tak |
| Redukcja rozmycia ruchu | Tak |
| Część widoczna ekranu | 699,48 x 394,73 mm |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Certyfikaty | TÜV Flicker-freeTÜV Low Blue Light (Hardware Solution)VESA DisplayHDR 400 True BlackAMD FreeSync Premium ProG-SYNC CompatibleFSC MIX |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | ASUSTeK Computer Inc. |
| Kraj | Tajwan |
| Adres | 1F.,No.15,Llde Rd. |
| Kod pocztowy | 112 |
| Miasto | Beitou Dist,Taipei City |
| https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_source=asus-qr&utm_medium=referral&utm_campaign=7513-20240529 |
| Nazwa | ASUS COMPUTER GmbH |
| Kraj | Niemcy |
| Adres | Harkort Str. 21-23 |
| Kod pocztowy | 40880 |
| Miasto | Ratingen |
| https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_source=asus-qr&utm_medium=referral&utm_campaign=7513-20240529 |