Nawigacja rowerowa Garmin eTrex SE GPS Solar
- Przekątna ekranu: 2,2"
- Bluetooth: Tak
Ciesz się przygodą dłużej dzięki tej łatwej w użyciu nawigacji Garmin eTrex Solar GPS Solar. Wyróżnia się nieograniczonym czasem pracy baterii — przy założeniu oświetlenia słonecznego o mocy 75 000 luksów — oraz bezprzewodowym przesyłaniem danych i wielopasmowym modułem GPS, które ułatwiają eksplorację.
Jasne światło słoneczne nie stanowi problemu dzięki ekranowi 2,2″ o wysokim kontraście.
Planuj podróże – i nie tylko – po sparowaniu z aplikacją Garmin Explore™ na inteligentne urządzenia.
Nie musisz już martwić się pogodą. Urządzenie ma klasę wodoodporności IPX7.
Wyruszaj na dłuższe wycieczki dzięki nieograniczonemu czasowi pracy baterii przy założeniu oświetlenia słonecznego o mocy 75 000 luksów.
Wbudowany kompas sprawi, że nigdy nie zejdziesz ze szlaku.
Potrzebujesz większej dokładności pozycjonowania? Masz to jak w banku dzięki wielopasmowemu modułowi GPS.
Nieograniczony czas pracy baterii – pod warunkiem, że urządzenie jest używane w warunkach oświetlenia słonecznego o mocy 75 000 luksów – lub do 200 godz. bez ładowania energią słoneczną.
Wielopasmowy moduł GPS zapewnia dostęp do wielu częstotliwości sygnału satelit nawigacyjnych w celu poprawy dokładności określania pozycji.
Otrzymuj automatyczne aktualizacje skrzynek z serwisu Geocaching Live, włączając w to opisy, dzienniki i wskazówki. Po nawiązaniu połączenia z aplikacją Garmin Explore każde znalezisko zostanie przesłane do profilu w witrynie Geocaching.com.
Trzymaj się kursu dzięki cyfrowemu kompasowi, który wskazuje dokładny kierunek nawet w bezruchu.
Po połączeniu z aplikacją Garmin Explore możesz uzyskać informacje o prognozie w czasie rzeczywistym, dzięki czemu masz świadomość zmieniających się warunków.
Połącz się z aplikacją Garmin Explore, aby uzyskać bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania, przechowywanie w chmurze, planowanie podróży, inteligentne powiadomienia i dodatkowe mapy.
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Galileo | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| BeiDou | Tak |
| NavIC | Tak |
| Punkty orientacyjne | Tak |
| Liczba punktów drogi | 1000 |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Mapy dołączone | Tak |
| Przekątna ekranu | 2,2" |
| Rozdzielczość | 240 x 320 px |
| Rozmiar wyświetlacza | 33 x 44 mm |
| Pojemność pamięci RAM | 28 MB |
| Bluetooth | Tak |
| Informacje o słońcu i księżycu | Tak |
| Prognoza pogody | Tak |
| Układ | Ręczny |
| Kolor produktu | Czarny, Szary |
| Wodoodporny | Tak |
| Stopień ochrony IP | IPX7 |
| Połączenie USB | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Rodzaj zasilania | Słoneczny |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowany |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 1800 h |
| Waga produktu | 141 g |
| Szerokość produktu | 64 mm |
| Głębokość produktu | 31 mm |
| Wysokość produktu | 105 mm |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | 010-02782-00 |
Wybierz finansowanie RentPay i dopasuj sposób płatności do swoich potrzeb.
• Dodaj produkt do koszyka
• Wybierz RentPay jako metodę płatności
• Opłacaj miesięczną ratę
Dostępne są dwie opcje:
Minimum formalności, szybki proces online.