Producent: Natec
NATEC ŁADOWARKA RIBERA GAN 1X USB-A + 1X USB-C 45W
NATEC ŁADOWARKA RIBERA GAN 1X USB-A + 1X USB-C 45W
- Kompatybilność ładowarki: Uniwersalne
- Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
- Moc maksymalna: 45 W
Specyfikacja
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Typ ładowarki | Przewodowa |
| Ilość portów USB typu A | 1 |
| Funkcje ochrony zasilania | OCP, OVP, OTP, SCP |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Technologia szybkiego ładowania | Samsung AFC, QUICK CHARGE 3.0, Huawei FCP |
| Kolor produktu | Biały, Czarny |
| Napięcie | 110 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Moc maksymalna | 45 W |
| Napięcie wyjściowe (max) | 20 V |
| Napięcie wyjściowe (min) | 5 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 3 A |
| Szerokość produktu | 51 mm |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Wysokość produktu | 29 mm |
| Waga produktu | 109 g |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj ani nie demontuj urządzenia, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Nie używaj produktu w wilgotnym środowisku, aby zapobiec uszkodzeniu i ryzyku pożaru., Produkt musi być zutylizowany zgodnie z przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
NATEC ŁADOWARKA RIBERA GAN 1X USB-A + 1X USB-C 45W
Trwa wczytywanie...