Mop Zestaw Leifheit Classic 56792
- Model: Mop & bucket set
- Kolor produktu: Turkusowy, Biały
Idealnie czyste podłogi już po jednym wytarciu: paski wiskozy, z których wykonano mopa Classic marki Leifheit, doskonale chłoną brud oraz wodę, dzięki czemu szybko wytrzesz podłogę i zyskasz więcej czasu na przyjemności. Wyjątkowo praktyczny: mop Classic marki Leifheit jest dostępny w zestawie z poręcznym wiadrem o pojemności 12 litrów oraz wyciskaczem mopa w pozycji stojącej.
Dzięki elastycznym paskom wiskozy dokładnie i skutecznie wytrzesz każdą powierzchnię w domu, w tym także przestrzenie wokół nóg mebli i stołów oraz nawet w trudno dostępnych kątach. Mop jest też łatwy w użyciu – można go bez problemu wycisnąć, bez schylania i moczenia rąk w brudnej wodzie. Włóż głowicę mopa do wyciskacza i odciśnij naciskając na drążek. Paski wiskozy będą tak suche, jakby wyciśnięto je ręcznie. Wymienną głowicę mopa można prać w temperaturze 60 °C. Mop Classic marki Leifheit wyposażony jest w stabilny, stalowy drążek o długości 120 cm.
| Model | Mop & bucket set |
| Mop dołączony | Tak |
| Materiały | Metal, Plastik, Wiskoza |
| Kolor produktu | Turkusowy, Biały |
| Budowa | Pojedynczy zbiornik |
| Pojemność zbiornika (woda) | 12 l |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,27 kg |
| Głębokość opakowania | 290 mm |
| Szerokość opakowania | 390 mm |
| Wysokość opakowania | 290 mm |
| Ilość | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |