Obudowa Corsair 4000D RS ARGB White
402,99 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-20
Dostawa już od 19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Odbiór w punkcie UPS AP
19,90 zł
- Układ: Midi Tower
- Obsługiwany typ płyty głównej: ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX
- Przeznaczenie: Gaming
- Przycisk Włączania/wyłączania: Tak
- Maksymalna długość kart graficznych: 37 cm
Możesz być zainteresowany również:
-
Chłodzenie procesora AMD AM4 + AM5 Wraith Stealth
25,90 zł -
Went. NOCTUA 140mm NF-A14 IndustrialPPC-3000 PWM
131,11 zł -
Dysk twardy HDD WD Red Pro 26TB 3,5" SATA WD260KFGX
4 212,00 zł -
Dysk twardy HDD WD Red Pro 4TB 3,5" SATA WD4005FFBX
918,00 zł -
Dysk HDD 6TB 3,5" SATA III 5400RPM Synology HAT3300-6T
1 441,00 zł -
G.SKILL DDR4 TRIDENTZ 2x8GB 3600MHz CL16 XMP2 RGB
855,00 zł
Specyfikacja
| Materiały | Plastik, Stal, Szkło hartowane |
| Układ | Midi Tower |
| Model | PC |
| Kolor produktu | Biały |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Boczne okno | Tak |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Lokalizacja oświetlenia | Wentylator obudowy |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Maksymalna długość kart graficznych | 37 cm |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 3x 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120, 140 mm, 200 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów bocznych | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów bocznych | 120 mm, 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm, 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120, 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów dolnych | 2 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów dolnych | 120 mm |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 240, 280, 360 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic bocznych | 240 mm, 280 mm, 360 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm, 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 240, 280, 360 mm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5, 3.5" |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Szerokość produktu | 239 mm |
| Głębokość produktu | 490 mm |
| Wysokość produktu | 486 mm |
| Waga produktu | 10,4 kg |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Obudowa Corsair 4000D RS ARGB White
Trwa wczytywanie...