Producent: neno
NENO ELEKTRONICZNA NIANIA 2,4 VEDO BLUE
NENO ELEKTRONICZNA NIANIA 2,4 VEDO BLUE
- Tryb nocny: Tak
- Kolor produktu: Niebieski, Biały
- Wbudowany wyświetlacz: LCD
- Ładowanie przez łącze USB: Tak
| Tryb nocny | Tak |
| Rozdzielczości wideo | 848 x 480 |
| Maksymalny zasięg w pomieszczeniu | 50 m |
| Maksymalny zasięg | 300 m |
| Kąt obrotu w poziomie | 0 - 355° |
| Kąt obrotu w pionie | 0 - 90° |
| Wsparcie dla smartfonów | Nie |
| Czujnik temperatury | Tak |
| Kołysanki | Tak |
| Liczba kołysanek | 6 |
| Wykrywanie hałasu | Tak |
| Funkcja VOX | Tak |
| Rozmowa dwukierunkowa | Tak |
| Rodzaj urządzenia | Elektroniczna niania |
| Kolor produktu | Niebieski, Biały |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Ruchoma głowica | Tak |
| Opcje montażu | Blat, Ściana |
| Typ portu USB | USB Type-C |
| Wbudowany wyświetlacz | LCD |
| Przekątna ekranu | 5" |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Rozdzielczość | 480 x 854 px |
| Rodzaj zasilania | Akumulatorowe |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
| Pojemność akumulatora | 3050 mAh |
| Napięcie | 5 V |
| Liczba kamer | 1 |
| Ilość jednostek głównych w komplecie | 1 szt. |
| Instrukcja | Tak |
| Liczba odbiorników | 1 |
| Ilość zasilaczy AC | 2 |
| Elastyczne ramię | Tak |
| Uchwyt do montażu | do ściany |
| Ostrzeżenia | Unikaj używania w pobliżu wody., Trzymaj z dala od źródeł ciepła., Urządzenie zawiera baterie, które wymagają odpowiedniej utylizacji. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |