Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Czy wiesz, że mamy Produkty dla dzieci? Zobacz!
Mysz komputerowa optyczna ROCCAT Kone AIMO ROC-11-815-BK Mysz komputerowa optyczna ROCCAT Kone AIMO ROC-11-815-BK Mysz komputerowa optyczna ROCCAT Kone AIMO ROC-11-815-BK Mysz komputerowa optyczna ROCCAT Kone AIMO ROC-11-815-BK Mysz komputerowa optyczna ROCCAT Kone AIMO ROC-11-815-BK Mysz komputerowa optyczna ROCCAT Kone AIMO ROC-11-815-BK Mysz komputerowa optyczna ROCCAT Kone AIMO ROC-11-815-BK Mysz komputerowa optyczna ROCCAT Kone AIMO ROC-11-815-BK Mysz komputerowa optyczna ROCCAT Kone AIMO ROC-11-815-BK

Mysz komputerowa optyczna ROCCAT Kone AIMO ROC-11-815-BK

0 | Opinie: 0

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - Mysz komputerowa optyczna ROCCAT Kone AIMO ROC-11-815-BK

kone aimo czarna.jpg

ROCCAT Kone Aimo modyfikowalna, inteligentna mysz dla graczy RGBA

Kone Aimo z powodzeniem korzysta z dziedzictwa poprzedniczki i hipnotyzuje ogromnymi możliwościami oraz stylistyką. Oryginalna wersja Kone trafiła na rynek w 2007 roku i swoimi innowacjami w typowy dla produktów ROCCAT sposób podwyższyła poprzeczkę dla wszystkich urządzeń na rynku. Specjalistyczna wiedza ROCCAT połączona z opiniami niemal 30 000 graczy i miłośników Kone pozwoliła Kone AIMO dalej kroczyć utartą ścieżką bogatej, 10-letniej tradycji. Nowa mysz może pochwalić się ulepszonym działaniem przycisków i doszlifowaną ergonomią, ale prawdziwym przełomem jest podwójne podświetlenie RGBA z inteligentnym systemem AIMO, a także szybki i niewiarygodnie dokładny czujnik optyczny Owl-Eye. Kone AIMO potrafi przemieszczać się z prędkością światła.

kone aimo.jpg

Podświetlenie AIMO

Oryginalna Kone jako pierwsza mysz z wielokolorowym podświetleniem zrobiła olbrzymią furorę. Imponowała nim na swoich dwóch pasach. Natomiast nowa Kone AMINO dodaje święcące kółko a liczba pasów jest podwojona do czterech! Najwyższej jakości oświetlenie, które intuicyjnie i organicznie reaguję na aktywność użytkownika, dzięki systemowi żywego świtała AIMO.

kone aimo podswietlenie.jpg
kone aimo perfekcja.jpg

Dopracowana do perfekcji

Ergonomia Kone AMIO wzorowana na jej poprzedniczce jest jeszcze bardziej usprawniona. Sprawia to, że wznosi się ona na jeszcze wyższy poziom kontroli i wygody. 10 lat doświadczenia prekursorki sprawiły, że stylistyka i zakres możliwości został dopracowany do absolutnej perfekcji, co na pewno zadowoli graczy o średnich i dużych dłoniach.

Czujnik optyczny Roccat Owl-Eye

Cudowny nowy czujnik optyczny Owl-Eye produkcji PixArt, który został usprawniony według najwyższych standardów ROCCAT. Urządzenie wyróżnia się inspiracją czerpaną z natury i autentycznymi doznaniami oraz charakterystycznymi błyskawicznymi reakcjami. Maksymalne dpi czujnika wynosi 12 000 choć zalecane jest stosowanie złotego środka, czyli przedziału od 400 do 3000 dpi.

Roccat Owl-Eye.jpg
kone aimo easy shift.jpg

Technologia Easy-Shift[+]

Aby jeszcze lepiej panować nad sytuacją w Kone AMIO została zastosowana trzyprzyciskowa strefa kciukowa, która posiada dwa szerokie przyciski pasujące do każdej dłoni oraz domyślnie przypisany do Easy-Shift[+} ergonomiczny niższy przycisk. Easy-Shift[+] to sławna na całym świecie technologia powielania przycisków, która daje możliwość graczowi przypisania dodatkowej funkcji do każdego przycisku. Można je łatwo zaprogramować i wykorzystać zarówno do prostych poleceń, jak i złożonych makr. Większy arsenał zapewni Ci szybszą i skuteczniejszą reakcje w ogniu bitwy.

ROCCAT Swarm

Oprogramowanie Swarm stanowi ucieleśnienie filozofii ROCCAT, w myśl której staramy się być o jeden krok naprzód. Jest to system najnowszej generacji, który obejmuje wszelkie liczące się platformy i urządzenia do grania, a także stanowi jednolity ośrodek gier, aplikacji i produktów ROCCAT, zapewniając zaawansowaną integrację produktów i uniwersalny węzeł ze sterownikami do wszystkich urządzeń ROCCAT. Pożegnaj dziesiątki ikon na pasku zadań – dzięki Swarm otrzymasz skuteczne centrum dowodzenia, z którego możesz zarządzać każdą bronią w Twoim arsenale.

Kone AIMO Swarm.jpg

AIMO

Urządzenia peryferyjne z AIMO stworzono w oparciu o uczący się system, który dostosowuje się do Twojego stylu gry. Im częściej korzystasz z produktów AIMO, tym bardziej dynamiczne i wysublimowane się stają. AIMO intuicyjnie spełnia potrzeby właścicieli – zachwyca, gdy jest na to pora, i cofa się w cień, gdy gracz skupia się na tym, co najważniejsze. Na graniu.

AIMO.jpg
Specyfikacja - Mysz komputerowa optyczna ROCCAT Kone AIMO ROC-11-815-BK
ProducentROCCAT
Kod producentaROC-11-815-BK
Technologia myszyOptyczna
Najwyższa rozdzielczość - DPI12000 DPI
Liczba przycisków8
InterfejsyUSB 2.0
KomunikacjaPrzewodowa
Rodzaj zasilaniaUSB
Długość przewodu1,8 m
Kolor głównyCzarny
Kolor podświetleniaRGB
Waga130 g
GwarancjaGwarancja Producenta 24 miesiące
Dodatkowe informacjeKabel w oplocie

Opinie - Mysz komputerowa optyczna ROCCAT Kone AIMO ROC-11-815-BK

Ocena produktu: Mysz komputerowa optyczna ROCCAT Kone AIMO ROC-11-815-BK

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

ACTIVEJET ASUS Logitech Microsoft MSI Razer ROCCAT Trust
do góry