Obudowa Corsair 2500X RGB ICUELINK BLACK
- Układ: Micro Tower
- Obsługiwany typ płyty głównej: ATX
Możesz być zainteresowany również:
-
Went. NOCTUA 140mm NF-A14 IndustrialPPC-3000 PWM
131,11 zł -
Wentylator NOCTUA NF-A4X20 40x20 mm PWM
63,36 zł -
Dysk twardy HDD WD Red Pro 26TB 3,5" SATA WD260KFGX
4 221,00 zł -
Dysk twardy HDD WD Red Pro 4TB 3,5" SATA WD4005FFBX
920,00 zł -
Dysk HDD 6TB 3,5" SATA III 5400RPM Synology HAT3300-6T
1 441,00 zł -
G.SKILL DDR4 TRIDENTZ 2x8GB 3600MHz CL16 XMP2 RGB
855,00 zł
Opis
Obudowa Corsair 2500X RGB ICUELINK BLACK
Obudowa komputera Mid-Tower z dwiema komorami CORSAIR iCUE LINK 2500X RGB umożliwia budowę schludnego komputera SFF, którego wnętrze z dwoma instalowanymi fabrycznie wentylatorami RX120 RGB można podziwiać przez dwa panele ze szkła hartowanego.
MAŁY ZESTAW, MNÓSTWO MIEJSCA
Obudowy z serii 2500 pomieszczą potężny zestaw, zajmując zadziwiająco mało miejsca. W komorze głównej zbuduj elegancko uporządkowany i skutecznie chłodzony zestaw komputerowy, a w drugiej komorze schowaj kable, napędy pamięci masowej i zasilacz.
IDEALNY WIDOK
Wykorzystaj zgodność z płytami z odwróconymi złączami (ASUS BTF, MSI PROJECT ZERO, GIGABYTE PROJECT STEALTH) oraz technologię iCUE LINK i wygraj wojnę z kablami już na zawsze.
PRZEPŁYW POWIETRZA BEZ KOMPROMISÓW
2500X jest cool nie tylko z wyglądu. Mocowania wentylatorów i radiatorów w całym wnętrzu zapewniają wystarczający przepływ powietrza dla każdego zestawu wysokiej klasy.
WIELE MOŻLIWOŚCI CHŁODZENIA
Zbuduj odpowiedni do swoich potrzeb system chłodzenia dzięki miejscu na 9 wentylatorów 120 mm lub 6 wentylatorów 140 mm oraz różnorodnym opcjom montażu radiatora o maksymalnym rozmiarze 240 mm z boku oraz do 360 mm na górze i na dole.
NOWOCZESNY PANEL WEJŚĆ/WYJŚĆ Z PRZODU
Umożliwia łatwy dostęp do nowoczesnych złączy, w tym do portu USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2 portów USB 3.2 Gen 1 Type-A oraz zintegrowanego gniazda audio i mikrofonowego typu jack.
ZAWIERA WENTYLATORY iCUE LINK RX RGB
Dzięki dodanemu w komplecie koncentratorowi systemowemu iCUE LINK i dwóm wentylatorom RX RGB ta obudowa jest fantastycznym fundamentem do budowy komputera z wykorzystaniem przełomowego ekosystemu. iCUE LINK eliminuje plątaninę kabli, zmieniając zestaw komputerowy w pokaz elegancji.
Wentylatory z serii RX to szczytowe osiągnięcie inżynierii. Mają łożyska z magnetyczną kopułą CORSAIR, technologię AirGuide i łopatki specjalnie zoptymalizowane tak, aby zapewniały niezrównaną efektywność chłodzenia zarówno radiatora, jak i obudowy.
Specyfikacja
| Układ | Micro Tower |
| Model | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 4 |
| Boczne okno | Tak |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5, 3.5" |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Szerokość produktu | 304 mm |
| Głębokość produktu | 469 mm |
| Wysokość produktu | 376 mm |
| Waga produktu | 13,9 kg |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |