Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Nie przegap naszej promocji w Black Friday Zapisz się na Alert! Pozostało już tylko
Mysz komputerowa laserowa ROCCAT Tyon ROC-11-850 Mysz komputerowa laserowa ROCCAT Tyon ROC-11-850 Mysz komputerowa laserowa ROCCAT Tyon ROC-11-850

Mysz komputerowa laserowa ROCCAT Tyon ROC-11-850

0 | Opinie: 0

Dostępne kolory:
Produkt chwilowo niedostępny

Opis - Mysz komputerowa laserowa ROCCAT Tyon ROC-11-850

Tyon.jpg

ROCCAT Tyon - wielofunkcyjna i wieloprzyciskowa mysz dla graczy

Zasady gry uległy zmianie. Współczesne pole walki jest wyjątkowo niegościnnym miejscem, a zagrożenia czyhają na lądzie, w wodzie i w powietrzu. Jak zareagować na takie zmiany w przestrzeni rozgrywki? Sięgnij po ROCCAT® Tyon, wielofunkcyjną i wieloprzyciskową mysz dla graczy, która powstała w wyniku niestrudzonej pracy najtęższych umysłów tej branży i jest specjalnie przystosowana do współczesnych starć z użyciem techniki bojowej.

“Masz wszystko, czego potrzeba. Wykorzystaj to i zwyciężaj.”
Dr. Erik J. Dale, ROCCAT Scientist

Tyon czarna.jpg

Niezrównana swoboda dowodzenia

Tyon zawiera jednoosiowy analogowy przełącznik kciukowy X-Celerator, który stworzono na potrzeby współczesnego pola walki, aby zapewnić niezrównaną moc dowódczą z zachowaniem pełnej kontroli. Przełącznik można wykorzystać, aby przesunąć ekran w lewo/prawo, skierować dziób w dół/górę, zwiększyć bądź zmniejszyć ciąg i nie tylko. A to wszystko bez utraty perfekcyjnej kontroli nad myszą.

Tyon swoboda.jpg
Tyon czujnik laserowy.jpg
Tyon X-Celerator.jpg

Czujnik laserowy Pro-Aim (R3) z MMPO

Czułość sięgająca 8200 dpi zapewnia niezrównaną celność.

Przłącznik analogowy X-Celerator

Analogowy, jednoosiowy przełącznik X-Celerator zaprojektowano z myślą o współczesnych polach bitwy.

Tyon Easy-Shift.jpg

Usprawniona funkcja Easy-Shift[+]™

Przełomowa technologia ROCCAT Easy-Shift[+]™ pozwala przypisać do każdego z przycisków myszy dodatkową funkcję i tym sam stworzyć niezliczone możliwości ofensywne. Funkcję Easy-Shift[+]™ uruchamia się przyciskiem, który na Tyon jest wygodnie umieszczony pod przyciskami bocznymi.

Większe opcje ofensywne

Tyon to pierwsza mysz ROCCAT® uzbrojona w genialny dwukierunkowy przełącznik płetwowy obsługiwany środkową częścią palca bez przesuwania dłoni. Przełącznik płetwowy to błyskotliwe rozwiązanie konstrukcyjne, które pozwala przenieść kluczowe funkcje z klawiatury na mysz.

Tyon przełącznik.jpg
Tyon przyciski górne.jpg

Powiększony arsenał

Cztery przyciski zostały ergonomicznie i rozsądnie rozmieszczone po obu stronach przycisku lewego i prawego, dzięki czemu Tyon może przejąć część funkcji klawiatury. Ta zmiana konstrukcyjna gwarantuje błyskawiczne i zupełnie intuicyjne wykonywanie dziesiątek poleceń.

Twoja Tyon, Twój styl

Dowolnie dostosuj wygląd swojej Tyon z nowym standardem podświetlenia RGBA. Oddzielnie dobierz kolor kółka myszy i podstawy, aby uzyskać wyjątkowy wygląd. Ogromna liczba efektów świetlnych i paleta 16,8 mln kolorów pozwalają dopasować Tyon w każdym calu do swoich własnych preferencji.

Tyon podświetlenie.jpg
Tyon Swarm.jpg

Sterownik ROCCAT i R.A.D.

Do Tyon dołączony jest pakiet oprogramowania ROCCAT, który zapewnia pełną kontrolę nad urządzeniem. Z łatwością stworzysz wiele oszczędzających czas makr, zmienisz podświetlenie, ustawisz czułość i skonfigurujesz do pięciu profili, które będą się włączać automatycznie wraz z Twoimi ulubionymi grami. A to nie wszystko! Sterownik ROCCAT zawiera też usługę wyświetlania osiągnięć R.A.D. (ROCCAT Achievements Display), która prowadzi przydatne statystyki dotyczące sposobu, w jaki korzystasz z Tyon, np. pokonanej odległości, liczby kliknięć i nie tylko.

Specyfikacja - Mysz komputerowa laserowa ROCCAT Tyon ROC-11-850
ProducentROCCAT
Kod producentaROC-11-850
Technologia myszyLaserowa
Najwyższa rozdzielczość - DPI8200 DPI
Liczba przycisków14
InterfejsyUSB 2.0
KomunikacjaPrzewodowa
Kolor głównyCzarny
GwarancjaGwarancja Producenta 24 miesiące

Opinie - Mysz komputerowa laserowa ROCCAT Tyon ROC-11-850

Ocena produktu: Mysz komputerowa laserowa ROCCAT Tyon ROC-11-850

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

ACTIVEJET ASUS Logitech Microsoft MSI Razer ROCCAT Trust
do góry