Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Nawigacja Rowerowa Garmin Edge 1030 - 010-01758-10

0 | Opinie: 0

Nawigacja Rowerowa Garmin Edge 1030 - 010-01758-10 Nawigacja Rowerowa Garmin Edge 1030 - 010-01758-10 Nawigacja Rowerowa Garmin Edge 1030 - 010-01758-10
Produkt niedostępny

Opis - Nawigacja Rowerowa Garmin Edge 1030 - 010-01758-10

Niezbędnik rowerzysty

Licznik rowerowy Edge 1030 został zaprojektowany specjalnie z myślą o miłośnikach dwóch kółek. To nowoczesne narzędzie nawigacyjne pomaga znaleźć najlepsze rowerowe trasy oraz zwiększyć bezpieczeństwo podczas jazdy rowerem, a wszystko to z niezwykłą dbałością o szczegóły.

licznik.jpg

Mapa Garmin Cycle Map

Licznik rowerowy Edge 1030 z wgraną mapą Garmin Cycle Map jest idealnym przewodnikiem, który z najdrobniejszymi szczegółami poprowadzi każdego rowerzystę zarówno przez drogi utwardzone, jak i bezdroża. Nawigacja ostrzega przed ostrymi zakrętami, przekazuje dane wysokości, wyświetla punkty szczególne oraz pozwala wyszukiwać adresy. Urządzenie działa do 20 godzin, śmiało można więc planować długie wycieczki rowerowe.

licznik2.jpg

Bezpieczna jazda dzięki łączności z telefonem

Licznik rowerowy Edge 1030 gwarantuje bezproblemową komunikację. Chcąc zapewnić rodzinie i znajomym spokój podczas swojej nieobecności, z łatwością wysyłać możesz do nich gotowe wiadomości np."Wkrótce będę w domu". Inni rowerzyści także mogą śledzić trasę Twojego przejazdu i bez problemu dotrzeć do Ciebie w razie jakichkolwiek problemów.

Efektywny plan treningowy

Z pomocą Edge 1030 w łatwy i skuteczny sposób monitorować możesz postępy swojego treningu, wskaźniki wydolności, a także czas odpoczynku. Możesz również śledzić wyniki całościowego obciążenia treningowego z ostatnich 7 dni i porównywać te dane z optymalnym zakresem Twojej kondycji fizycznej.

training status.jpg
training-peaks-1030.jpg

Aplikacja TrainingPeaks

Konkretny plan treningowy w łatwy sposób zaplanować możesz dzięki aplikacji TrainingPeaks. Aplikacja na bieżąco poprowadzi Cię przez trening, zapewniając szczegółowe dane o intensywności i czasie trwania interwałów. Po treningu poprzez synchronizację danych uzyskasz szczegółową jego analizę oraz zmierzysz postępy w realizacji celów.

Best Bike Split - Twoja pomoc podczas wyścigu

Serwis Best Bike Split oferuje spersonalizowany plan mocy w dniu wyścigu.
Aplikacja pozwala zobaczyć, jak zmiany w wadze, mocy i oporze powietrza wpływają na docelowy czas oraz tworzy idealny plan rozkładu mocy na czas trwania wyścigu. Dzięki takiej pomocy zaplanujesz doskonałą strategię na wyścig, który pozwoli osiągnąć najlepsze czasy.

best-bike-split-1030.jpg
Edge1030.jpg

Dostosuj Edge 1030 do swoich potrzeb

W łatwy sposób licznik rowerowy Edge 1030 dostosować możesz do swoich potrzeb, wykorzystując do tego bezpłatne aplikacje i widżety dostępne w sklepie Connect IQ. Aby zaplanować najlepszy moment na rowerową przejażdżkę warto skorzystać z aplikacji AccuWeather, natomiast dzięki aplikacji MPA and Power uzyskasz informacje o przekroczeniu maksymalnej dostępnej mocy. Wszystkie ważne informacje i ulubione statystyki zobaczyć możesz na jednym czytelnym ekranie.

Wygoda przede wszystkim

Nowe wpuszczane uchwyty pozwalają zamontować licznik rowerowy Edge 1030 na jednej płaszczyźnie z kierownicą, a nie ponad nią. Dzięki temu urządzenie ma niższy profil, co ułatwia podłączanie dodatkowych akcesoriów lub urządzeń, które zwiększają bezpieczeństwo jazdy rowerem. Licznik rowerowy Edge 1030 połączyć można na przykład z radarem wstecznym oraz inteligentnym oświetleniem rowerowym Varia. Ponadto, urządzenie wyposażone jest w funkcję wykrywania zdarzeń, która w razie jakichkolwiek problemów automatycznie wysyła do kontaktu alarmowego pozycję użytkownika.

Edge10301.jpg
licznik1.jpg

Technologia Trendline

Za pomocą serwisu Garmin Connect rowerzyści przesyłali dane dotyczące przejechanych kilometrów. Dane te zostały wykorzystane w technologii Trendline - do wyznaczania najlepszych tras rowerowych. Dzięki temu użytkownicy dwóch kółek za pomocą licznika Edge 1030 znaleźć mogą najdogodniejszą dla nich drogę. Sami także tworzyć mogą dodatkowe trasy -
używając ulepszonej funkcji Kreatora kursów w serwisie Garmin Connect.

Specyfikacja - Nawigacja Rowerowa Garmin Edge 1030 - 010-01758-10
ProducentGarmin
Kod producenta010-01758-10
Rozmiar ekranu3.x cala
Przekątna ekranu3,5"
Funkcje nawigacji GPSBluetooth
Gniazdo na kartę pamięci
Wyświetlacz dotykowy
Wiadomości ze smartfona
Automatyczne wyznaczanie trasy
Prędkość ruchu
Rekalkulacja trasy
InterfejsyMini USB
MapaGarmin Cycle Map
Typ produktuNawigacja turystyczna
Typ nawigacjiRowerowa
Waga123 g
Rodzaj zasilaniaAkumulatorowe
Kolor głównyCzarny
Szerokość58 mm
Wysokość114 mm
GwarancjaGwarancja Producenta 24 miesiące
Zawartość zestawuInstrukcja obsługi
Kabel USB
Karta gwarancyjna
Linka zabezpieczająca
Uchwyt montażowy

Opinie - Nawigacja Rowerowa Garmin Edge 1030 - 010-01758-10

Ocena produktu: Nawigacja Rowerowa Garmin Edge 1030 - 010-01758-10

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

ACTIVEJET Beurer Blaupunkt DJI Kingston Manta Nikon Panasonic Philips Polar1 SanDisk Sony Toshiba Trust
do góry