MONITOR BENQ LED 23,8" GW2490T 100Hz
- Przekątna ekranu: 23,8"
- Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
- Typ matrycy: IPS
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz
- Wbudowane głośniki: Tak
- Wbudowana kamera/aparat: Nie
- Kolor produktu: Czarny
- HDMI: Tak
Możesz być zainteresowany również:
Opis
MONITOR BENQ LED 23,8" GW2490T 100Hz
MONITOR BENQ LED 23,8" GW2490T 100Hz zapewnia produktywną przestrzeń do pracy, dzięki możliwości ustawienia optymalnej wysokości, która pozwoli Ci zająć najwygodniejszą pozycję. Automatycznie regulowana jasność ekranu, niski poziom niebieskiego światła, brak migotania i technologie Eye-Care zapewniają wygodne oglądanie przez cały dzień.
Jedno kliknięcie, aby przełączać się między urządzeniami
Pozostań bez wysiłku podłączony do swoich codziennych urządzeń dzięki wielu portom i ułatwiaj przełączanie między czynnościami za pomocą jednego kliknięcia. Usprawnienie podróży z każdego źródła wejściowego dla preferowanej konfiguracji nigdy nie było łatwiejsze.
Dostosuj, aby uzyskać lepszą wydajność
Monitor posiada pivot, funkcję regulacji pochylenia, obrotu i wysokości, co pozwala dostosować konfigurację tak, aby zapewnić wygodną i produktywną pracę przez cały dzień.
Akcesoria do monitora
Aby jeszcze bardziej dostosować konfigurację biurka, pokrywa dolna akcesoriów do monitora GC01 porządkuje i ozdabia otoczenie.
Uporządkuj z prostotą
Koniec z bałaganem, ponieważ funkcjonalna konstrukcja podstawy porządkuje artykuły papiernicze i zapewnia większą produktywność na biurku.
Miejsce VIP na Twój telefon
GC01 jest wyposażony w uchwyt na telefon umieszczony przed monitorem, zapewniający łatwy dostęp, przeglądanie i stabilność.
Spersonalizuj swoją przestrzeń
Ożyw swoją kolekcję artykułów stacjonarnych i uzupełnij swoje środowisko pracy pasją i radością.
Płynne oglądanie: płynny ruch 100 Hz
Częstotliwość odświeżania 100 Hz zapewnia płynniejsze i wygodniejsze oglądanie podczas czytania stron internetowych, przesyłania strumieniowego wideo itp.
Certyfikat VESA MediaSync
Certyfikat VESA MediaSync gwarantuje odtwarzanie bez zakłóceń, obsługując wszystkie międzynarodowe formaty wideo, zapewniając optymalne wrażenia multimedialne.
Tryby kolorów dla wielozadaniowości
Dzięki trybom kodowania i trybowi ePaper masz jeszcze więcej opcji dla różnych scenariuszy pracy, zapewniając łatwą czytelność i komfort oczu.
Trwałe dobre samopoczucie dla Twoich oczu
Technologie BenQ Eye-Care chronią Twój wzrok dzięki wielu funkcjom, a każdy obraz widzisz wyraźnie i komfortowo.
Technologia Brightness Intelligence
Technologia Brightness Intelligence (B.I. Tech.) zapewnia wyraźną widoczność poprzez redukcję prześwietlenia jasnych scen i jednoczesne uwydatnienie ciemnych obszarów. Twoje oczy będą chronione, a Ty będziesz mieć jeszcze więcej możliwości dostosowania ustawień wyświetlania do własnych upodobań.
Low Blue Light Plus
Technologia ta utrzymuje żywe kolory, jednocześnie odfiltrowując krótsze i bardziej energetyczne promieniowanie niebiesko-fioletowe, które jest szkodliwe dla oczu.
Flicker-Free
Ekskluzywna technologia BenQ Flicker-Free eliminuje migotanie na wszystkich poziomach jasności, aby zmniejszyć zmęczenie oczu, zmęczenie i bóle głowy.
Tryb osłabienia koloru
Filtry czerwony i zielony monitora pomagają osobom z niedoborami kolorów łatwiej je rozróżniać.
Tryb e-papieru
Symulowany efekt e-booka z wyraźnym czarno-białym układem czytania zapewnia lepsze wrażenia z czytania.
Certyfikat TÜV Rheinland
Globalny organ ds. bezpieczeństwa, TÜV Rheinland, przyznał, że zastosowana w modelu GW2490T technologia Flicker Free i Low Blue Light jest naprawdę przyjazna i bezpieczna dla oczu. Certyfikat Eyesafe 2.0 gwarantuje, że wyświetlacz redukuje niebieskie światło przy jednoczesnym zachowaniu żywych kolorów.
Eye-CareU
Eye-CareU to łatwy w użyciu asystent do pobrania, umożliwiający obsługę przepływu pracy i ustawień wyświetlania. Może ustawiać timery, przypomnienia świetlne i przypomnienia o odległości, aby skorygować postawę i zoptymalizować pracę.
Specyfikacja
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1300:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 61 cm |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom |
| Kolor produktu | Czarny |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| HDCP | Tak |
| Wersja HDCP | 1.4 |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 11 cm |
| Oś obrotu | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | 0 - 90° |
| Obrotowe | Tak |
| Obracany | -20 - 20° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| OSD | Tak |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 18 kWh |
| Pobór mocy | 20 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy (max) | 30 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 540 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 241 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 484 mm |
| Waga (z podstawą) | 6,4 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 540 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 66 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 343 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,5 kg |
| Podstawa dołączona | Tak |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1823159 |
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia., Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |