Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Sklep Marki Aranżacje Dla firm
Ekspresowa dostawa z Polski - Ponad 20 tys. produktów - Raty 0%
Obiektyw Nikon NIKKOR Z 40mm f/2 - JMA106DA

Obiektyw Nikon NIKKOR Z 40mm f / 2 - JMA106DA

0 | Opinie: 0

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - Obiektyw Nikon NIKKOR Z 40mm f/2 - JMA106DA


Obiektyw Nikon Nikkor Z 40mm f/2

Jasny standardowy obiektyw stałoogniskowy f/2. Czy chcesz, aby fotografowane osoby zachowywały się naturalnie? Ten niedrogi, pełnoklatkowy obiektyw 40 mm do aparatów bezlusterkowych zapewnia ostry obraz, jest jasny i na tyle mały, aby dyskretnie go używać. Od wideoblogów po żywe zdjęcia — uzyskasz wspaniałe rezultaty nawet przy słabym oświetleniu.

Obiektyw Nikon NIKKOR Z 40mm f/21

Pełen realizm

Obiektyw NIKKOR Z 40mm f/2 pozwala na rejestrowanie zdjęć i filmów z pięknymi szczegółami, głębią i kolorami. Jego naturalne pole widzenia jest idealne do wykonywania niepozowanych portretów, a także do nagrywania wywiadów i filmów instruktażowych. Nie widząc dużego obiektywu skierowanego w swoją stronę, fotografowane osoby poczują się swobodnie i będą zachowywać się naturalnie. Ponadto obiektyw jest tak mały i lekki, że można go używać do filmowania z fascynującej perspektywy pierwszoosobowej.

Obiektyw Nikon NIKKOR Z 40mm f/22
Obiektyw Nikon NIKKOR Z 40mm f/23

Idealna ostrość, rozmyte tło

Delikatny, kremowy efekt rozmycia tła pomaga skupić uwagę na fotografowanym obiekcie. Mocowanie Z o dużej średnicy oraz dziewięciolamelkowa przysłona o otworze względnym f/2 gwarantują efekt rozmycia tła, który naprawdę wyróżni Twoje zdjęcia. Wykonywanie wspaniałych, artystycznych zdjęć jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

Wspaniałe zbliżenia

Od portretów po zbliżenia w filmach instruktażowych, ten obiektyw zapewnia oszałamiającą ostrość nawet z bliska. Minimalna odległość zdjęciowa wynosząca zaledwie 0,29 m umożliwia ustawianie ostrości aparatem oddalonym o zaledwie 29 cm od obiektu.

Obiektyw Nikon NIKKOR Z 40mm f/24
Obiektyw Nikon NIKKOR Z 40mm f/25

Idealny do filmowania

Nagrywasz filmy? Ten obiektyw stałoogniskowy 40 mm pozwala na rejestrowanie materiałów z bogatymi szczegółami, a także na bezgłośne ustawianie ostrości. Efekt „oddychania” obiektywu został znacznie zredukowany, dzięki czemu podczas ustawiania ostrości nie występują zauważalne zmiany kąta widzenia.

Cicha praca

Wyjątkowo cichy silnik krokowy w połączeniu z większą ilością światła wpuszczaną przez mocowanie Z sprawiają, że ustawianie ostrości jest szybkie, dokładne i bezgłośne. Znakomity do fotografowania, a jeszcze lepszy do filmowania: z wyjątkowego autofokusa w aparacie z serii Z można korzystać bez niepożądanych odgłosów zakłócających podniosłą atmosferę lub psujących scenę.

Obiektyw Nikon NIKKOR Z 40mm f/26
Obiektyw Nikon NIKKOR Z 40mm f/27

40 mm przy formacie FX

Gdy ten obiektyw stałoogniskowy jest używany z pełnoklatkowym aparatem bezlusterkowym z serii Z, zapewnia kąt widzenia odpowiadający standardowej ogniskowej 40 mm. Idealny do wykonywania niepozowanych portretów i nagrywania wideoblogów lub wywiadów.

Obiektyw Nikon NIKKOR Z 40mm f/27

60 mm przy formacie DX

Gdy ten obiektyw stałoogniskowy jest używany z aparatem bezlusterkowym z serii Z formatu DX, zapewnia kąt widzenia odpowiadający ogniskowej 60 mm. Idealny do pozowanych portretów i zbliżeń wypełniających cały kadr.

Obiektyw Nikon NIKKOR Z 40mm f/28
Obiektyw Nikon NIKKOR Z 40mm f/28
Obiektyw Nikon NIKKOR Z 40mm f/28

Mieszczący się w kieszeni

Ten obiektyw jest wystarczająco mały, aby przechować go w kieszeni lub stale mieć na aparacie podczas wędrówek. Fotografuj i filmuj, gdy tylko zechcesz. Zawsze będziesz w gotowości.

Pełna kontrola

Ten łatwy w użyciu obiektyw jest wyposażony w bezgłośny, płynnie obracany pierścień sterujący, który można skonfigurować do ustawiania ostrości, sterowania przysłoną, ustawiania kompensacji ekspozycji lub czułości ISO.

Trwały

Fotografuj codziennie. Rejestruj wspaniałe obrazy. Obiektyw NIKKOR Z 40mm f/2 jest uszczelniony w celu ochrony przed kurzem i wilgocią. Możesz więc używać go w każdych warunkach pogodowych.

Obiektyw Nikon NIKKOR Z 40mm f/29
System obiektywów
Element dlaSLR
Struktura soczewki6/4
Długość ogniskowa40 mm
Minimalna przesłona16
Liczba elementów przysłony9
Najmniejsza odległość ogniskowa0,29 m
Maksymalna przesłona2
Stopień powielania0.17x
Kąt widzenia po przekątnej (min)38°
Kąt widzenia po przekątnej (maks)57°
Fokus wewnętrzny (IF)Tak
Wydajność
Automatyczne ustawienie ostrościTak
Ręczne ustawianie ostrościTak
Napęd AFSTM
Kompatybilność marek aparatuNikon
Ilość hybrydowych elementów asferycznych2
Waga i rozmiary
Długość produktu4,55 cm
Waga produktu170 g
Średnica7 cm
Wielkość filtra5,2 cm
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Producenta 12 miesięcy
Stan Nowy

Opinie - Obiektyw Nikon NIKKOR Z 40mm f / 2 - JMA106DA

Ocena produktu: Obiektyw Nikon NIKKOR Z 40mm f / 2 - JMA106DA

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Activejet Gudsen Huawei KARCHER MIO Nikon
do góry