Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

zamów łatwo przez telefon >>> 22 32 70 888
Mysz gamingowa ROCCAT Tyon Czarny - ROC-11-850 Mysz gamingowa ROCCAT Tyon Czarny - ROC-11-850 Mysz gamingowa ROCCAT Tyon Czarny - ROC-11-850 Mysz gamingowa ROCCAT Tyon Czarny - ROC-11-850 Mysz gamingowa ROCCAT Tyon Czarny - ROC-11-850 Mysz gamingowa ROCCAT Tyon Czarny - ROC-11-850 Mysz gamingowa ROCCAT Tyon Czarny - ROC-11-850 Mysz gamingowa ROCCAT Tyon Czarny - ROC-11-850 Mysz gamingowa ROCCAT Tyon Czarny - ROC-11-850 Mysz gamingowa ROCCAT Tyon Czarny - ROC-11-850 Mysz gamingowa ROCCAT Tyon Czarny - ROC-11-850

Mysz gamingowa ROCCAT Tyon Czarny - ROC-11-850

0 | Opinie: 0

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - Mysz gamingowa ROCCAT Tyon Czarny - ROC-11-850


Tyon.jpg

ROCCAT Tyon - wielofunkcyjna i wieloprzyciskowa mysz dla graczy

Zasady gry uległy zmianie. Współczesne pole walki jest wyjątkowo niegościnnym miejscem, a zagrożenia czyhają na lądzie, w wodzie i w powietrzu. Jak zareagować na takie zmiany w przestrzeni rozgrywki? Sięgnij po ROCCAT® Tyon, wielofunkcyjną i wieloprzyciskową mysz dla graczy, która powstała w wyniku niestrudzonej pracy najtęższych umysłów tej branży i jest specjalnie przystosowana do współczesnych starć z użyciem techniki bojowej.

“Masz wszystko, czego potrzeba. Wykorzystaj to i zwyciężaj.”
Dr. Erik J. Dale, ROCCAT Scientist

Tyon czarna.jpg

Niezrównana swoboda dowodzenia

Tyon zawiera jednoosiowy analogowy przełącznik kciukowy X-Celerator, który stworzono na potrzeby współczesnego pola walki, aby zapewnić niezrównaną moc dowódczą z zachowaniem pełnej kontroli. Przełącznik można wykorzystać, aby przesunąć ekran w lewo/prawo, skierować dziób w dół/górę, zwiększyć bądź zmniejszyć ciąg i nie tylko. A to wszystko bez utraty perfekcyjnej kontroli nad myszą.

Tyon swoboda.jpg
Tyon czujnik laserowy.jpg
Tyon X-Celerator.jpg

Czujnik laserowy Pro-Aim (R3) z MMPO

Czułość sięgająca 8200 dpi zapewnia niezrównaną celność.

Przłącznik analogowy X-Celerator

Analogowy, jednoosiowy przełącznik X-Celerator zaprojektowano z myślą o współczesnych polach bitwy.

Tyon Easy-Shift.jpg

Usprawniona funkcja Easy-Shift[+]™

Przełomowa technologia ROCCAT Easy-Shift[+]™ pozwala przypisać do każdego z przycisków myszy dodatkową funkcję i tym sam stworzyć niezliczone możliwości ofensywne. Funkcję Easy-Shift[+]™ uruchamia się przyciskiem, który na Tyon jest wygodnie umieszczony pod przyciskami bocznymi.

Większe opcje ofensywne

Tyon to pierwsza mysz ROCCAT® uzbrojona w genialny dwukierunkowy przełącznik płetwowy obsługiwany środkową częścią palca bez przesuwania dłoni. Przełącznik płetwowy to błyskotliwe rozwiązanie konstrukcyjne, które pozwala przenieść kluczowe funkcje z klawiatury na mysz.

Tyon przełącznik.jpg
Tyon przyciski górne.jpg

Powiększony arsenał

Cztery przyciski zostały ergonomicznie i rozsądnie rozmieszczone po obu stronach przycisku lewego i prawego, dzięki czemu Tyon może przejąć część funkcji klawiatury. Ta zmiana konstrukcyjna gwarantuje błyskawiczne i zupełnie intuicyjne wykonywanie dziesiątek poleceń.

Twoja Tyon, Twój styl

Dowolnie dostosuj wygląd swojej Tyon z nowym standardem podświetlenia RGBA. Oddzielnie dobierz kolor kółka myszy i podstawy, aby uzyskać wyjątkowy wygląd. Ogromna liczba efektów świetlnych i paleta 16,8 mln kolorów pozwalają dopasować Tyon w każdym calu do swoich własnych preferencji.

Tyon podświetlenie.jpg
Tyon Swarm.jpg

Sterownik ROCCAT i R.A.D.

Do Tyon dołączony jest pakiet oprogramowania ROCCAT, który zapewnia pełną kontrolę nad urządzeniem. Z łatwością stworzysz wiele oszczędzających czas makr, zmienisz podświetlenie, ustawisz czułość i skonfigurujesz do pięciu profili, które będą się włączać automatycznie wraz z Twoimi ulubionymi grami. A to nie wszystko! Sterownik ROCCAT zawiera też usługę wyświetlania osiągnięć R.A.D. (ROCCAT Achievements Display), która prowadzi przydatne statystyki dotyczące sposobu, w jaki korzystasz z Tyon, np. pokonanej odległości, liczby kliknięć i nie tylko.

Myszka
PrzeznaczenieHazard
Interfejs urządzeniaUSB
Technologia wykrywania ruchuLaser
Rodzaj przyciskówWciskane przyciski
Typ przewijania (scroll type)Koło
Rolka przewijającaTak
Liczba przycisków16
Rozdzielczość ruchu8200 DPI
Rekomendowane użyciePC
Programowalne przyciski myszyTak
Liczba kółek przewijania myszy1
Czas odpowiedzi (typowy)1 ms
Częstotliwość Polling rate1000 Hz
Pojemność wbudowanej pamięci576 KB
Design
Ergonomiczna konstrukcja żelazkaTak
Kolor produktuCzarny
Diody LEDTak
Ergonomia
Długość kabla1,8 m
Wymagania systemowe
Obsługiwane systemy operacyjne WindowsTak
Waga i rozmiary
Waga produktu126 g
Pakowanie danych
Przewodnik użytkownikaTak
Pozostałe właściwości
Przyspieszenie (G)30
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Producenta 24 miesiące
Stan

Opinie - Mysz gamingowa ROCCAT Tyon Czarny - ROC-11-850

Ocena produktu: Mysz gamingowa ROCCAT Tyon Czarny - ROC-11-850

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

ACTIVEJET Aerocool Apple ASUS Dell HP Lenovo Logitech Microsoft Trust
do góry