MONITOR PHILIPS LED 31.5" 328E1CA/00
- Przekątna ekranu: 31,5"
- Rozdzielczość: 3840 x 2160 px
- Kształt ekranu: Zakrzywiony
- Krzywizna ekranu: 150 cm
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz
- Typ matrycy: VA
- Wbudowane głośniki: Tak
- Wbudowana kamera/aparat: Nie
- Kolor produktu: Czarny
- HDMI: Tak
- Wbudowany tuner tv: Nie
Możesz być zainteresowany również:
Opis
Monitor do domu i biura Philips 328E1CA/00
Niezależnie od tego, czy korzystasz z monitora w domu, czy w biurze, warto zadbać o komfort oczu. Ekran Philips 328E1CA/00 nie tylko zapewnia wystarczającą przestrzeń roboczą do wygodnej pracy, ale też posiada wysoką rozdzielczość. W efekcie rewelacyjnie sprawdzi się zarówno podczas wpisywania danych w programach, jak i podczas oglądania filmów. Co więcej, nowoczesna konstrukcja urządzenia stanowi eleganckie uzupełnienie każdego miejsca pracy.
Masz za mało miejsca na standardowe głośniki komputerowe, a może zazwyczaj korzystasz z dźwięku na słuchawkach?
Producent wyposażył monitor w wbudowane głośniki, dzięki temu nie musisz kupować oddzielnego zestawu do słuchania swojej ulubionej muzyki.
Rozdzielczość UltraClear 4K UHD
Monitor Philips wykorzystuje najwyższej jakości matryce, która umożliwia wyświetlanie obrazu w rozdzielczości UltraClear, 4K UHD (3840 x 2160) oraz pozwala tchnąć życie w każdy obraz i każdą grafikę. To idealny wybór dla wymagających projektantów pracujących z oprogramowaniem CAD, grafików korzystających z aplikacji 3D czy finansistów używających na co dzień dużych arkuszy kalkulacyjnych.
Ogromne bogactwo szczegółów
Technologia SmartContrast firmy Philips analizuje wyświetlaną na ekranie zawartość i automatycznie dopasowuje kolory oraz intensywność podświetlenia. Kontrast obrazu jest dynamicznie regulowany w celu jak najlepszego odwzorowania zawartości cyfrowych obrazów i filmów, a także kolorów o ciemnych odcieniach wyświetlanych w grach.
Bądź w centrum wydarzeń
Granie nie powinno wymagać wyboru między niestabilnym przebiegiem rozgrywki a niepełnymi klatkami. Dzięki technologii synchronizacji adaptacyjnej możesz cieszyć się płynnym obrazem bez zniekształceń przy praktycznie dowolnej liczbie klatek na sekundę i ekstremalnie szybkim czasem reakcji.
Specyfikacja
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Kształt ekranu | Zakrzywiony |
| Klasyfikacja krzywizny ekranu | 1500R |
| Krzywizna ekranu | 150 cm |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1440 x 900 (WXGA+), 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 2160, 3840 x 2160 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 2500:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 1.073 billionów kolorów |
| Kompatybilność 3D | Nie |
| Typ matrycy | VA |
| Rozmiar plamki | 0,182 x 0,182 mm |
| Gęstość pikseli | 140 ppi |
| Zasięg skanowania w poziomie | 53 - 84 kHz |
| Zasięg skanowania (długość) | 48 - 75 Hz |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 69,7 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 39,2 cm |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 53 - 84 kHz |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 75 Hz |
| Oddzielna synchronizacja H/V | Tak |
| Sync-on-green (SOG) | Tak |
| DDC/CI | Tak |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Paleta barw | 99% |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 120,5% |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 97,8% |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Nie |
| Synchronizacja komponentowego wideo | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 6 W |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Wolne od Metali ciężkich | Hg (rtęć), Pb (ołów) |
| Certyfikaty | CCC, CECP, CEL, CE Mark, SEMKO, TUV Ergo, TUV/GS, cETLus, CU-EAC |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Port DVI | Nie |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Wejście audio | Nie |
| Wyjście audio | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Standard VESA | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| OSD | Tak |
| Języki menu ekranowego | Chińska uproszczona, Chińska tradycyjna, Niemiecki, Holenderski, Angielski, Hiszpański, Fiński, Francuska, Grecki, Węgierski, Włoski, Japońska, koreańska, Polski, Portugalski, Rosyjski, Szwedzki, Turecka, Ukraińska |
| Liczba języków OSD | 21 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Diody LED | Operacje, Stand-by |
| Pobór mocy | 61,1 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Roczne zużycie energii | 73 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3658 m |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 12192 m |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 709 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 281 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 523 mm |
| Waga (z podstawą) | 7,71 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 709 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 88 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 425 mm |
| Waga (bez podstawy) | 6,89 kg |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny, Audio (3.5mm), HDMI |
| Szerokość opakowania | 800 mm |
| Głębokość opakowania | 236 mm |
| Wysokość opakowania | 625 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,5 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Całkowita ilość materiałów nadających się do recyklingu | 100% |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Zalecana rozdzielczość | 3840 x 2160 @ 60 Hz |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Materiał opakowania zdatny do odzysku | 100% |
| Philips SmartUniformity | 97 - 102% |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | B |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 50000 h |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |