Zimowa Wyprzedaż! do -50 % taniej!

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Hobby Fotografia i optyka Sprzęt optyczny Obiektyw Nikon NIKKOR Z MC 50mm f/2.8
Dostawa 0zł

Obiektyw Nikon NIKKOR Z MC 50mm f/2.8

53925525|1|ProductImage|2021-06-05 14:01:54
53925526|2|ProductImage|2021-06-05 14:03:01
53925525|1|ProductImage|2021-06-05 14:01:54
53925526|2|ProductImage|2021-06-05 14:03:01

Obiektyw Nikon NIKKOR Z MC 50mm f/2.8

Producent:

Opis

Obiektyw Nikon Nikkor Z MC 50mm f/2.8

Efektowne zbliżenia. Wspaniałe portrety. Rewelacyjne zdjęcia uliczne. Ten kompaktowy i lekki, pełnoklatkowy obiektyw Micro NIKKOR 50 mm z serii Z wydobywa piękno nawet najzwyczajniejszych obiektów. Możesz nim wykonywać prawdziwe zdjęcia makro, na których małe obiekty i szczegóły są odwzorowane w skali 1:1, lub użyć go do codziennej fotografii.

Można zobaczyć jeszcze więcej

Obiektyw NIKKOR Z MC 50mm f/2.8 do aparatów bezlusterkowych rejestruje bardzo ostre zdjęcia nawet wtedy, gdy przednia część obiektywu znajduje się zaledwie kilka centymetrów od fotografowanego obiektu. Można nim wykonywać zdjęcia makro w rzeczywistym rozmiarze (1:1), zachwycające subtelnymi detalami. Klasyczna ogniskowa 50 mm i naturalna perspektywa pozwalają też na fotografowanie wszystkiego, od portretów po sceny uliczne.

Podążaj za ciekawością

Cofnij się, aby objąć szerszy widok. Podejdź bliżej, aby wydobyć szczegóły — wszystkiego, co przyciąga wzrok. Dzięki doskonałej konstrukcji optycznej i dziewięciolamelkowej przysłonie o otworze względnym f/2,8 można przedstawić ostry obiekt na efektownie rozmytym tle.

Wyjątkowa ostrość ujęć w zbliżeniu

Wzory i tekstury. Kształty, formy i kolory. Minimalna odległość zdjęciowa wynosząca zaledwie 0,16 m pozwala uzyskać doskonałą ostrość, nawet gdy przód tego obiektywu makro znajduje się zaledwie ok. 5 cm od obiektu! Wbudowana w aparat funkcja redukcji drgań (VR) gwarantuje stabilność obrazu.

Nowa perspektywa

Kompaktowa konstrukcja sprawia, że jest to doskonały obiektyw uniwersalny, a jego niewielka masa ułatwia fotografowanie w niewygodnych pozycjach. Wykonując apetyczne zdjęcia żywności, czy najlepsze zdjęcia kwiatów i brukowanych ulic, nie poczujesz bólu mięśni.

Precyzyjne, łatwe sterowanie

Niezależnie od tego, czy jesteś na zewnątrz, czy swojej w kuchni, ten obiektyw pozwala na łatwe zgłębianie makrofotografii lub nagrywanie filmów z życia codziennego. Bezgłośnym pierścieniem sterującym możesz ustawiać przysłonę, czułość ISO i inne parametry. Ponadto, obiektyw umożliwia błyskawiczne przełączanie między ręcznym ustawianiem ostrości a autofokusem. Niemal bezgłośne ustawianie ostrości nie spłoszy ani owadów, ani małych zwierząt.

Naprawdę wszechstronny

Od ujęć makro rozmiarze rzeczywistym po bardziej odległe widoki, obiektyw NIKKOR Z MC 50mm f/2.8 pozwala uzyskać doskonałe rezultaty w różnych sytuacjach. Kompaktowy i lekki, zapewnia znakomite wyważenie aparatów z serii Z, zarówno pełnoklatkowych, jak formatu DX.

75 mm przy kadrowaniu w formacie DX

Gdy obiektyw jest używany z aparatem bezlusterkowym z serii Z formatu DX, zapewnia kąt widzenia odpowiadający ogniskowej 75 mm. Doskonały do portretów lub mocniejszego kadrowania małych obiektów podczas wykonywania zdjęć makro.

Łatwa obsługa

Oznaczenia na tubusie obiektywu wyraźnie wskazują, czy fotografujesz przy współczynniku powiększenia 1: 1.4, 1: 2 lub 1: 1 (rozmiar rzeczywisty), ułatwiając wykonywanie świetnych zdjęć makro.

Szybki

Fotografujesz drobne szczegóły? Gdy przełącznik limitera zakresu ustawiania ostrości znajduje się w położeniu przeznaczonym do zbliżeń, obiektyw szybciej ustawia ostrość na obiektach znajdujących się w odległości od 0,16 do 0,30 m.

Zabezpieczony

Fluorowa powłoka firmy Nikon chroni przednią soczewkę obiektywu i ułatwia czyszczenie jej powierzchni. To idealne, gdy kreatywnie fotografujesz na zewnątrz.

Specyfikacja

Przeznaczenie Bezlusterkowiec
Typ obiektywu Obiektyw makro
Struktura soczewki 10/7
Regulator ostrości Automatyczne/Ręczne
Długość stałej ogniskowej 5 cm
Minimalna przesłona 22
Liczba elementów przysłony 9
Maksymalna przesłona 2,8
Format czujnika obrazu FX
interfejs mocowania obiektywu Nikon Z
Automatyczne ustawienie ostrości Tak
Ręczne ustawianie ostrości Tak
Kompatybilność marek aparatu Nikon
Maksymalne powiększenie 1x
Cechy pokrycia soczewek Powłoka fluorowa
Ilość elementów ekstra-niskiego rozpraszania 1
Ilość hybrydowych elementów asferycznych 1
Kolor produktu Czarny
Kąt widzenia 47°
Średnica 7,45 cm
Długość produktu 6,6 cm
Wielkość filtra 4,6 cm
Waga produktu 260 g
Gwarancja Gwarancja Producenta 12 miesięcy
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

Obiektyw Nikon NIKKOR Z MC 50mm f/2.8

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: Obiektyw Nikon NIKKOR Z MC 50mm f/2.8

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.