NAS Asustor AS3304T v2; Tower; 4x (3.5" SATA HDD/ 2.5" SSD); Realtek RTD1619B, 2GB DDR4, 1x 2.5GbE, 3x USB 3.2
NAS Asustor AS3304T v2; Tower; 4x (3.5" SATA HDD/ 2.5" SSD); Realtek RTD1619B, 2GB DDR4, 1x 2.5GbE, 3x USB 3.2
- Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci: 4
- Obsługiwane rodzaje dysków: HDD & SSD
- Port USB: Tak
- Klasa urządzenia: Home i Home Office
Opis
Gotowy na erę postkwantową
ASUSTOR wprowadza przyszłość bezpieczeństwa dzięki obsłudze postkwantowego szyfrowania TLS PQC w systemie ADM, certyfikowanego przez NIST. Wykorzystując algorytm Kyber (X25519+ML-KEM 768), serwery NAS automatycznie aktywują ochronę PQC w protokole TLS 1.3, bez potrzeby konfiguracji. Twoje dane pozostają bezpieczne dziś i odporne na zagrożenia jutra — nawet w obliczu komputerów kwantowych.
Więcej mocy, lepsza grafika
Drivestor Pro Gen2 został wyposażony w ulepszony procesor 1,7 GHz oraz nowoczesny układ graficzny iGPU, oferując wyraźny wzrost wydajności względem poprzedniej generacji. Zapewnia płynniejsze transkodowanie multimediów, szybsze działanie i doskonały stosunek ceny do możliwości — idealny wybór dla wymagających użytkowników domowych i biurowych.
2.5 Gigabit Ethernet — dwa razy więcej prędkości
Drivestor Pro Gen2 oferuje port 2.5GbE, zapewniając ponad dwukrotnie wyższą szybkość transferu niż standardowe połączenia Gigabit. To szybka, nowoczesna łączność w przystępnej cenie — idealna do streamingu, backupu i pracy z dużymi plikami bez opóźnień.
2 GB DDR4 RAM — płynna wielozadaniowość
Drivestor Pro Gen2 wyposażono w 2 GB szybkiej pamięci DDR4, zapewniającej stabilną i responsywną pracę systemu. Niezależnie od tego, czy przesyłasz dane, strumieniujesz multimedia czy wykonujesz kopie zapasowe — wszystko działa płynnie i bez opóźnień.
MyArchive — elastyczna archiwizacja bez ograniczeń
Technologia MyArchive zamienia dyski NAS w przenośne nośniki kopii zapasowych, zapewniając prosty i szybki dostęp do ogromnych zasobów danych. Wystarczy włożyć dysk MyArchive, by natychmiast tworzyć, odczytywać lub udostępniać archiwa — bez limitów pojemności i bez skomplikowanej konfiguracji.
Specyfikacja
| Wspierane interfejsy dysków twardych | Serial ATA III |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 2.5, 3.5 |
| Usługa RAID | Tak |
| Poziomy RAID | 0, 1, 5, 6, 10, JBOD |
| Zatoka hot-swap | Tak |
| Obsługiwane systemy plików | BTRFS, FAT32, HFS+, NTFS, exFAT, ext3, ext4 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 4 |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Producent procesora | Realtek |
| Typ procesora | Realtek |
| Model procesora | RTD1619B |
| Taktowanie procesora | 1,7 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Wielkość pamięci flash | 8192 MB |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s, 1000 Mbit/s, 2500 Mbit/s |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Obsługa iSCSI | Tak |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Diody LED | Tak |
| Model | NAS |
| Klasa urządzenia | Home i Home Office |
| Funkcja kopii zapasowej | Tak |
| Cechy kopii zapasowej | Chmura |
| Liczba użytkowników | 4096 użyt. |
| Poziom szumu, bezczynny | 19,7 dB |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Zarządzanie prawem dostępu do folderu udostępniającego | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES, HTTPS, SSH, SSL/TLS |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Wbudowany serwer mediów UPnP™ AV | Tak |
| Obsługiwane przeglądarki | Microsoft Edge, Firefox, Chrome |
| Zainstalowany system operacyjny | ADM |
| Wersja systemu operacyjnego | 4,1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2003, Windows Server 2008, Windows Server 2012, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022 |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | FreeBSD, UnixWare |
| Lokalizacja zasilania | Wbudowany |
| Moc zasilacza | 90 W |
| Ilość jednostek zasilania | 1 |
| Pobór mocy | 25,1 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Szerokość produktu | 174 mm |
| Głębokość produktu | 230 mm |
| Wysokość produktu | 170 mm |
| Waga produktu | 2,2 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Certyfikaty | FCC, CE, VCCI, BSMI, C-TICK, KCC, BIS, CCC |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |