Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Kup dzisiaj, zapłać później zobacz produkty w promocji
Mysz ROCCAT Kone AIMO Czarna - ROC-11-815-BK Mysz ROCCAT Kone AIMO Czarna - ROC-11-815-BK Mysz ROCCAT Kone AIMO Czarna - ROC-11-815-BK Mysz ROCCAT Kone AIMO Czarna - ROC-11-815-BK Mysz ROCCAT Kone AIMO Czarna - ROC-11-815-BK Mysz ROCCAT Kone AIMO Czarna - ROC-11-815-BK

Mysz ROCCAT Kone AIMO Czarna - ROC-11-815-BK

0 | Opinie: 0

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - Mysz ROCCAT Kone AIMO Czarna - ROC-11-815-BK


kone aimo czarna.jpg

ROCCAT Kone Aimo modyfikowalna, inteligentna mysz dla graczy RGBA

Kone Aimo z powodzeniem korzysta z dziedzictwa poprzedniczki i hipnotyzuje ogromnymi możliwościami oraz stylistyką. Oryginalna wersja Kone trafiła na rynek w 2007 roku i swoimi innowacjami w typowy dla produktów ROCCAT sposób podwyższyła poprzeczkę dla wszystkich urządzeń na rynku. Specjalistyczna wiedza ROCCAT połączona z opiniami niemal 30 000 graczy i miłośników Kone pozwoliła Kone AIMO dalej kroczyć utartą ścieżką bogatej, 10-letniej tradycji. Nowa mysz może pochwalić się ulepszonym działaniem przycisków i doszlifowaną ergonomią, ale prawdziwym przełomem jest podwójne podświetlenie RGBA z inteligentnym systemem AIMO, a także szybki i niewiarygodnie dokładny czujnik optyczny Owl-Eye. Kone AIMO potrafi przemieszczać się z prędkością światła.

kone aimo.jpg

Podświetlenie AIMO

Oryginalna Kone jako pierwsza mysz z wielokolorowym podświetleniem zrobiła olbrzymią furorę. Imponowała nim na swoich dwóch pasach. Natomiast nowa Kone AMINO dodaje święcące kółko a liczba pasów jest podwojona do czterech! Najwyższej jakości oświetlenie, które intuicyjnie i organicznie reaguję na aktywność użytkownika, dzięki systemowi żywego świtała AIMO.

kone aimo podswietlenie.jpg
kone aimo perfekcja.jpg

Dopracowana do perfekcji

Ergonomia Kone AMIO wzorowana na jej poprzedniczce jest jeszcze bardziej usprawniona. Sprawia to, że wznosi się ona na jeszcze wyższy poziom kontroli i wygody. 10 lat doświadczenia prekursorki sprawiły, że stylistyka i zakres możliwości został dopracowany do absolutnej perfekcji, co na pewno zadowoli graczy o średnich i dużych dłoniach.

Czujnik optyczny Roccat Owl-Eye

Cudowny nowy czujnik optyczny Owl-Eye produkcji PixArt, który został usprawniony według najwyższych standardów ROCCAT. Urządzenie wyróżnia się inspiracją czerpaną z natury i autentycznymi doznaniami oraz charakterystycznymi błyskawicznymi reakcjami. Maksymalne dpi czujnika wynosi 12 000 choć zalecane jest stosowanie złotego środka, czyli przedziału od 400 do 3000 dpi.

Roccat Owl-Eye.jpg
kone aimo easy shift.jpg

Technologia Easy-Shift[+]

Aby jeszcze lepiej panować nad sytuacją w Kone AMIO została zastosowana trzyprzyciskowa strefa kciukowa, która posiada dwa szerokie przyciski pasujące do każdej dłoni oraz domyślnie przypisany do Easy-Shift[+} ergonomiczny niższy przycisk. Easy-Shift[+] to sławna na całym świecie technologia powielania przycisków, która daje możliwość graczowi przypisania dodatkowej funkcji do każdego przycisku. Można je łatwo zaprogramować i wykorzystać zarówno do prostych poleceń, jak i złożonych makr. Większy arsenał zapewni Ci szybszą i skuteczniejszą reakcje w ogniu bitwy.

ROCCAT Swarm

Oprogramowanie Swarm stanowi ucieleśnienie filozofii ROCCAT, w myśl której staramy się być o jeden krok naprzód. Jest to system najnowszej generacji, który obejmuje wszelkie liczące się platformy i urządzenia do grania, a także stanowi jednolity ośrodek gier, aplikacji i produktów ROCCAT, zapewniając zaawansowaną integrację produktów i uniwersalny węzeł ze sterownikami do wszystkich urządzeń ROCCAT. Pożegnaj dziesiątki ikon na pasku zadań – dzięki Swarm otrzymasz skuteczne centrum dowodzenia, z którego możesz zarządzać każdą bronią w Twoim arsenale.

Kone AIMO Swarm.jpg

AIMO

Urządzenia peryferyjne z AIMO stworzono w oparciu o uczący się system, który dostosowuje się do Twojego stylu gry. Im częściej korzystasz z produktów AIMO, tym bardziej dynamiczne i wysublimowane się stają. AIMO intuicyjnie spełnia potrzeby właścicieli – zachwyca, gdy jest na to pora, i cofa się w cień, gdy gracz skupia się na tym, co najważniejsze. Na graniu.

AIMO.jpg
Myszka
PrzeznaczenieGaming
Interfejs urządzeniaUSB Typu-A
Technologia wykrywania ruchuOptyczny
Rodzaj przyciskówWciskane przyciski
Typ przewijania (scroll type)Koło
Liczba przycisków12
Rozdzielczość ruchu12000 DPI
Rekomendowane użycieUniwersalny
Programowalne przyciski myszyTak
Liczba kółek przewijania myszy1
Kierunki przewijaniaPionowy/Poziomy
Przyspieszenie (max)50 G
Wbudowana pamięćTak
Konstrukcja
Rozmiar układuPo prawej stronie
Kolor produktuCzarny
Kolor powierzchniJednolity
OświetlenieTak
Diody LEDTak
Ergonomia
Wbudowany wyłącznikTak
Długość kabla1,8 m
Regulowany Lift Off Distance (LOD)Tak
Moc
Źródło zasilaniaKabel.
Wymagania systemowe
Obsługiwane systemy operacyjne WindowsWindows 10
Windows 10 Education
Windows 10 Education x64
Windows 10 Enterprise
Windows 10 Enterprise x64
Windows 10 Home
Windows 10 Home x64
Windows 10 IOT Core
Windows 10 Pro
Windows 10 Pro x64
Windows 7
Windows 7 Enterprise
Windows 7 Enterprise x64
Windows 7 Home Basic
Windows 7 Home Basic x64
Windows 7 Home Premium
Windows 7 Home Premium x64
Windows 7 Professional
Windows 7 Professional x64
Windows 7 Starter
Windows 7 Starter x64
Windows 7 Ultimate
Windows 7 Ultimate x64
Windows 8
Windows 8 Enterprise
Windows 8 Enterprise x64
Windows 8 Pro
Windows 8 Pro x64
Windows 8 x64
Waga i rozmiary
Waga produktu130 g
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Producenta 24 miesiące
Stan

Opinie - Mysz ROCCAT Kone AIMO Czarna - ROC-11-815-BK

Ocena produktu: Mysz ROCCAT Kone AIMO Czarna - ROC-11-815-BK

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

ACTIVEJET Aerocool Apple ASUS Dell HP Logitech MSI Razer Trust
do góry