Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Oczyszczacz powietrza DAIKIN MC70L

4.8 | Opinie: 2

Oczyszczacz powietrza DAIKIN MC70L Oczyszczacz powietrza DAIKIN MC70L Oczyszczacz powietrza DAIKIN MC70L Oczyszczacz powietrza DAIKIN MC70L
Produkt niedostępny

Opis - Oczyszczacz powietrza DAIKIN MC70L

W9N4B1o7r0f0g1I5W0p7c899B9R9J2z9

Czym jest technologia Daikin Streamer?

Intensywne wyładowanie Streamer eliminuje wirusy, bakterie, pleśń i szkodliwe związki chemiczne, poprzez rozkład i fragmentację ich białek. Następnie ulegają one niszczeniu w wyniku utleniania, co zapewnia zabezpieczenie przed wirusami. Strumień wyładowania Streamer przekształca się następnie w bezpieczne atomy azotu i tlenu oraz cząsteczki wody. Technologia Daikin Streamer, w porównaniu ze stosowanymi standardowymi technologiami, zapewnia generowanie wyładowań plazmowych o szerszym zakresie. Umożliwia to wytworzenie większej liczby elektronów, czego skutkiem jest blisko 1.000 razy większa szybkość rozkładu utleniającego

Cechy produktu

• Wysoka wydajność oczyszczania powietrza, uzyskiwana dzięki technologii Daikin Streamer, podwyższa jakość powietrza w pomieszczeniach
• Duży nawiew powietrza: 420 m³/h w trybie turbo
• Cicha praca: ciśnienie akustyczne od 16 dBA
• Lekka i zwarta budowa
• Łatwy do czyszczenia płaski panel

u1j7q3M8b0E0I1b5N0z7q8O9D9e9X1b2
C3a3N6S0s0U0P1r580R7I9H0E050W5B7

W powietrzu, którym oddychamy, znajduje się wiele substancji, między innymi alergeny, bakterie, wirusy, dym papierosowy, które wpływają niekorzystnie na nasze zdrowie. Oprócz tego, dużym problemem jest suche powietrze w okresie zimowym. Oczyszczacz powietrza Ururu Daikin nawilża powietrze w Twoim domu i uwalnia od skutków oddziaływania suchego powietrza. Wystarczy od czasu do czasu napełnić czterolitrowy zbiornik, a Twoje pomieszczenie będzie nawilżane maksymalną objętością wody 600 ml/h. Ta przydatna i nowatorska funkcja jaką jest nawilżanie – nazywana w Japonii “Ururu” - ma swoje źródło w połączeniu płaskiego zbiornika wodnego z zespołem koła wodnego i filtra parowania.

t5K1R2Z7i0K0z1l510f7c9s0A050q8w2
T2N850S4C0g0k1w530X7A9d0n073z3M3

Dlaczego warto wybrać oczyszczacz powietrza Daikin?

Firma Daikin jest światowym liderem w dziedzinie efektywnych energetycznie rozwiązań sterowania klimatem. Dzięki ukierunkowaniu na innowacje w zakresie komfortu, fektywności energetycznej, sterowania oraz niezawodności, wyznaczamy standardy jakości w branży.

• Komfort - Oddychanie czystym powietrzem jest jednym z ważniejszych czynników wpływających na nasze zdrowie

• Kontrola - Zaawansowane technologicznie oraz łatwe w obsłudze, sterowniki, zapewniają pełną kontrolę nad
natężeniem przepływu, poziomem wilgotności oraz planowanym czasem użytkowania.

• Efektywność energetyczna - Tak jak wszystkie nasze urządzenia i systemy, również oczyszczacze powietrza charakteryzuje wysoka efektywność energetyczna. Dodatkowo została podwyższona przez specjalne czujniki, które wykrywają stopień zanieczyszczenia powietrza oraz odpowiednio wyłączają i włączają jednostkę.

• Niezawodność - Produkty Daikin są znane ze swej niezawodności.. I możesz polegać na działaniu, które spełni Twoje oczekiwania.

Blokada dziecięca

Zabezpiecza przed niewłaściwym używaniem urządzenia przez najmłodszych.

Regulacja wyświetlacza

Umożliwia regulację jasności wyświetlania.

Wyłącznik zegarowy

Umożliwia ustawienie czasu (1, 2 lub 4 godziny), po upływie którego urządzenie wyłączy się.

Tryb przeciwpyłkowy

Poprzez wytwarzanie łagodnych turbulencji powietrza w pomieszczeniu, pyłki są przechwytywane zanim osiądą na podłodze.

Tryb Turbo

Oferuje możliwość pracy z pełną mocą, na przykład po powrocie do domu lub w razie przybycia niespodziewanych gości.

Wskaźnik pracy automatycznej

Włącza się w trybie pracy automatycznej z oszczędzaniem energii.

Karbowany filtr gromadzący kurz

Bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Oczyszczacz powietrza jest dostarczany z pięcioma filtrami zamiennymi. Nie trzeba kupować filtrów przez dziesięć lat (jeden filtr można używać przez dwa lata).

Tryb jonów pyłków

Możliwość przełączenia z normalnego do niskiego przepływu powietrza w celu wytworzenia łagodnych turbulencji. Dzięki temu pyłki są przechwytywane zanim osiądą na podłodze.

Wyładowanie wstęgowe Streamer

Ta funkcja zapewnia szybki rozkład zapachów, alergenów itp., dzięki wykorzystaniu szybkich elektronów o dużej zdolności utleniania.

3947d7i6V0p0c12580h7o910V0E6A623
Specyfikacja - Oczyszczacz powietrza DAIKIN MC70L
Typ produktuOczyszczacze powietrza
Funkcje i wyposażenieWyłącznik zegarowy: Umożliwia ustawienie czasu, po którym urządzenie wyłączy się
Tryb przeciwpyłkowy
Tryb Turbo: Oferuje możliwość pracy z pełną mocą
Regulacja jasności wyświetlacza
5 filtrów
Oczyszczanie powietrza
SterowanieElektroniczne / przyciskowe
Ilość poziomów intensywności5
Moc65W
Powierzchnia działania46m2
Poziom hałasu16 dB
ZabezpieczeniaAutomatyczny wyłącznik bezpieczeństwa
Blokada rodzicielska
Kolor głównyBiały
Szerokość576 mm
Wysokość403 mm
Głębokość241 mm
Waga8,50 kg
GwarancjaGwarancja Producenta 24 miesiące
Dodatkowe informacjeWskaźnik jakości powietrza
Wskaźnik wymiany filtrów
Zawartość zestawuPilot
Zestaw filtrów

Opinie - Oczyszczacz powietrza DAIKIN MC70L

Ocena produktu: Oczyszczacz powietrza DAIKIN MC70L

Średnia ocena: 4.8
Opinie: 2

0%
0%
0%
0%
100%

Krzysztof - 30.11.2017 11:10

Zalety: Cichy - na najniższym biegu zupełnie niesłyszalny, głośniejszy mam wentylator w komputerze. Możliwość przyciemnienia i wyłączenia diód wyświetlacza na noc. Niewiarygodnie niskie zużycie energii, sprawdziłem pobór na najniższym biegu 6,6 W, w trybie turbo 57W, Przez całą dobę pracy w trybie Auto zużył jedynie 0,15kWh !!! Czujniki zapachu i zapylenia doskonale sterują pracą w trybie Auto. Usuwa nieprzyjemne zapachy. Wada: Specyficzny zapach zjonizowanego powietrza, może być dla niektórych nieakceptowalny.

Marek - 28.11.2017 15:05

To mój drugi oczyszczacz (mam jeszcze Sharpa) więc moja ocena wynika z porównania dwóch urządzeń. Daikin jest zdecydowanie cichszy, w nocy praktycznie go nie słychać, jest również bardziej poręczny i łatwy w przenoszeniu (lżejszy i ma wygodny uchwyt). Proste i super rozwiązanie umożliwiające zawijanie nadmiaru kabla z tyłu urządzenia, aby kabel nie plątał się po podłodze. Urządzenie nie zgrzyta przy dotknięciu (obudowa lepiej spasowana). Z minusów to specyficzny zapach powietrza - jedni mówią o zapachu po burzy inni o zapachu szpitala... po pewnym czasie już się tego nie zauważa. Urządzenie godne polecenia i chyba lepsze niż Sharp.

Zaufani Producenci

Amica Beurer Blaupunkt BOSCH KARCHER LG Philips Rio Beauty Tefal VILEDA ZELMER
do góry