Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Kup dzisiaj, zapłać później zobacz produkty w promocji
Mysz gamingowa ROCCAT Tyon Biały - ROC-11-851 Mysz gamingowa ROCCAT Tyon Biały - ROC-11-851 Mysz gamingowa ROCCAT Tyon Biały - ROC-11-851 Mysz gamingowa ROCCAT Tyon Biały - ROC-11-851 Mysz gamingowa ROCCAT Tyon Biały - ROC-11-851 Mysz gamingowa ROCCAT Tyon Biały - ROC-11-851 Mysz gamingowa ROCCAT Tyon Biały - ROC-11-851 Mysz gamingowa ROCCAT Tyon Biały - ROC-11-851 Mysz gamingowa ROCCAT Tyon Biały - ROC-11-851 Mysz gamingowa ROCCAT Tyon Biały - ROC-11-851 Mysz gamingowa ROCCAT Tyon Biały - ROC-11-851 Mysz gamingowa ROCCAT Tyon Biały - ROC-11-851

Mysz gamingowa ROCCAT Tyon Biały - ROC-11-851

5 | Opinie: 1

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - Mysz gamingowa ROCCAT Tyon Biały - ROC-11-851


Tyon.jpg

ROCCAT Tyon - wielofunkcyjna i wieloprzyciskowa mysz dla graczy

Zasady gry uległy zmianie. Współczesne pole walki jest wyjątkowo niegościnnym miejscem, a zagrożenia czyhają na lądzie, w wodzie i w powietrzu. Jak zareagować na takie zmiany w przestrzeni rozgrywki? Sięgnij po ROCCAT® Tyon, wielofunkcyjną i wieloprzyciskową mysz dla graczy, która powstała w wyniku niestrudzonej pracy najtęższych umysłów tej branży i jest specjalnie przystosowana do współczesnych starć z użyciem techniki bojowej.

“Masz wszystko, czego potrzeba. Wykorzystaj to i zwyciężaj.”
Dr. Erik J. Dale, ROCCAT Scientist

Tyon biała.jpg

Niezrównana swoboda dowodzenia

Tyon zawiera jednoosiowy analogowy przełącznik kciukowy X-Celerator, który stworzono na potrzeby współczesnego pola walki, aby zapewnić niezrównaną moc dowódczą z zachowaniem pełnej kontroli. Przełącznik można wykorzystać, aby przesunąć ekran w lewo/prawo, skierować dziób w dół/górę, zwiększyć bądź zmniejszyć ciąg i nie tylko. A to wszystko bez utraty perfekcyjnej kontroli nad myszą.

Tyon swoboda.jpg
Tyon czujnik laserowy.jpg
Tyon X-Celerator.jpg

Czujnik laserowy Pro-Aim (R3) z MMPO

Czułość sięgająca 8200 dpi zapewnia niezrównaną celność.

Przłącznik analogowy X-Celerator

Analogowy, jednoosiowy przełącznik X-Celerator zaprojektowano z myślą o współczesnych polach bitwy.

Tyon Easy-Shift.jpg

Usprawniona funkcja Easy-Shift[+]™

Przełomowa technologia ROCCAT Easy-Shift[+]™ pozwala przypisać do każdego z przycisków myszy dodatkową funkcję i tym sam stworzyć niezliczone możliwości ofensywne. Funkcję Easy-Shift[+]™ uruchamia się przyciskiem, który na Tyon jest wygodnie umieszczony pod przyciskami bocznymi.

Większe opcje ofensywne

Tyon to pierwsza mysz ROCCAT® uzbrojona w genialny dwukierunkowy przełącznik płetwowy obsługiwany środkową częścią palca bez przesuwania dłoni. Przełącznik płetwowy to błyskotliwe rozwiązanie konstrukcyjne, które pozwala przenieść kluczowe funkcje z klawiatury na mysz.

Tyon przełącznik.jpg
Tyon przyciski górne.jpg

Powiększony arsenał

Cztery przyciski zostały ergonomicznie i rozsądnie rozmieszczone po obu stronach przycisku lewego i prawego, dzięki czemu Tyon może przejąć część funkcji klawiatury. Ta zmiana konstrukcyjna gwarantuje błyskawiczne i zupełnie intuicyjne wykonywanie dziesiątek poleceń.

Twoja Tyon, Twój styl

Dowolnie dostosuj wygląd swojej Tyon z nowym standardem podświetlenia RGBA. Oddzielnie dobierz kolor kółka myszy i podstawy, aby uzyskać wyjątkowy wygląd. Ogromna liczba efektów świetlnych i paleta 16,8 mln kolorów pozwalają dopasować Tyon w każdym calu do swoich własnych preferencji.

Tyon podświetlenie.jpg
Tyon Swarm.jpg

Sterownik ROCCAT i R.A.D.

Do Tyon dołączony jest pakiet oprogramowania ROCCAT, który zapewnia pełną kontrolę nad urządzeniem. Z łatwością stworzysz wiele oszczędzających czas makr, zmienisz podświetlenie, ustawisz czułość i skonfigurujesz do pięciu profili, które będą się włączać automatycznie wraz z Twoimi ulubionymi grami. A to nie wszystko! Sterownik ROCCAT zawiera też usługę wyświetlania osiągnięć R.A.D. (ROCCAT Achievements Display), która prowadzi przydatne statystyki dotyczące sposobu, w jaki korzystasz z Tyon, np. pokonanej odległości, liczby kliknięć i nie tylko.

Myszka
PrzeznaczenieGaming
Interfejs urządzeniaUSB Typu-A
Technologia wykrywania ruchuLaser
Rodzaj przyciskówWciskane przyciski
Typ przewijania (scroll type)Koło
Rolka przewijającaTak
Liczba przycisków16
Rozdzielczość ruchu8200 DPI
Rekomendowane użyciePC
Programowalne przyciski myszyTak
Liczba kółek przewijania myszy1
Czas odpowiedzi (typowy)1 ms
Częstotliwość Polling rate1000 Hz
Pojemność wbudowanej pamięci576 KB
Konstrukcja
Ergonomiczna konstrukcjaTak
Kolor produktuCzarny
Biały
Diody LEDTak
Ergonomia
Długość kabla1,8 m
Wymagania systemowe
Obsługiwane systemy operacyjne WindowsTak
Waga i rozmiary
Waga produktu126 g
Dane opakowania
Przewodnik użytkownikaTak
Pozostałe funkcje
Przyspieszenie (G)30
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Producenta 24 miesiące
Stan Nowy

Opinie - Mysz gamingowa ROCCAT Tyon Biały - ROC-11-851

Ocena produktu: Mysz gamingowa ROCCAT Tyon Biały - ROC-11-851

Średnia ocena: 5
Opinie: 1

0%
0%
0%
0%
100%

Mecenas - 29.03.2017 11:36

Bardzo dobra myszka dla osób, które cenią sobie wygodę w długiej pracy przy komputerze. W szczególności dla tych, którzy mają chwyt Claw grip lub hybrydowy ( połączenie Claw grip z Palm grip). PLUSY: dobrze leży w dłoni, kabel w dodatkowym oplocie, mocno rozbudowana swobodna konfiguracja funkcji myszki. MINUSY: cena, u mnie był konflikt w oprogramowaniu z Roccat KONE XTD - ale po nadaniu uprawnień administracyjnych w procesach dla TYON i KONE XTD wszystko działa OK, to znaczy obie myszki działają na osobnych programach a tym samym na osobnych procesach w WIN10)

Zaufani Producenci

ACTIVEJET Aerocool Apple ASUS Dell HP Logitech MSI Razer Trust
do góry