Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Mysz komputerowa optyczna ROCCAT Leadr ROC-11-852 Mysz komputerowa optyczna ROCCAT Leadr ROC-11-852 Mysz komputerowa optyczna ROCCAT Leadr ROC-11-852 Mysz komputerowa optyczna ROCCAT Leadr ROC-11-852 Mysz komputerowa optyczna ROCCAT Leadr ROC-11-852 Mysz komputerowa optyczna ROCCAT Leadr ROC-11-852 Mysz komputerowa optyczna ROCCAT Leadr ROC-11-852

Mysz komputerowa optyczna ROCCAT Leadr ROC-11-852

0 | Opinie: 0

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - Mysz komputerowa optyczna ROCCAT Leadr ROC-11-852

Leadr.jpg

ROCCAT Leadr - bezprzewodowa wieloprzyciskowa mysz RGB dla graczy

Leadr zapewnia bezprzewodową swobodę z zachowaniem przewodowej wydajności. Ta mysz jest połączeniem pionierskiej technologii bezprzewodowej i zoptymalizowanego czujnika optycznego Owl-Eye, dzięki którym brak kabla przestaje być ułomnością. Żadnych lagów i opóźnień. Mysz wyposażono także w stację dokującą i kabel ładowania, który służy również do grania przewodowego, oraz innowacyjny zestaw przycisków, które zapewniają większą kontrolę. Leadr to mysz przewodowa, która pozbyła się ogona i usiadła na tronie.

Leadr wireless.jpg
Leadr wydajność.jpg

Bezkompromisowa bezprzewodowość

Leadr wyróżnia się na tle konkurencji swoją przełomową technologią bezprzewodową. Urządzenie to opracowano, aby oddać w ręce graczy mysz bezprzewodową, która będzie działać równie dobrze, jak przewodowe odpowiedniki. Częstotliwość przesyłania danych na poziomie 1000 Hz i transmisja z szybkością 2,4 Ghz (szybsza niż USB) powodują, że gracz nie odczuwa lagów i opóźnień, a sterowanie jest niesamowicie szybkie. Tę technologię dopełnia pionierski czujnik optyczny ROCCAT Owl-Eye, który zoptymalizowano pod kątem rozwiązań bezprzewodowych. Inne myszy bezprzewodowe muszą iść na kompromisy, korzystając z energooszczędnych trybów, a Owl-Eye zawsze pracuje z pełną mocą, zacierając granicę między sprzętem bezprzewodowym i przewodowym.

Leadr stacja dokująca.jpg

Stacja dokująca i kabel ładowania

Masz w dłoniach zabójczą broń, ale nawet najlepszy rewolwer jest niczym bez odpowiedniej kabury. Mysz Leadr zawsze będzie przy Tobie, bo towarzyszy jej świetna stacja dokująca z diodami LED wskazującymi stan ładowania i poziom baterii. 20-godzinna bateria jest na wyczerpaniu albo chcesz po prostu grać przewodowo? Podłącz kabel ładowania i graj dalej. Wolność bez kompromisów.

Nowoczesny układ przycisków

Leadr, którą zaprojektowano dla najnowszej generacji gier, zawiera 14 w pełni programowalnych przycisków i solidnie wykonane kółko 2D Titan. Jednym z jej największych atutów jest analogowy jednoosiowy przełącznik kciukowy X-Celerator zapewniający większą funkcjonalność bez poświęcania idealnej kontroli nad myszą. Dodatkowo do dyspozycji jest przełącznik płetwowy dla szybkich i instynktownych poleceń.

Leadr przyciski.jpg
Leadr podświetlenie.jpg

Twoja Leadr, Twój styl

Dowolnie dostosuj wygląd swojej Leadr z nowym standardem podświetlenia RGBA. Oddzielnie dobierz kolor kółka myszy i loga ROCCAT, aby uzyskać wyjątkowy wygląd. Ogromna liczba efektów świetlnych i paleta 16,8 mln kolorów pozwalają w każdym calu dopasować Leadr do swoich własnych preferencji.

Czujnik optyczny ROCCAT Owl-Eye

Owl-Eye to fascynujący nowy czujnik optyczny produkcji PixArt, który zmodyfikowano według najwyższych standardów ROCCAT. Urządzenie czerpie inspirację z natury i zapewnia autentyczne doznania oraz charakterystyczne błyskawiczne reakcje. Dpi czujnika można dostosować pod kątem opracowanego w ROCCAT modułu kontroli odległości z dokładnością do 100 punktów, maksymalnie do 12 000 dpi, choć zalecamy stosować złoty środek, czyli przedział od 400 do 3000 dpi.

Roccat Owl-Eye.jpg
Roccat Owl Eye.jpg

Doznania z Owl-Eye

Sensor Owl-Eye przekłada położenie myszy na ruch kursora z dokładnością 1:1. To sprawia, że urządzenie reaguje niezawodnie i błyskawicznie,
a kursor zawsze jest tam, gdzie chcemy.

Leadr swarm.jpg

ROCCAT Swarm

Oprogramowanie Swarm stanowi ucieleśnienie filozofii ROCCAT, w myśl której staramy się być o jeden krok naprzód. Jest to system najnowszej generacji, który obejmuje wszelkie liczące się platformy i urządzenia do grania, a także stanowi jednolity ośrodek gier, aplikacji i produktów ROCCAT, zapewniając zaawansowaną integrację produktów i uniwersalny węzeł ze sterownikami do wszystkich urządzeń ROCCAT. Pożegnaj dziesiątki ikon na pasku zadań - dzięki Swarm otrzymasz skuteczne centrum dowodzenia, z którego możesz zarządzać każdą bronią w Twoim arsenale.

Złącze stacji dokującej

Notebook wyposażony jest w dodatkowe złącze stacji dokującej które po podłączeniu opcjonalnej stacji dokującej rozszerza jego funkcjonalność o dodatkowe porty komunikacyjne.

Specyfikacja - Mysz komputerowa optyczna ROCCAT Leadr ROC-11-852
ProducentROCCAT
Kod producentaROC-11-852
Technologia myszyOptyczna
Najwyższa rozdzielczość - DPI12000 DPI
Liczba przycisków14
Wyposażenie/funkcjeZłącze stacji dokującej
InterfejsyUSB 2.0
KomunikacjaBezprzewodowa
Rodzaj zasilaniaAkumulatorowe
Długość przewodu1,8 m
Kolor głównyCzarny
Kolor podświetleniaRGB
Szerokość80 mm
Wysokość45 mm
Głębokość126 mm
Waga134 g
GwarancjaGwarancja Producenta 24 miesiące
Zawartość zestawuKabel USB
Stacja dokująca

Opinie - Mysz komputerowa optyczna ROCCAT Leadr ROC-11-852

Ocena produktu: Mysz komputerowa optyczna ROCCAT Leadr ROC-11-852

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

ACTIVEJET Logitech Microsoft MSI ROCCAT Trust
do góry