Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis AGD Przydatne w domu Nawilżacze powietrza Nawilżacz ewaporacyjny Smartmi Evaporative Humidifi

Nawilżacz ewaporacyjny Smartmi Evaporative Humidifi

00.jpg
1.jpg
000.jpg
00.jpg
1.jpg
000.jpg
Produkt Produkt niedostępny

Opis

Nawilżacz ewaporacyjny SmartMi Humidifier

Naturalne i zdrowe parowanie bez mgły. Nawilżacz ewaporacyjny jest łatwy do napełnienia, posiada zbiornik na wodę 4 l. Nadaje się dla osób
z alergią.


Oczyszczający nawilżacz

Nawilżacz ewaporacyjny SmartMi jest zgodny z naturalnymi zasadami parowania, zapewniając jeszcze bardziej komfortowe nawilżanie. Wilgotność nakładana jest równomiernie i bez żadnych zanieczyszczeń. Ciesz się życiem bez „białego osadu”.

Innowacyjny system parowania

Żeby zasymulować naturalne parowanie wody, stosujemy zestaw 36 obracających się łopatek odparowujących zapewniających pełne pokrycie wodą, tworząc prawie 2 m² ultracienkiej warstwy parowania „membrany wodnej”. Najwyższa sekcja ma wentylator o przepływie krzyżowym o średnicy 85 mm, który równomiernie i szybko przepuszcza powietrze przez wszystkie łopatki parownika, co przyspiesza nakładanie „membrany wodnej”, co zapewnia jeszcze większy komfort. Wydajność wilgoci może osiągnąć 240 ml/h.

Nadaje się dla alergików

Podczas całego procesu nawilżania odparowywana jest tylko woda, unikając mgły i zapobiegając śladowym zanieczyszczeniom, takim jak wapń, magnez i bakterie, dzięki czemu nawilżacz jest odpowiedni dla małych dzieci, osób starszych lub osób wrażliwych na alergie. Nie musisz się martwić, że biały osad pozostanie na meblach lub podłodze.

Łatwy do ponownego napełnienia świeżą wodą

Wylot powietrza działa również jako wlot wody, co oznacza, że ​​nie ma potrzeby wyłączania go, aby napełnić zbiornik. Czujnik pojemnościowy automatycznie wykrywa poziom wody i wyświetla go na podświetleniu panelu.

Oddzielny zbiornik na wodę i elementy elektryczne

Zaprojektowany z myślą o codziennym użytkowaniu i bezpieczeństwie. Nawilżacz ewaporacyjny SmartMi został specjalnie skonstruowany w celu oddzielenia zbiornika wody od elementów elektrycznych. Jeśli zbiornik na wodę zostanie w dowolnym momencie oddzielony od urządzenia, czujnik automatycznie wyłączy nawilżacz i wyłączy wentylator poprzeczny, aby uniknąć potencjalnych uszkodzeń lub obrażeń.

Cichy i przyjazny - komfort przez całą noc

Bezszczotkowy silnik, oprócz napędzania silnego przepływu powietrza gwarantuje, że urządzenie jest energooszczędne i ciche. Przy maksymalnym poborze mocy wynoszącym zaledwie 8 W. Nawilżacz nadaje się do użytku przez cały dzień. Zapewnia stały dopływ komfortowego powietrza.

Automatyczne odparowanie nadmiaru wody, ogranicza rozmnażanie się bakterii

Gdy woda osiągnie minimalny poziom, urządzenie będzie działać przez osiem godzin, automatycznie odparowując nadmiar wody i zapobiegając potencjalnemu zapachowi.

Bardzo duży zbiornik na wodę

Nawilżacz może pracować nawet na najwyższym poziomie przez całą noc, zapewniając komfort do rana.

Aplikacja „Xiaomi Home”

Nawilżacz ewaporacyjny Smartmi może być sterowany za pomocą aplikacji „Mi Home / Xiaomi Home”, która umożliwia śledzenie czujników, stanu temperatury i poziomu wody.

Specyfikacja

Technika parowania Para
Pojemność zbiornika na wodę 4 l
Poziom hałasu 45 dB
Zdjemowalny filtr Tak
Wydajność nawilżania 240 ml/godz
Licznik timera (maksymalny) 16,5 godz.
Typ kontroli Dotyk
Minutnik Tak
Filtrowanie Tak
Wbudowane WiFi Tak
Sterowanie za pomocą urządzenia z Androidem Tak
Sterowanie za pomocą iPhone'a/iPada Tak
Ilość trybów 3
Tryb nocny Tak
Kolor produktu Biały
Moc 8 W
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Szerokość produktu 249 mm
Głębokość produktu 249 mm
Wysokość produktu 363 mm
Waga produktu 5,1 kg
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Nawilżacz ewaporacyjny Smartmi Evaporative Humidifi

Trwa wczytywanie...
Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.