Poczuj esencję luksusu w Twoim ogrodzie - Twój prywatny basen, nieograniczone przyjemności - sprawdź ofertę

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis AGD Przydatne w domu Nawilżacze powietrza Nawilżacz ewaporacyjny Smartmi Humidifier 2
Raty 0%

Nawilżacz ewaporacyjny Smartmi Humidifier 2

00.jpg
3.jpg
2.jpg
1.jpg
000.jpg
00.jpg
3.jpg
2.jpg
1.jpg
000.jpg

Nawilżacz ewaporacyjny Smartmi Humidifier 2

Producent:  smartmi

Opis

Inteligentny nawilżacz ewaporacyjny

Niematerialna mgła, widoczna wilgotność. Inteligentny wyświetlacz | 99% bakteriostatyczny | Zbiornik wody 4L | Nawilżenie bez mgły.

Co to jest nawilżanie ewaporacyjne?

Nawilżacz powietrza Smartmi używa systemu nawilżania ewaporacyjnego, by osiągać najwyższy poziom nawilżenia. Ewaporacja polega na zasysaniu suchego powietrza, przepuszczaniu go przez nawilżające i oczyszczające filtry wewnątrz urządzenia, by następnie oddać je do otoczenia w pełni nawilżone i wolne od zanieczyszczeń.

"Widoczna wilgotność, namacalna inteligencja"

W oparciu o Inteligentny nawilżacz ewaporacyjny 1 dodano nowe funkcje miedzy innymi ekran LED, który wyświetli najważniejsze informacje takie jak procentowy poziom nawilżenia, tryb pracy czy aktualny stan wody w zbiorniku. Zintegrowane przyciski dotykowe ułatwiają obsługę.

Idealne dla osób wrażliwych na alergie

Jest to również idealne narzędzie dla alergików, małych dzieci czy osób starszych, nawilżacz nie wypuszcza szkodzących bakterii, ale pozwala na zachowanie optymalnej wilgotności powietrza potrzebnej osobom o mniejszej wydolności płucnej.

Naturalne nawilżanie bez mgły, jednolicie odparowujący "film wodny

Innowacyjny i niezawodny silnik wykorzystujący 36 obrotowych łopatek obrotowych pozwala na wyrzut pary imitujący ten zachodzący w środowisku naturalnym. Uwalnianie wilgoci na poziomie 260 ml na godzinę daje optymalne nawilżenie każdego pomieszczenia nawet w krótkim czasie.

Automatyczne odparowanie wody

Gdy woda w zbiorniku osiągnie minimalny poziom urządzenie będzie pracować przez osiem godzin odparowując nadmiar wody. Równocześnie zapobiegając powstawaniu potencjalnych zapachów oraz ograniczając rozmnażanie się bakterii.

Wydajne nawilżanie 260 ml/h

Pojemny zbiornik, mieszczący 4 litry wody, pozwala na 15 godzin nieprzerwanej pracy urządzenia, co bez problemu pozwoli na nawilżenie nawet dużej przestrzeni.

Bez mokrych plam

Urządzenie nie wytwarza mgły ani nie kumuluje większych cząsteczek wody, dzięki czemu urządzenie i powierzchnia wokół niego pozostaje sucha.

Energooszczędny

Dodatkowo urządzenie jest wyjątkowo energooszczędne, przy ciągłej pracy pobiera zaledwie 8 W mocy, co umożliwia stabilne oraz ekologiczne działanie.

Łatwe napełnianie zbiornika świeżą wodą w dowolnym momencie

Wylot powietrza pełni również funkcję wlotu wody, co oznacza, że ​​nie ma potrzeby wyłączania go, aby napełnić zbiornik. Czujnik pojemnościowy automatycznie wykrywa poziom wody i wyświetla go na wskaźniku panelu.

Bez dodatkowych materiałów eksploatacyjnych

Nie ma potrzeby wymiany materiałów eksploatacyjnych. Wystarczy okresowo napełnić oczyszczoną wodą i wyczyścić zbiornik.

Bezpieczna konstrukcja

Budowa nawilżacza została dokładnie przemyślana pod względem bezpieczeństwa. Urządzenie zostało podzielone na pół, oddzielając zbiornik wody od części elektrycznych, by całkowicie wyeliminować możliwość zalania. Po odłączeniu górnej części urządzenie automatycznie się wyłączy.

Bezpieczny i wygodny adapter

Zewnętrzny adapter zasila urządzenie prądem stałym o niskim napięciu dzięki czemu jest bezpieczny i wygodny w przechowywaniu.

Budź się wypoczęty!

Cicha praca na poziomie 34.7 dB daje możliwość użytkowania nawilżacza zarówno w dzień jak i w nocy.

Zdalna obsługa

Nawilżacz można bez problemów używać, nawet nie będąc w domu. Wystarczy użyć dedykowanej aplikacji Mi Home, która pozwala na uruchomienie czy ustalenie poziomu nawilżenia. Powietrze w domu może być stale nawilżane.

Specyfikacja

Technika parowania Para
Pojemność zbiornika na wodę 4 l
Zdjemowalny filtr Tak
Wydajność nawilżania 260 ml/godz
Licznik timera (maksymalny) 15 godz.
Filtrowanie Tak
Wbudowane WiFi Tak
Tryb nocny Tak
Wbudowany wyświetlacz Tak
Typ wyświetlacza LED
Materiał obudowy ABS
Obsługa aplikacji mobilnych Tak
Sterowanie dotykowe Tak
Kolor produktu Biały
Moc 8 W
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Szerokość produktu 240 mm
Głębokość produktu 240 mm
Wysokość produktu 363 mm
Waga produktu 4,3 kg
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

Nawilżacz ewaporacyjny Smartmi Humidifier 2

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: Nawilżacz ewaporacyjny Smartmi Humidifier 2

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.