Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Wielka wyprzedaż! Nie przegap okazji! Zaoszczędź do 86%
Nakrętka KLIPS z programu Kto to kupi do wyciskania zawartości tub zielony Nakrętka KLIPS z programu Kto to kupi do wyciskania zawartości tub zielony Nakrętka KLIPS z programu Kto to kupi do wyciskania zawartości tub zielony Nakrętka KLIPS z programu Kto to kupi do wyciskania zawartości tub zielony Nakrętka KLIPS z programu Kto to kupi do wyciskania zawartości tub zielony Nakrętka KLIPS z programu Kto to kupi do wyciskania zawartości tub zielony

Nakrętka KLIPS z programu Kto to kupi do wyciskania zawartości tub zielony

5 | Opinie: 1

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie , a będzie u Ciebie już jutro!
W przypadku wyboru dostawy kurierem i płatności online lub kartą

Opis - Nakrętka KLIPS z programu Kto to kupi do wyciskania zawartości tub zielony


NAKRĘTKA KLIPS DO WYCISKANIA ZAWARTOŚCI TUB

Wielofunkcyjna, uniwersalna nakrętka/klips znana z programu "Kto to kupi" pomagająca w wyciskaniu zawartości tub. Klips wykonany jest z plastiku wielorazowego użytku oraz występuje w różnych kolorach. Zawija wszystkie rodzaje tub plastikowych i blokuje te już zwinięte. Produkt posiada patent polski.

WEB_GM203763_ttv_ttv1b.jpg
klip.jpg
IMG_20190709_083249b.jpg

Wielofunkcyjna nakrętka do wyciskania zawartości tub z programu "Kto to kupi?"

Dotychczas zawartości tub wyciskane są palcami poprzez ugniatanie, Wyciskanie zawartości tub palcami, zwłaszcza wykonanych z tworzenia sztucznego jest bardzo uciążliwe ze względu na ich sprężystość i powrót do stanu wyjściowego po każdorazowym ich użyciu. Początkowo wyciskanie zawartości nie stanowi problemu. W miarę opróżniania wyciskanie zawartości staje się coraz bardziej utrudnione, ścianki tuby ulegają spłaszczeniu, a zawartość rozpływa się po całej tubie. Za każdym razem musimy mozolnie wyciskać zawartość przez całą tubę od końca, Naturalnym odruchem jest zaginanie tuby i zwijanie w rulon, Ten sposób sprawdza się w tubach metalowych, jednak tuby z tworzywa natychmiast rozwijają się i prostują. Pod koniec zawartości tuba wygląda nieestetycznie, powyginana na wszystkie kierunki, zawiera jednak jeszcze dużo zawartości i wtedy przeważnie ją wyrzucamy, marnując drogocenne czasem składniki, Wprawdzie zwiniętą tubę można zacisnąć np. klamerką lub spinaczem biurowym, jednak nie zawsze mamy to pod ręką i nie wygląda to estetycznie. Produkt zaprezentowany w programie "Kto to kupi?".

Budowa nakrętki/klipsa:

Wielofunkcyjna nakrętka do wyciskania zawartości tub charakteryzuje się tym, ze nakrętka w formie kompletnej składa się z czoła i gwintu oraz sprężystej obejmy pierścieniowej z pionowym przecięciem i wkręcona na tubę stanowi jej zamknięcie, zaś obejma pierścieniowa po jej odłączeniu od czoła nakrętki stanowi zacisk klipsowy, Obejma pierścieniowa wykonana jest z polipropylenu, poliamidu lub podobnego tworzywa.

IMG_20190709_082849.jpg
tuba1.jpg
tuba2.jpg
tuba3.jpg

Wielofunkcyjny

Uniwersalny

Wielokrotnego użytku

WEB_GM203772_ttv_ttv1b.jpg
Cechy
Typ produktuKlips uszczelniający
MateriałyTworzywo Sztuczne
Kolor produktuZielony
Najlepsze zastosowaniaTubka
Narzędzie wielofunkcyjneTak
ZastosowanieUniwersalne, wielorazowego użytku, do zwijania tub plastikowych
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Producenta 12 miesięcy
Stan Nowy

Opinie - Nakrętka KLIPS z programu Kto to kupi do wyciskania zawartości tub zielony

Ocena produktu: Nakrętka KLIPS z programu Kto to kupi do wyciskania zawartości tub zielony

Średnia ocena: 5
Opinie: 1

0%
0%
0%
0%
100%

Marcela - 14.06.2020 17:07

Polecam

Zaufani Producenci

ACTIVEJET Blaupunkt GUDSEN Huawei KARCHER MIO Nikon Trust
do góry