Niszczarka Activejet ASH-1201D, P-3, 25 l, ścinki 5x38 mm, 12 kartek, czarno-srebrna.
270,60 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-16
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie UPS AP
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Niszczenie spinaczy: Tak
- Pojemność kosza: 25 l
- Niszczenie papieru: Tak
- Niszczenie kart kredytowych: Tak
- Kolor produktu: Srebrny, Czarny
- Waga produktu: 7,35 kg
Możesz być zainteresowany również:
-
PAKA ZWIERZAKA - zapach do samochodu
7,90 zł -
Activejet AP4-110M100L Papier fotograficzny matowy; A4; 100 szt.
29,41 zł -
Activejet AP4-125M100 Papier fotograficzny matowy; A4; 100 szt.
37,19 zł -
Activejet AP4-160G100L Papier fotograficzny błyszczący; A4; 100 szt.
38,74 zł -
Activejet AP4-180G20 Papier fotograficzny błyszczący; A4; 20 szt.
20,07 zł -
Activejet AP4-200G100L Papier fotograficzny błyszczący; A4; 100 szt.
59,13 zł
Opis
NISZCZARKA DO DOKUMENTÓW MARKI ACTIVEJET
Niszczarka do dokumentów jest podstawowym wyposażeniem każdego biura. Jest nieocenioną pomocą w szybkim i łatwym zniszczeniu niepotrzebnych dokumentów, przede wszystkim tych, które zawierają poufne dane tj. nazwiska, adresy czy numery telefonów.
To wysokiej jakości urządzenie poradzi sobie nie tylko z papierem, ale równie skutecznie zniszczy dokumenty laminowane, plastikowe karty oraz płyty CD/DVD.
Wysoki komfort pracy zapewniają funkcje takie jak: automatyczna funkcja start/stop, funkcja cofania papieru oraz zabezpieczenia przed przegrzaniem niszczarki.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Wymiary ścinek | 5 x 38 mm |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie taśmowe |
| Pojemność kosza | 25 l |
| Okienko | Tak |
| Szerokość robocza | 22 cm |
| Cykl pracy | 3 min |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Niszczenie płyt CD | Tak |
| Bieg wsteczny | Tak |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | P-3 |
| Prędkość niszczenia | 2250 mm/min |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny, Czarny |
| Rodzaj cięcia | Proste cięcie |
| Szerokość wejścia | 22 cm |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 |
| Dodatkowe informacje | Aby zachować wydajność i trwałość niszczarki, regularnie smaruj ją specjalnym olejem lub używaj papieru nasączonego olejem. |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Wydajność rozdrabniania | 12 arkuszy |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Głębokość produktu | 520 mm |
| Wysokość produktu | 340 mm |
| Waga produktu | 7,35 kg |
| Ostrzeżenia | Nie wkładać rąk, włosów ani luźnej odzieży do otworu niszczarki., Trzymać z dala od dzieci., Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem lub konserwacją. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | Action S.A. |
| Kraj | Polska |
| Adres | ul. Dawidowska 10, Zamienie |
| Kod pocztowy | 05-500 |
| Miasto | Piaseczno |
| action@action.pl | |
| Telefon | (+48 22) 332 16 00, 0 801081111 |
| Nazwa | Action S.A. |
| Kraj | Polska |
| Adres | ul. Dawidowska 10, Zamienie |
| Kod pocztowy | 05-500 |
| Miasto | Piaseczno |
| safety@action.pl | |
| Telefon | (+48 22) 332 16 00 |
Rozwiń specyfikację
Opinie (5)
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
5 / 5
Niszczarka Activejet ASH-1201D, P-3, 25 l, ścinki 5x38 mm, 12 kartek, czarno-srebrna.
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Trwa wczytywanie...