Motorola Moto G06 4/64GB DS Pantone Tendril
- Pamięć RAM: 4 GB
- Pamięć wbudowana: 64 GB
- Rozdzielczość przedniej kamery: 8 Mpix
- Generacja sieci mobilnej: 4G
- Kolor produktu: Zielony
- Zainstalowany system operacyjny: Android 15
- Pojemność baterii: 5200 mAh
Moto g06 łączy wydajność z wygodą na co dzień.
4 GB RAM LPDDR4X i 64 GB wbudowanej pamięci.
Wyświetlacz LCD 6,88 cala HD+ (1640 x 720) oferuje odświeżanie 120 Hz i proporcje 20.5:9. Jasność sięga 600 nitów w trybie wysokiej jasności. Water Touch umożliwia obsługę ekranu mokrymi dłońmi.
Tylna kamera 50 Mpx f/1.8 z Quad Pixel i PDAF pomaga uzyskać jaśniejsze ujęcia.
HDR, panorama portretowa i filtr noktowizyjny na żywo.
Google Lens™ oraz edycja w Zdjęciach Google.
Kamera 8 MP f/2.0 oferuje portret, tryb nocny i retusz.
Wideo w FHD (30 fps) lub HD (30 fps).
Pomocne są też HDR, siatka i timer.
Głośniki stereo z Dolby Atmos® wzmacniają wrażenia w filmach i muzyce. Do dyspozycji jest gniazdo słuchawkowe 3,5 mm.
Bateria 5200 mAh zapewnia do 2 dni pracy. Ładowanie odbywa się z mocą 10 W (5 V/2 A). Złącze USB typu C to standard USB 2.0.
Moto g06 spełnia normę odporności IP64, co oznacza skuteczną ochronę przed kurzem oraz zachlapaniami. Smartfon jest przystosowany do codziennego użytkowania w zmiennych warunkach, takich jak deszcz czy przypadkowe kontakt z wodą. Dodatkowe zabezpieczenie zapewnia szkło Corning® Gorilla® Glass 3, zwiększające trwałość urządzenia.
| Przekątna ekranu | 17,5 cm (6.88") |
| Stosunek ekranu do obudowy | 84,5% |
| Typ matrycy | LCD |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Corning Glass |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass 3 |
| Rozdzielczość | 1640 x 720 px |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Natywna proporcja obrazu | 20.5:9 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (Outdoor) | 600 cd/m² |
| Gęstość pikseli | 395 ppi |
| Specyficzne technologie | Water touch |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza | Tak |
| Typ procesora | Mediatek |
| Model procesora | Helio G81 Extreme |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A75+Cortex-A55 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Taktowanie procesora | 1,7 GHz |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4X |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 50 Mpix |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 8 Mpix |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2 |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Lampa błyskowa z przodu aparatu | Nie |
| Rodzaj flash | LED |
| Rozdzielczość wideo | 1920 x 1080 px |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1280x720@30fps, 1920x1080@30fps |
| Tryby nagrywania wideo | 720p, 1080p |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Tylna kamera głębi 3D | Nie |
| Przedni aparat z głębią 3D | Nie |
| Funkcja wykrywania twarzy | Tak |
| Tryb kamery o wysokim zakresie dynamicznym (HDR) | Tak |
| Tryb opóźnienia | Tak |
| Samowyzwalacz | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Panorama | Tak |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Tryb zwolnionego tempa | Tak |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Standardy 2G | GSM |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Standardy 4G | LTE |
| Standard 5G | Nieobsługiwany |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 6.0 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Pasmo częstotliwości | Quad-band |
| NFC | Nie |
| Port USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wersja USB | 2.0 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Galileo | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Kolor produktu | Zielony |
| Nazwa koloru | Tendril |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Materiał obudowy | Sztuczna skóra, Plastik |
| Połączenie wideo | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Karta graficzna | Mali-G52 MC2 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Polecenia głosowe | Tak |
| Alarm wibracyjny | Tak |
| Radio FM | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| Głośniki | Stereo |
| System dźwięku | Dolby Atmos |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 15 |
| Wirtualny asystent | Google Gemini |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Czujnik gestów | Tak |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (min) | 5 W |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 10 W |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Czas pracy baterii na cykl | 3321 min |
| Trwałość baterii (liczba cykli) | 1200 |
| Klasa odporności na powtarzające się upadki | A |
| Klasa łatwości naprawy | A |
| Stopień ochrony IP | IP64 |
| Szerokość produktu | 77,5 mm |
| Głębokość produktu | 8,31 mm |
| Wysokość produktu | 171,3 mm |
| Waga produktu | 194 g |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Ochraniacz ekranu | Nie |
| Przewody | USB Type-C |
| Wyrzutnik karty SIM | Tak |
| Futerał ochronny | Nie |
| Typ dzwonka | MP3 |
| Piktogram(y) zagrożenia | |
| Ostrzeżenia | Nie wrzucaj urządzenia do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki odpadów elektronicznych., Nie wystawiaj urządzenia na działanie wysokich temperatur lub bezpośredniego ognia., Unikaj bezpośredniego kontaktu z cieczami lub substancjami w przypadku uszkodzenia urządzenia. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Dobierz ochronę do swojego smartfona i zabezpiecz urządzenie przed kosztami nieprzewidzianych zdarzeń.
Sprawdź warianty ochrony dla smartfonów Samsung, Xiaomi, Motorola i innych marek — zakres zależy od wybranego wariantu oraz dostępności ochrony przy danym produkcie.
Wybierz finansowanie RentPay i dopasuj sposób płatności do swoich potrzeb.
• Dodaj produkt do koszyka
• Wybierz RentPay jako metodę płatności
• Opłacaj miesięczną ratę
Dostępne są dwie opcje:
Minimum formalności, szybki proces online.