Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Sklep Marki Aranżacje Dla firm
Ekspresowa dostawa z Polski - Ponad 20 tys. produktów - Raty 0%
Obiektyw Nikon NIKKOR Z MC 50mm f/2.8 - JMA603DA Obiektyw Nikon NIKKOR Z MC 50mm f/2.8 - JMA603DA

Obiektyw Nikon NIKKOR Z MC 50mm f / 2.8 - JMA603DA

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie , a będzie u Ciebie już jutro!
W przypadku wyboru dostawy kurierem i płatności online lub kartą

Opis - Obiektyw Nikon NIKKOR Z MC 50mm f/2.8 - JMA603DA


Obiektyw Nikon Nikkor Z MC 50mm f/2.8

Efektowne zbliżenia. Wspaniałe portrety. Rewelacyjne zdjęcia uliczne. Ten kompaktowy i lekki, pełnoklatkowy obiektyw Micro NIKKOR 50 mm z serii Z wydobywa piękno nawet najzwyczajniejszych obiektów. Możesz nim wykonywać prawdziwe zdjęcia makro, na których małe obiekty i szczegóły są odwzorowane w skali 1:1, lub użyć go do codziennej fotografii.

#Obiektyw Nikon NIKKOR Z MC 50mm f/2.8

Można zobaczyć jeszcze więcej

Obiektyw NIKKOR Z MC 50mm f/2.8 do aparatów bezlusterkowych rejestruje bardzo ostre zdjęcia nawet wtedy, gdy przednia część obiektywu znajduje się zaledwie kilka centymetrów od fotografowanego obiektu. Można nim wykonywać zdjęcia makro w rzeczywistym rozmiarze (1:1), zachwycające subtelnymi detalami. Klasyczna ogniskowa 50 mm i naturalna perspektywa pozwalają też na fotografowanie wszystkiego, od portretów po sceny uliczne.

#Obiektyw Nikon NIKKOR Z MC 50mm f/2.8
#Obiektyw Nikon NIKKOR Z MC 50mm f/2.8

Podążaj za ciekawością

Cofnij się, aby objąć szerszy widok. Podejdź bliżej, aby wydobyć szczegóły — wszystkiego, co przyciąga wzrok. Dzięki doskonałej konstrukcji optycznej i dziewięciolamelkowej przysłonie o otworze względnym f/2,8 można przedstawić ostry obiekt na efektownie rozmytym tle.

Wyjątkowa ostrość ujęć w zbliżeniu

Wzory i tekstury. Kształty, formy i kolory. Minimalna odległość zdjęciowa wynosząca zaledwie 0,16 m pozwala uzyskać doskonałą ostrość, nawet gdy przód tego obiektywu makro znajduje się zaledwie ok. 5 cm od obiektu! Wbudowana w aparat funkcja redukcji drgań (VR) gwarantuje stabilność obrazu.

#Obiektyw Nikon NIKKOR Z MC 50mm f/2.8
#Obiektyw Nikon NIKKOR Z MC 50mm f/2.8

Nowa perspektywa

Kompaktowa konstrukcja sprawia, że jest to doskonały obiektyw uniwersalny, a jego niewielka masa ułatwia fotografowanie w niewygodnych pozycjach. Wykonując apetyczne zdjęcia żywności, czy najlepsze zdjęcia kwiatów i brukowanych ulic, nie poczujesz bólu mięśni.

Precyzyjne, łatwe sterowanie

Niezależnie od tego, czy jesteś na zewnątrz, czy swojej w kuchni, ten obiektyw pozwala na łatwe zgłębianie makrofotografii lub nagrywanie filmów z życia codziennego. Bezgłośnym pierścieniem sterującym możesz ustawiać przysłonę, czułość ISO i inne parametry. Ponadto, obiektyw umożliwia błyskawiczne przełączanie między ręcznym ustawianiem ostrości a autofokusem. Niemal bezgłośne ustawianie ostrości nie spłoszy ani owadów, ani małych zwierząt.

#Obiektyw Nikon NIKKOR Z MC 50mm f/2.8

Naprawdę wszechstronny

Od ujęć makro rozmiarze rzeczywistym po bardziej odległe widoki, obiektyw NIKKOR Z MC 50mm f/2.8 pozwala uzyskać doskonałe rezultaty w różnych sytuacjach. Kompaktowy i lekki, zapewnia znakomite wyważenie aparatów z serii Z, zarówno pełnoklatkowych, jak formatu DX.

#Obiektyw Nikon NIKKOR Z MC 50mm f/2.8

50 mm przy formacie pełnoklatkowym

Gdy obiektyw jest używany z pełnoklatkowym aparatem bezlusterkowym z serii Z, zapewnia kąt widzenia odpowiadający klasycznej ogniskowej 50 mm. Doskonały do wszystkiego, od krajobrazów po zbliżenia potraw.

#Obiektyw Nikon NIKKOR Z MC 50mm f/2.8

75 mm przy kadrowaniu w formacie DX

Gdy obiektyw jest używany z aparatem bezlusterkowym z serii Z formatu DX, zapewnia kąt widzenia odpowiadający ogniskowej 75 mm. Doskonały do portretów lub mocniejszego kadrowania małych obiektów podczas wykonywania zdjęć makro.

#Obiektyw Nikon NIKKOR Z MC 50mm f/2.8
#Obiektyw Nikon NIKKOR Z MC 50mm f/2.8
#Obiektyw Nikon NIKKOR Z MC 50mm f/2.8

Łatwa obsługa

Oznaczenia na tubusie obiektywu wyraźnie wskazują, czy fotografujesz przy współczynniku powiększenia 1: 1.4, 1: 2 lub 1: 1 (rozmiar rzeczywisty), ułatwiając wykonywanie świetnych zdjęć makro.

Szybki

Fotografujesz drobne szczegóły? Gdy przełącznik limitera zakresu ustawiania ostrości znajduje się w położeniu przeznaczonym do zbliżeń, obiektyw szybciej ustawia ostrość na obiektach znajdujących się w odległości od 0,16 do 0,30 m.

Zabezpieczony

Fluorowa powłoka firmy Nikon chroni przednią soczewkę obiektywu i ułatwia czyszczenie jej powierzchni. To idealne, gdy kreatywnie fotografujesz na zewnątrz.

System obiektywów
Element dlaBezlusterkowiec
Typ obiektywuObiektyw makro
Struktura soczewki10/7
Regulator ostrościAutomatyczne/Ręczne
Długość stałej ogniskowej5 cm
Minimalna przesłona22
Liczba elementów przysłony9
Maksymalna przesłona2,8
Format czujnika obrazuFX
interfejs mocowania obiektywuNikon Z
Wydajność
Automatyczne ustawienie ostrościTak
Ręczne ustawianie ostrościTak
Kompatybilność marek aparatuNikon
Maksymalne powiększenie1x
Cechy pokrycia soczewekPowłoka fluorowa
Ilość elementów ekstra-niskiego rozpraszania1
Ilość hybrydowych elementów asferycznych1
Konstrukcja
Kolor produktuCzarny
Szczegóły Techniczne
Kąt widzenia47°
Waga i rozmiary
Średnica7,45 cm
Długość produktu6,6 cm
Wielkość filtra4,6 cm
Waga produktu260 g
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Producenta 12 miesięcy
Stan Nowy

Opinie - Obiektyw Nikon NIKKOR Z MC 50mm f / 2.8 - JMA603DA

Ocena produktu: Obiektyw Nikon NIKKOR Z MC 50mm f / 2.8 - JMA603DA

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Activejet Apple GUDSEN Huawei KARCHER MIO Nikon
do góry