MONITOR HP LED 23,8” S5 Pro 524pf (9D9L6UT)
- Przekątna ekranu: 23,8"
- Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
- Typ matrycy: IPS
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz
- Wbudowane głośniki: Nie
- Wbudowana kamera/aparat: Nie
- Kolor produktu: Czarny
- HDMI: Tak
Możesz być zainteresowany również:
Opis
MONITOR HP LED 23,8” S5 Pro 524pf (9D9L6UT)
HP LED 23,8” S5 Pro 524pf to 23,8-calowy monitor HP z serii 5 Pro FHD, który usprawnia pracę każdego dnia. Umożliwia stworzenie konfiguracji dostosowanej do wykonywanej pracy, zapewnia przejrzystość i opcję wygodnej regulacji – a to wszystko w nowoczesnej i eleganckiej konstrukcji.
Nowy poziom produktywności
Ten 23,8-calowy monitor o rozdzielczości FHD sprawia, że praca staje się szybsza. Dzięki częstotliwości odświeżania 100 Hz można zobaczyć każdy szczegół. Jasne, wyraziste i spójne kolory, dzięki 100% sRGB oraz progresywnemu balansowi bieli HP zapewniają doskonałe wrażenia.
Zaprojektowany, by inspirować
Nowe spojrzenie na organizację pracy. Dzięki trójstronnej konstrukcji bez ramki oraz jednej ramce z mikrokrawędzią można zobaczyć więcej szczegółów. Urządzenie można połączyć z innym monitorem HP z serii 5 Pro z USB-C lub sparować go ze stacją dokowania, aby jeszcze bardziej usprawnić pracę.
Nieprzerwana wygoda
Przewodnik po ergonomicznej konfiguracji w HP Display Center wyjaśnia 4-kierunkową regulację, dzięki czemu można dostosować monitor do swoich potrzeb. Funkcja HP Eye Ease ogranicza niebieskie światło i nie wpływa przy tym na kolory, dzięki czemu oczy mogą odpocząć.
Materiały, które mają znaczenie dla środowiska
Ten wydajny energetycznie monitor to dobry wybór dla ekologicznej przyszłości, ponieważ jego obudowa zawiera co najmniej 90% tworzyw sztucznych z recyklingu. Opakowanie zostało wykonane w 100% z papieru pozyskanego w zrównoważony sposób.
.Specyfikacja
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Ekran matowy | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 800, 1440 x 900 (WXGA+), 1600 x 900, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 720 x 480, 720 x 576, 800 x 600 (SVGA) |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Format obrazu | 16:9 |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500:1 |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 10000000:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Rozmiar plamki | 0,28 x 0,28 mm |
| Gęstość pikseli | 93 ppi |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 120 kHz |
| Zasięg skanowania (długość) | 50 - 100 Hz |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,7 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,6 cm |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,5 cm |
| Wskaźnik zamglenia | 25% |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Paleta barw | 100% |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 100% |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Nie |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Segment HP | Biznes |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor nóżek | Srebrny, Czarny |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Typu-A, USB Typu B |
| Liczba portów USB Typu-B (ilość) | 1 |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 4 |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| HDCP | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 15 cm |
| Oś obrotu | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | 0 - 90° |
| Obrotowe | Tak |
| Obracany | 0 - 45° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 23° |
| OSD | Tak |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | C |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Pobór mocy | 22 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy (max) | 58 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 80% |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 539,4 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 189,5 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 503,2 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,9 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 539,4 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 47,2 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 314,3 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,4 kg |
| Szerokość opakowania | 621 mm |
| Głębokość opakowania | 140 mm |
| Wysokość opakowania | 393 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,2 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Przewody | Prąd przemienny, DisplayPort, HDMI, USB typu A na USB typu B |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Dołączone oprogramowanie | HP Display Center; HP Client Management Script Library |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1949552 |
| Kod unspsc | 43211902 |
| Waga produktu | 4,9 kg |
| Wysokość produktu | 313,7 mm |
| Szerokość produktu | 538,4 mm |
| Głębokość produktu | 38,5 mm |
| Certyfikaty zgodności | BIS, BSMI, CB, CCC, CE, CECP, CEL, EAC, Federalna Komisja Łączności (FCC), GS mark, ICES, KC, KCC, Norma Oficial Mexicana (NOM), PSE, RCM, VCCI, WEEE, cTUVus |
| Gwarancja producenta | Trzyletnia ograniczona gwarancja HP |
| Certyfikaty | BIS; BSMI; CB; CCC; CE; CECP; CEL; cTUVus; EAC; FCC; Oznaczenie GS; ICES; ISO 9241-307; KC; KCC; NOM; PSB; RCM; SEPA; TÜV-S; VCCI; WEEE; ISC; California Energy Commission (CEC); Zastosowanie na całym świecie; UAE; TGM; Certyfikaty (Ukraina); NRCS; PSE; EE – Ukraina; Certyfikat TÜV dla sprzętów o niskiej emisji światła niebieskiego; Certyfikat Works with Chromebook; MEPS – Korea; CEL klasa 2; DoC – Australia i Nowa Zelandia; EMF |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884962894521, 884962894507, 884962894514, 884962894491 |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia., Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | HP Inc. |
| Kraj | Hiszpania |
| Adres | HP REG 23010 |
| Kod pocztowy | 8028 |
| Miasto | Barcelona |
| reg@hp.com |