Producent: ASUSTOR
NAS Asustor AS6702T; Tower; 2x (3.5" SATA HDD/ 2.5" SSD); Intel Celeron N510; 4GB DDR4 SODIMM (max. 16GB), 2x 2.5Gb, 4x M.2 2280 NVMe PCIe 3.0, 2x USB 3.2 Gen, 1x HDMI 2.0b
NAS Asustor AS6702T; Tower; 2x (3.5" SATA HDD/ 2.5" SSD); Intel Celeron N510; 4GB DDR4 SODIMM (max. 16GB), 2x 2.5Gb, 4x M.2 2280 NVMe PCIe 3.0, 2x USB 3.2 Gen, 1x HDMI 2.0b
- Zainstalowane urządzenie pamięci masowej: Nie
- Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci: 2
- Obsługiwane rodzaje dysków: HDD & SSD
- Port USB: Tak
- Klasa urządzenia: Home i Home Office
Specyfikacja
| Pojemność dysku | 0 GB |
| Interfejs napędów pamięci masowej | M.2, SATA |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 2.5, 3.5, M.2 |
| Liczba slotów M.2 (M & B) | 4 |
| Usługa RAID | Tak |
| Obsługiwane systemy plików | BTRFS, FAT32, HFS+, NTFS, exFAT, ext3, ext4 |
| Zainstalowane urządzenie pamięci masowej | Nie |
| Całkowita pojemność zainstalowanej pamięci | 0 TB |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 2 |
| Rodzaje zainstalowanych dysków | Nie |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | Intel® Celeron® |
| Model procesora | N5105 |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Cache procesora | 4 MB |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Prędkość zegara pamięci | 2933 MHz |
| Maksymalna pamięć operacyjna RAM | 16 GB |
| Gniazda pamięci | 2 |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Wielkość pamięci flash | 8000 MB |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s, 1000 Mbit/s, 2500 Mbit/s |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Obsługa iSCSI | Tak |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0b |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Obudowa | Komputer stacjonarny |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 7 cm |
| Diody LED | Tak |
| Model | NAS |
| Klasa urządzenia | Home i Home Office |
| Funkcja kopii zapasowej | Tak |
| Cechy kopii zapasowej | Chmura |
| Liczba użytkowników | 4096 użyt. |
| Poziom szumu, bezczynny | 17,7 dB |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Rejestr systemowy | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | ADM |
| Wersja systemu operacyjnego | 4.1 Onwards |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2003, Windows Server 2008, Windows Server 2012, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022 |
| Lokalizacja zasilania | Zewnętrzny |
| Moc zasilacza | 65 W |
| Ilość jednostek zasilania | 1 |
| Pobór mocy | 21 W |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 0,79 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Szerokość produktu | 163,5 mm |
| Głębokość produktu | 108 mm |
| Wysokość produktu | 230 mm |
| Waga produktu | 2 kg |
| Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep | Tak |
| Stan spoczynku | Tak |
| Intel® 64 | Tak |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Nie |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84714100 |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
NAS Asustor AS6702T; Tower; 2x (3.5" SATA HDD/ 2.5" SSD); Intel Celeron N510; 4GB DDR4 SODIMM (max. 16GB), 2x 2.5Gb, 4x M.2 2280 NVMe PCIe 3.0, 2x USB 3.2 Gen, 1x HDMI 2.0b
Trwa wczytywanie...