Obudowa Corsair 4000D RS White
- Układ: Midi Tower
- Obsługiwany typ płyty głównej: ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX
- Przeznaczenie: Gaming
- Przycisk Włączania/wyłączania: Tak
- Maksymalna długość kart graficznych: 43 cm
Możesz być zainteresowany również:
-
Chłodzenie procesora AMD AM4 + AM5 Wraith Stealth
25,90 zł -
Wentylator NOCTUA NF-A4X20 40x20 mm PWM
63,36 zł -
Dysk twardy HDD WD Gold 10TB 3,5" SATA WD103KRYZ
1 725,00 zł -
Dysk twardy HDD WD Gold 8TB 3,5" SATA WD8005FRYZ
1 375,00 zł -
Dysk twardy HDD WD Red Pro 26TB 3,5" SATA WD260KFGX
4 205,00 zł -
G.SKILL DDR4 TRIDENTZ 2x8GB 3600MHz CL16 XMP2 RGB
855,00 zł
Opis
Obudowa Corsair 4000D RS White
CORSAIR FRAME 4000D RS to w pełni modułowa i przestronna obudowa komputera mid-tower z systemem mocowania wentylatorów InfiniRail, kompatybilna z płytami głównymi z odwróconymi złączami.
W komplecie:
MODUŁOWA KONSTRUKCJA O NIEOGRANICZONYCH MOŻLIWOŚCIACH
Rewolucyjna modułowa konstrukcja obudowy FRAME odmienia oblicze personalizacji. Chcesz zmienić tacę na płytę głowną na solidną aluminiową podkładkę? Chcesz zmienić przedni panel wejścia/wyjścia na taki, który ma więcej wejść USB? Teraz możesz.
Ta obudowa dostosowuje się do Twoich potrzeb, zapewniając prawie nieograniczone możliwości modernizacji i modyfikacji.
SYSTEM MONTAŻU WENTYLATORA INFINIRAIL
Ten wielopunktowy stalowy system mocowania zapewnia niezrównaną elastyczność konfiguracji wentylatorów z przodu i u góry. Wystarczy przesunąć szynę, aby zamontować wentylatory o wysokości do 200 mm (140 mm na górze) tam, gdzie są potrzebne, i zapewnić ukierunkowany przepływ powietrza bez ograniczeń montażu stałego.
DO 12% WIĘKSZY PRZEPŁYW POWIETRZA*
Nowy stalowy panel przedni z trójwymiarowym wzorem w kształcie litery Y zapewnia gładką i pozbawioną przeszkód drogę dla przepływającego powietrza, które dzięki minimalnemu oporowi może maksymalnie skutecznie chłodzić podzespoły.
*W porównaniu do poprzedniego panelu przedniego Airflow 4000D
PODWÓJNY UCHWYT RADIATORA 360 mm
Zwiększ skuteczność chłodzenia dzięki trzem specjalnym miejscom montażu radiatorów 360 mm – z przodu, u góry i z boku. Obudowa mieści do 10 wentylatorów 120 mm, które zapewnią ciągłe skuteczne pobieranie chłodnego powietrza i odprowadzanie ciepłego.
TRZY WENTYLATORY RS120 RGB W KOMPLECIE
Wentylatory RS120 PWM można w łatwy sposób łączyć szeregowo. Ich łożyska z magnetyczną kopułą minimalizują tarcie, zapewniając intensywny obieg powietrza i cichą pracę.
WPASUJ SIĘ W RAMĘ
Zapewnij w swoim komputerze doskonały obieg powietrza dzięki starannemu poprowadzeniu kabli oraz obsłudze najnowszych płyt głównych i kart graficznych.
KONIEC Z WIDOCZNYMI KABLAMI
Pełna kompatybilność z płytami głównymi z odwróconymi złączami firm Asus, MSI i Gigabyte zapewnia niezakłócony przepływ powietrza i doskonały porządek.
ZAPOBIEGANIE ZWIESZANIU KARTY GRAFICZNEJ
Każda obudowa CORSAIR FRAME 4000D zawiera ramię stabilizujące zapobiegające zwieszaniu karty graficznej, dzięki czemu nie musisz obawiać się o uszkodzenie złącza PCIe.
MASKOWNICA KABLI
Maskownica umożliwia schowanie nieużywanych i zbyt długich kabli, aby zapewnić estetyczny wygląd wnętrza komputera.
WIELE MOŻLIWOŚCI CHŁODZENIA
Stwórz odpowiedni do swoich potrzeb system chłodzenia dzięki miejscu na 12 wentylatorów 120 mm oraz różnorodnym opcjom montażu dwóch radiatorów o maksymalnym rozmiarze 360 mm.
NOWOCZESNY PANEL WEJŚĆ/WYJŚĆ Z PRZODU
Umożliwia łatwy dostęp do nowoczesnych złączy, w tym do portu USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2 portów USB 3.2 Gen 1 Type-A oraz zintegrowanego gniazda audio i mikrofonowego typu jack.
Specyfikacja
| Materiały | Plastik, Stal, Szkło hartowane |
| Układ | Midi Tower |
| Model | PC |
| Kolor produktu | Biały |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Ilość zatok 2,5 " | 4 |
| Liczba wewnętrznych zatok 3,5" | 2 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Boczne okno | Tak |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Podświetlenie | Nie |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 17 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 43 cm |
| Maksymalna długość PSU | 22 cm |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 3x 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120, 140 mm, 200 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów bocznych | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów bocznych | 120 mm, 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm, 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120, 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów dolnych | 2 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów dolnych | 120 mm |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Zainstalowana chłodnica przednia | Nie |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 240, 280, 360 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic bocznych | 240 mm, 280 mm, 360 mm |
| Zamontowany radiator tylni | Nie |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm, 140 mm |
| Wierzch chłodnicy zainstalowany | Nie |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 240, 280, 360 mm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5, 3.5" |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szerokość produktu | 239 mm |
| Głębokość produktu | 490 mm |
| Wysokość produktu | 486 mm |
| Waga produktu | 10,4 kg |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |