#Kup teraz i zapłać do 30 dni z PayPo lub Twisto #Darmowy paczkomat od 599PLN #Raty 0% #Ekspresowa dostawa

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis AGD Przydatne w domu Nawilżacze powietrza Nawilzacz ewaporacyjny Venta AH550 (biały)

Nawilzacz ewaporacyjny Venta AH550 (biały)

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg

Nawilzacz ewaporacyjny Venta AH550 (biały)

Producent:  VENTA

Opis

Nawilżacz ewaporacyjny Venta AH550 (biały)

Do pomieszczeń o powierzchni do 60 m².
Dla zdrowego powietrza nawilżonego do optymalnego 40-60%.
Unikalna technologia nawilżania ze stosem dysków VentWave™.
Dostęp przez aplikację do zdalnego sterowania – kompatybilny z systemem AirConnect.
Urządzenie wykorzystuje wodę z kranu.
Woda działa jak filtr: higienicznie, proste do czyszczenia.
Wysokiej jakości czujniki do wyświetlania i kontroli wilgotności w czasie rzeczywistym.
Redukuje pyłki i cząsteczki kurzu domowego w powietrzu.
Genialnie prosta obsługa z w pełni automatycznym sterowaniem i intuicyjnym wyświetlaczem dotykowym.
Pojemność 10 litrów wody.
Cicha praca.
Niezwykle niski pobór mocy.
Wyprodukowane w Niemczech.

Cechy:

Do pomieszczeń o powierzchni do 60 m².

Nawilża powietrze do optymalnej wartości
40–60 %.

W naturalny sposób redukuje zanieczyszczenia zawieszone w powietrzu (przy wilgotności pomieszczenia 40–60%).

Redukuje pyłki i cząsteczki kurzu domowego w powietrzu.

Interaktywny ekran dotykowy.

Aplikacja Venta Home App.

Inteligentny i wydajny dla doskonałej jakości powietrza w pomieszczeniach

Nawilżacz powietrza Original Connect łączy nowoczesne technologie z technologią nawilżania opartego na metodzie odparowania na zimno.

W prosty sposób zapewnia przyjemny klimat w pomieszczeniu z optymalną wilgotnością na poziomie 40-60% i naturalnie redukuje szkodliwe substancje w powietrzu. Intuicyjny wyświetlacz dotykowy zapewnia genialnie prostą obsługę z całkowicie automatycznym sterowaniem. Możesz także wygodnie sterować i zarządzać urządzeniem Venta kompatybilnym z Wi-Fi z dowolnego miejsca w aplikacji Venta Home. Idealny do pomieszczeń do 60 m².

Idealny klimat w pomieszczeniu na każda porę roku

Nie zawsze łatwo jest osiągnąć zalecaną wilgotność 40-60%, zwłaszcza zimą, gdy pomieszczenia są ogrzewane, a okna zamknięte. Centralne ogrzewanie usuwa wilgoć z powietrza w pomieszczeniach. Jednak to nie tylko problem w mroźne zimowe dni. Podczas upalnej letniej pogody powietrze w pomieszczeniach jest często zbyt suche. Nawilżacz powietrza Venta gwarantuje zdrowe nawilżone powietrze przez cały rok. Wykazano również, że wilgotność 40-60% zmniejsza aktywność wirusów i minimalizuje ryzyko infekcji przy optymalnej wilgotności w pomieszczeniu.*

* Hugentobler: Neueste Erkenntnisse zum Einfluss von Luftfeuchte auf Lebensdauer und Verbreitung von Viren, Vortrag, 17. Forum Arbeitsmedizin, Deggendorf 2016.

Innowacyjna metoda parowania i naturalnego nawilżania – jak to działa

Original Connect zawiera opatentowany wielopłytkowy walec VentWave ™ 3D, aby zapewnić wyjątkowo wysoką i skuteczną wydajność parowania. Wentylator kieruje otaczające powietrze do wypełnionego wodą nawilżacza powietrza, gdzie przepływa przez opatentowany wielopłytkowy walec VentWave™ 3D. Higienicznie czyste powietrze odparowuje z powierzchni poszczególnych dysków do pomieszczenia. Posiada tysiące maleńkich otworów, które zapewniają, że w tym samym czasie odparowuje znacznie więcej cząsteczek wody niż na płaskiej powierzchni. Jednocześnie dyski wychwytują szkodliwe substancje, takie jak kurz czy pyłki, które są następnie spłukiwane w wodzie i gromadzone w nawilżaczu powietrza. Technologia ta zapobiega również ponownej emisji szkodliwych substancji i aerozoli z powrotem do powietrza w pomieszczeniach.** Urządzenie nawilża powietrze w pomieszczeniach wyłącznie wodą. Nie ma potrzeby ani filtrów. Ten rodzaj zimnego parowania jest uznawany za najlepszą i najbardziej higieniczną metodę nawilżania bez tworzenia się kamienia lub kondensacji. Dzięki temu możesz się wygodnie odprężyć, zrelaksować i cieszyć się szybszym*** nawilżaniem, aby uzyskać przyjemny klimat w pomieszczeniu.

** Raport DMT GmbH & Co. KG, grupa firm TÜV NORD: „Prüfung eines Luftbefeuchters auf Aerosolbildung” (Badanie aerozoli w nawilżaczu) GS 3 No. 00 107 11 C, 29.11.2011 *** W porównaniu z LW25 Original lub LW45 Original.

Aplikacja Venta Home – dla twojego urządzenia Venta z funkcją Wi-Fi

Dzięki funkcji WiFi Original Connect jest częścią świata Venta AirConnect i przesyła wszystkie istotne dane dotyczące powietrza w pomieszczeniu, takie jak wilgotność i temperatura, do aplikacji Venta Home. Oznacza to, że najważniejsze informacje masz zawsze nie tylko na dotykowym wyświetlaczu, ale również na smartfonie i możesz sterować urządzeniem zgodnie ze swoimi potrzebami – bez względu na to, gdzie jesteś. Dzięki AirConnect, jako eksperci od powietrza w pomieszczeniach, kładziemy podwaliny pod pakiet pielęgnacyjny dla powietrza, którym oddychasz. Urządzenia obsługujące Wi-Fi, aplikacja Venta Home oraz wysokiej jakości mierniki klimatu i jakości powietrza AirSense współpracują ze sobą i tworzą świat Venta AirConnect. Wszystkie urządzenia Venta mogą być używane razem lub osobno.

Prosta obsługa z predefiniowanymi trybami

Dzięki predefiniowanym trybom możesz łatwo obsługiwać nawilżacz za pomocą nowoczesnego wyświetlacza dotykowego lub aplikacji Venta Home. Na przykład możesz wybrać cichy tryb uśpienia z przyciemnionym podświetleniem wyświetlacza na noc. Dzięki inteligentnemu trybowi automatycznemu wilgotność jest automatycznie regulowana w czasie rzeczywistym, nie musisz się o to martwić. Jest to możliwe dzięki profesjonalnej technologii czujników, która mierzy, monitoruje i kontroluje wilgotność. Dodatkowo otrzymasz powiadomienia – napełnij wodę, serwis i intensywne czyszczenie – aby zapewnić płynną pracę.

Niezawodna praca i łatwe czyszczenie

Ogrzewane pomieszczenie o powierzchni 30 m² wymaga około 5 litrów wody dziennie, aby osiągnąć zalecaną medycznie wilgotność 40-60%. Zbiornik na wodę o pojemności 10 litrów w modelu AH550/AH555 Original Connect ogranicza konserwację do minimum, co oznacza, że nie musisz stale uzupełniać wody w zimie. Wystarczy napełnić nawilżacz Original Connect świeżą wodą, aby zapewnić optymalny klimat w pomieszczeniu. Łatwe, bezproblemowe czyszczenie to wyróżniająca cecha Original Connect, dzięki czemu masz więcej czasu na lepsze rzeczy w życiu. Urządzenie należy czyścić mniej więcej co 2 tygodnie. Aby wyczyścić urządzenie, wystarczy jedną ręką podnieść elektronikę i wentylator z obudowy, opróżnić wodę, usunąć wszelkie osady z tacy, wypłukać wodą stos dysków, napełnić świeżą wodą i dodatkiem higienicznym Venta. Zadanie wykonane.

Najwyższa jakość – wyprodukowane w Niemczech

Nasze produkty są produkowane w Niemczech w sposób zrównoważony, co czyni je niezawodnymi i trwałymi. Najlepsza, rygorystycznie sprawdzona jakość jest solidną gwarancją każdego urządzenia Venta wyprodukowanego w Niemczech. To znaczy: Venta używa wyłącznie materiałów spełniających najwyższe standardy:
- odporna na wstrząsy, dwuścienna obudowa,
- precyzyjne wykonany wielopłytkowy walec,
- zaawansowany technologicznie napęd zapewniający długą żywotność.

Każde urządzenie przed opuszczeniem fabryki poddawane jest szczegółowym testom funkcjonalnym.

Specyfikacja

Nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do 60 m²
Poziom hałasu 24-45 dB
Ilość prędkości 3
Funkcja nawilżacza Tak
Pojemność zbiornika na wodę 10 l
Czujnik wilgotności Tak
Tryb automatyczny Tak
Kraj produkcji Niemcy
Wi-Fi Tak
Łatwy do czyszczenia Tak
Obsługa aplikacji mobilnych Tak
Dedykowana aplikacja Venta Home
Kolor produktu Biały
Typ kontroli Dotyk
Wbudowany wyświetlacz Tak
Pobór mocy (max) 8 W
Szerokość produktu 300 mm
Głębokość produktu 450 mm
Wysokość produktu 330 mm
Waga produktu 5,2 kg
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

Nawilzacz ewaporacyjny Venta AH550 (biały)

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: Nawilzacz ewaporacyjny Venta AH550 (biały)

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.