Producent: neno
NENO LEŻACZEK DLA DZIECI CHIARO GRAPHITE
NENO LEŻACZEK DLA DZIECI CHIARO GRAPHITE
- Kolor produktu: Grafitowy
- Waga produktu: 2,98 kg
| Maksymalna waga | 9 kg |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Dedykowane płci | Chłopak, dziewczyna |
| Zmywalny | Tak |
| Materiały | Bawełna, Tworzywo PP, 135D Poliester |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Maksymalna temperatura prania | 30 °C |
| Szerokość produktu | 695 mm |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Wysokość produktu | 515 mm |
| Waga produktu | 2,98 kg |
| Zabawki w zestawie | Tak |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |