MONITOR DELL LED 23,8" SE2425HM 100Hz
- Przekątna ekranu: 23,8"
- Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
- Typ matrycy: IPS
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz
- Wbudowane głośniki: Nie
- Wbudowana kamera/aparat: Nie
- Kolor produktu: Czarny
- HDMI: Tak
Możesz być zainteresowany również:
Opis
MONITOR DELL LED 23,8" SE2425HM 100Hz
MONITOR DELL LED 23,8" SE2425HM oferuje wyraźny, szczegółowy obraz i realistyczne kolory, które sprawdzą się zarówno podczas pracy biurowej, nauki, jak i oglądania filmów czy grania. Dzięki częstotliwości odświeżania 100 Hz zyskujesz zauważalnie płynniejszy obraz niż w standardowych monitorach 60 Hz — mniej rozmycia, większy komfort i lepsze wrażenia wizualne.
Monitory serii S to urządzenia dedykowane do domowej rozrywki. Monitory DELL serii S idealnie sprawdzają się podczas grania w gry, oglądania multimediów i filmów, przy rodzinnej rozrywce, przeglądania Internetu i zdjęć. Monitory cechują się współczesną, elegancką stylistyką. Bardzo cienka, niemal niewidoczną ramka wokół matrycy potęguje wrażenia wizualne. Szczególnie ma to znaczenie podczas oglądania filmów czy grania w realistyczne gry 3D.
Realistycze odwzorowanie kolorów
Monitory DELL serii S posiadają realistyczne odwzorowanie kolorów. Jakość obrazu potęguje funkcja korekcji obrazu oraz szerokie kąty widzenia i panoramiczne proporcje ekranu.
Idealne do gier i domowej rozrywki
Matryce w monitorach DELL serii S umożliwiają pracę w wysokiej rozdzielczości. Inteligentne funkcje i wyraźny, czysty obraz, a także przemyślana konstrukcja czynią z monitora DELL S dobrą i przyszłościową inwestycję.
Wygodna praca
Praca z samym monitorem jest bardzo prosta i wygodna. Monitory serii S posiadają łatwy dostęp do opcji zasilania, jasności, kontrastu i dostosowywanych trybów konfiguracji fabrycznej.
Wszechstronna regulacja
Cechą wspólną dla wszystkich monitorów Dell S jest podstawa o dość dużych możliwościach regulacji. Wygodne oglądanie i podłączanie pozwala na dostosowanie swojego miejsce pracy i rozrywki. Dzieje się to dzięki elastycznym opcjom montażu.
Niezawodność i energooszczędność
Z myślą o środowisku monitor jest wykonany z materiałów bezpiecznych dla środowiska, a jego obudowa zawiera 25% tworzyw pochodzących z recyklingu.
Monitory DELL S są zgodne z najnowszymi normami ENERGY STAR, EPEAT Gold i TCO Certified Displays. Ponadto ekologiczne funkcje, takie jak Power Nap, ułatwiają oszczędzanie energii.
Specyfikacja
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Typ matrycy | IPS |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ podświetlacza | Edge LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Ekran matowy | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 480 (VGA), 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1600 x 900, 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p, 720p, 480p, 576p |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 5 ms |
| Rozmiar plamki | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Gęstość pikseli | 93 ppi |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 82 kHz |
| Zasięg skanowania (długość) | 50 - 76 Hz |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,7 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,6 cm |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 110 kHz |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 50 - 100 Hz |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 72% |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Nie |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Pozycjonowanie na rynku | Biuro |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przednia osłona | Czarny |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| HDCP | Tak |
| Wersja HDCP | 1.4 |
| Wi-Fi | Nie |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Oś obrotu | Nie |
| Obrotowe | Nie |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 21° |
| OSD | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | D |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 13 kWh |
| Pobór mocy | 12,8 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Pobór mocy (max) | 28,5 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Prąd wejściowy | 0.7 A |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 5000 m |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 5000 - 12192 m |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 538,6 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 178,8 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 412,3 mm |
| Waga (z podstawą) | 3,12 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 538,6 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 47,7 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 324,2 mm |
| Waga (bez podstawy) | 2,8 kg |
| Szerokość ramki (bok) | 5,8 mm |
| Szerokość ramki (góra) | 5,8 mm |
| Szerokość ramki (dół) | 1,74 cm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,01 kg |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny, HDMI |
| Zasilacz w zestawie | Nie |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Nie |
| Piórko dołączone | Nie |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Długość kabla HDMI | 1,8 m |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Nie zawiera | Arsenowy, Rtęci, PVC/BFR |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2192908 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 141 |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e) | 66,27 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e) | 9,447 |
| Emisja dwutlenku węgla, zużycie energii (kg CO2e) | 63,168 |
| Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e) | 1,974 |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2e) | 77,832 |
| Wersja PAIA | GaBi version 1, 2024 |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia., Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |