Obudowa Corsair 2500D AIRFLOW Black
- Układ: Midi Tower
- Obsługiwany typ płyty głównej: ATX
Możesz być zainteresowany również:
-
Dysk twardy HDD WD Gold 10TB 3,5" SATA WD103KRYZ
1 648,00 zł -
Dysk twardy HDD Seagate IronWolf 6TB 3,5" SATA ST6000VN006
1 150,00 zł -
Dysk twardy HDD WD Red Pro 26TB 3,5" SATA WD260KFGX
4 017,00 zł -
G.SKILL DDR4 TRIDENTZ 2x8GB 3600MHz CL16 XMP2 RGB
865,00 zł -
G.SKILL DDR4 TridentZ RGB for AMD 2x8GB 3600MHz
866,00 zł -
PATRIOT DDR4 16GB SIGNATURE 2666MHz
496,15 zł
Opis
Obudowa Corsair 2500D AIRFLOW Black
Obudowa komputera z dwiema komorami Mid-Tower CORSAIR 2500D zapewnia wyjątkowy przepływ powietrza i chłodzenie oraz ma panele w całości z siatki i dwie komory, który umożliwiają stworzenie zachwycającej konstrukcji.
MAŁY ZESTAW, MNÓSTWO MIEJSCA
Obudowy z serii 2500 pomieszczą potężny zestaw, zajmując zadziwiająco mało miejsca. W komorze głównej zbuduj elegancko uporządkowany i skutecznie chłodzony zestaw komputerowy, a w drugiej komorze schowaj kable, napędy pamięci masowej i zasilacz.
IDEALNY WIDOK
Wykorzystaj zgodność z płytami z odwróconymi złączami (ASUS BTF, MSI PROJECT ZERO, GIGABYTE PROJECT STEALTH) oraz technologię iCUE LINK i wygraj wojnę z kablami już na zawsze.
NIEZRÓWNANY PRZEPŁYW POWIETRZA
Optymalny przepływ powietrza i wyjątkowe chłodzenie dzięki w pełni siatkowym panelom z przodu, z boku, u góry i na dole pozwala na stabilne i wydajne działanie wysokiej klasy komponentów.
WIELE MOŻLIWOŚCI CHŁODZENIA
Zbuduj odpowiedni do swoich potrzeb system chłodzenia dzięki miejscu na 11 wentylatorów 120 mm lub 8 wentylatorów 140 mm oraz różnorodnym opcjom montażu radiatora o maksymalnym rozmiarze 240 mm z przodu i z boku oraz do 360 mm na górze i na dole.
NOWOCZESNY PANEL WEJŚĆ/WYJŚĆ Z PRZODU
Umożliwia łatwy dostęp do nowoczesnych złączy, w tym do portu USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2 portów USB 3.2 Gen 1 Type-A oraz zintegrowanego gniazda audio i mikrofonowego typu jack.
1 - Reset Button
2 - 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A Ports
3 - USB 3.2 Gen 2 Type-C Port
4 -Headphone / Mic Combo Jack
5 - Power Button
Specyfikacja
| Układ | Midi Tower |
| Model | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 4 |
| Boczne okno | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 18 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 40 cm |
| Maksymalna długość PSU | 22,5 cm |
| Wejście audio | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Szerokość produktu | 304 mm |
| Głębokość produktu | 469 mm |
| Wysokość produktu | 376 mm |
| Waga produktu | 13,4 kg |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |