Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Ekspresowa dostawa z Polski Ponad 20 tys. produktów Raty 0%
Myszk SPC Gear LIX - SPG051 Myszk SPC Gear LIX - SPG051 Myszk SPC Gear LIX - SPG051 Myszk SPC Gear LIX - SPG051 Myszk SPC Gear LIX - SPG051 Myszk SPC Gear LIX - SPG051 Myszk SPC Gear LIX - SPG051 Myszk SPC Gear LIX - SPG051 Myszk SPC Gear LIX - SPG051

Myszk SPC Gear LIX - SPG051

0 | Opinie: 0

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - Myszk SPC Gear LIX - SPG051


#Myszk SPC Gear LIX

ULTRALEKKA KONSTRUKCJA ZE STRUKTURĄ PLASTRA MIODU

Ekstremalnie niska waga myszki SPC Gear LIX – 59 g – umożliwia szybszą reakcję gracza i przyspiesza jego ruch na wirtualnej mapie. Niska bezwładność „gryzonia” przekłada się również na mniejsze zmęczenie mięśni dłoni, a tym samym na wyższą skuteczność podczas dłuższej rozgrywki.


SENSOR PIXART PMW3325 ORAZ PRZEŁĄCZNIKI OMRON

Kluczowa dla gracza jest szybkość i precyzja działania myszki. Za to odpowiedzialny jest ceniony sensor Pixart® PMW 3325, który dzięki swojej szybkości – do 2,54 m/s – i precyzji – od 200 do 8000 DPI – pozwoli Ci skutecznie trafiać w wirtualne cele. Za bezbłędne wykonywanie poleceń odpowiadają mikroprzełączniki marki Omron®, które zostały zaprojektowane dla najbardziej wymagających graczy – cechują się niezwykłą szybkością i krótkim czasem reakcji. Ich żywotność sięga 20 milionów kliknięć!

#Myszk SPC Gear LIX
#Myszk SPC Gear LIX

TEFLONOWE ŚLIZGACZE!

Ultralekka myszka SPC Gear LIX naturalnie musi być również ultraszybka, a w tym zadaniu pomogą ślizgacze wykonane z teflonu PTFE. Dodatkowo, by wspomóc ruch po podkładce, krawędzie ślizgaczy zostały zaokrąglone. Dla najbardziej wymagających i eksploatujących myszkę, przygotowany został dodatkowy zestaw ślizgaczy, tak by myszka LIX zawsze mogła sprostać Twoim wymaganiom.


MIĘKKI I WYTRZYMAŁY PRZEWÓD

Paracord to specjalny rodzaj splotu materiału, który osłania przewód myszki SPC Gear LIX. Jest miękki, elastyczny i zabezpiecza przed uszkodzeniami. Dodatkowo, jego lekkość i giętkość sprawia, że jest on praktycznie niewyczuwalny podczas intensywnej rozgrywki. Jego długość wynosi 1,8 m. Teraz już nic nie stanie na drodze do zwycięstwa!

#Myszk SPC Gear LIX
#Myszk SPC Gear LIX

W PEŁNI ADRESOWALNE PODŚWIETLENIE RGB

Każdy prawdziwy wojownik ma swój kamuflaż, którego zmienia zależnie od prowadzonej misji. W myszce LIX można dowolnie sterować podświetlonymi elementami: rolką, obudową jak i logiem SPC Gear wewnątrz konstrukcji. Adresowalne podświetlenie LED RGB pozwala sterować kolorami i efektami zależnie od Twoich preferencji. Styl podświetlenia możesz przypisać do zdefiniowanych profili, dzięki czemu od razu będziesz mieć informację, czy jesteś odpowiednio przygotowany do kolejnej rundy.

OCHRONNA POWŁOKA

Struktura plastra miodu wykorzystana w korpusie myszki SPC Gear LIX znacząco poprawia komfort termiczny dłoni, a także obniża wagę konstrukcji. Z tego względu elektroniczne elementy znajdujące się we wnętrzu „gryzonia” wymagają dodatkowej, zaawansowanej ochrony. Dlatego też płytka PCB wraz z umieszczonymi na niej elementami została pokryta specjalną powłoką ochronną. Takie rozwiązanie zapewnia odporność na wilgoć czy drobinki kurzu.

#Myszk SPC Gear LIX
#Myszk SPC Gear LIX

OPROGRAMOWANIE

Oprogramowanie wraz z definiowalnymi profilami to niezbędny element myszki dla wymagających graczy. Dzięki niemu, w myszce SPC Gear LIX możesz między innymi:

- dowolnie zmieniać czułość, z jaką poruszać będzie się kursor: od 200 do aż 8000 DPI,
- dopasować podświetlenie, czyli wybrać odpowiadające nam kolory z pełnej palety barw RGB, które dowolnie można ze sobą mieszać tworząc efekty ARGB,
- zmieniać funkcjonalność wszystkich 6 przycisków: każdy z nich może być zaprogramowany, dzięki czemu to właśnie Ty decydujesz o jego przeznaczeniu.

Myszka
Technologia wykrywania ruchuOptyczny
Liczba przycisków6
Rozdzielczość ruchu6400 DPI
Podświetlenie LEDTak
Moc
Długość przewodu1,8 m
Pozostałe funkcje
Romiary myszy (Szer. x Głęb. x Wys.)126×65,7×38,5 mm
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan Nowy

Opinie - Myszk SPC Gear LIX - SPG051

Ocena produktu: Myszk SPC Gear LIX - SPG051

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

ACTIVEJET ASUS Lenovo Logitech MSI Razer Trust
do góry