Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

czyścimy magazyn po lecie okazje czekają Kup teraz!
Oczyszczacz powietrza DAIKIN URURU MCK75J VM-K

Oczyszczacz powietrza DAIKIN URURU MCK75J VM-K

4.8 | Opinie: 3

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - Oczyszczacz powietrza DAIKIN URURU MCK75J VM-K

1.1.jpg

Czym jest technologia Daikin Streamer?

Dynamiczne rozładowania Streamer usuwają wszelkie bakterie i wirusy oraz pleśń i toksyczne związki chemiczne, które szkodzą naszemu zdrowiu przez rozkład i fragmentację ich białek. Po wyładowaniu strumień Streamer zamienia się w cząsteczki wody oraz niegroźne atomy azotu i tlenu. Technologia Daikin Streamer zestawiona ze stosowanymi technikami, gwarantuje wytwarzanie wyładowań plazmowych o większym zakresie. Daje to możliwość na wygenerowanie większej liczby elektronów, w wyniku czego jest około 1.000 razy większa szybkość ładunku utleniającego

Cechy produktu

• Dzięki osiągniętej technologii możemy cieszyć się dużą wydajnością oczyszczacza, która podwyższa jakość powietrza w pomieszczeniach
• W trybie turbo uzyskujemy rozległy nawiew powietrza: 420 m³/h
• Ciśnienie akustyczne wynosi od 16 dBA co gwarantuje cichą pracę oczyszczacza
• Obudowa jest zwarta i lekka
• Oczyszczacz posiada prosty w czyszczeniu płaski panel

3.3.jpg
2.2.jpg

W wdychanym przez nas powietrzu, znajduje się bardzo dużo szkodliwych dla naszego zdrowia substancji takich jak wirusy, bakterie, dym papierosowy czy alergeny. Kolejnym problemem jest suche powietrze zwłaszcza w okresie zimowym. Dzięki oczyszczaczowi Ururu Dikin jesteśmy w stanie nawilżyć i oczyścić powietrze w naszym domu. Aby wyeliminować skutki działania suchego powietrza powinniśmy co jakiś czas napełnić zbiornik, którego pojemność to 4 l.W ten sposób możemy nawilżyć nasze mieszkanie maksymalną objętością wody 600 ml/h. W Japonii funkcja nawilżania nazywana jest "Ururu" co ma swoje źródło w połączeniu płaskiego zbiornika wodnego z zespołem koła wodnego i filtra parowania.

adult-blur-color-632722.jpg
bricks-brickwall-indoors-112811 kopia.jpg

Dlaczego warto wybrać oczyszczacz powietrza Daikin?

Ponieważ jako główny lider w dziedzinie efektywnych energetycznie rozwiązań sterowania klimatem firma Daikin wyznacza standardy jakości w branży. Ukierunkowana jest na nowości z zakresu efektywności energetycznej, sterowania, komfortu oraz niezawodności.

• Efektywność energetyczna - oczyszczacz Daikin cechuje duża efektywność energetyczna. Została ona podwyższona przez odpowiednie czujniki wykrywające poziom zanieczyszczenia powietrza oraz należycie włączają i wyłączają jednostkę.
• Kontrola - nieskomplikowane w obsłudze i wysoko rozwinięte technologicznie sterowniki gwarantują całkowitą kontrolę nad natężeniem przepływu, planowanym czasem użytkowania oraz stopniem wilgotności.
• Komfort - głównym czynnikiem wpływającym na nasze zdrowie jest oddychanie wolnym od zanieczyszczeń powietrzem.
• Niezawodność - produkty firmy Daikin popularne są ze swojej skuteczności i wydolności. Możemy mieć zaufanie do ich działania, które spełnia oczekiwania użytkowników.

Blokada dziecięca

Oczyszczacz posiada zabezpieczenia, które uniemożliwiają używania urządzenia przez dzieci.

Regulacja wyświetlacza

Umożliwia kontrolę nad jasnością wyświetlania.

Wyłącznik zegarowy

Daje możliwość ustawienia czasu (1, 2 lub 4 godziny), po upływie którego urządzenie samo się wyłączy.

Tryb przeciwpyłkowy

Pyłki są przechwytywane zanim osiądą na meblach i podłodze poprzez wytwarzanie delikatnych turbulencji powietrza w pomieszczeniu.

Tryb Turbo

Daje możliwość użycia pełnej mocy na przykład po powrocie do domu lub w przypadku przyjazdu gości.

Wskaźnik pracy automatycznej

Włącza się w trybie pracy automatycznej z oszczędzaniem energii.

Karbowany filtr gromadzący kurz

W komplecie oczyszczacz powietrza posiada pięć filtrów wymiennych dzięki czemu nie trzeba kupować filtrów przez kolejne lata (jeden filtr można używać przez dwa lata).

Tryb jonów pyłków

Daje możliwość przestawiania z normalnego do niskiego przepływu powietrza by wytworzyć delikatne turbulencje dzięki którym pyłki są przechwytywane zanim osiądą na podłodze.

Wyładowanie wstęgowe Streamer

Dzięki zastosowaniu szybkich elektronów o dużej zdolności utleniania, funkcja ta gwarantuje szybki rozkład zapachów, alergenów itp.

12.jpg
Specyfikacja - Oczyszczacz powietrza DAIKIN URURU MCK75J VM-K
ProducentDAIKIN
Kod producentaMCK75JVM-K
Funkcje i wyposażenieAutomatyczny wyłącznik
Filtry x 6
Jonizacja
Monitor kurzu: Kontrolki wskazują ilość kurzu wykrywaną w powietrzu
Monitorowanie poziomu wilgotności
Oczyszczanie powietrza
Regulacja jasności wyświetlacza
Tryb przeciwpyłkowy
Tryb Turbo: Oferuje możliwość pracy z pełną mocą
Wymienne filtry
Wyłącznik zegarowy: Umożliwia ustawienie czasu, po którym urządzenie wyłączy się
SterowanieElektroniczne / przyciskowe
Ilość poziomów intensywności5
Moc65W
Powierzchnia działania46m2
Wydajność maksymalna450 m3/h
Poziom hałasu17 dB
Pojemność zbiornika na wodę4 litry
Wyświetlacz LEDNie
ZabezpieczeniaAutomatyczny wyłącznik bezpieczeństwa
Blokada rodzicielska
Rodzaj zasilaniaSieciowe
Napięcie zasilania / zasilacza230 V
Rodzaj wtyczki sieciowejTyp E
Kolor głównySrebrny
Szerokość395 mm
Wysokość590 mm
Głębokość268 mm
Waga11,00 kg
GwarancjaGwarancja Producenta 24 miesiące
Dodatkowe informacjeSterowanie bezprzewodowe
Wkład nadający się do mycia i ponownego wykorzystania
Zdjęcia i opis mają charakter poglądowy
Zawartość zestawuOczyszczacz powietrza
Pilot
Zestaw filtrów

Opinie - Oczyszczacz powietrza DAIKIN URURU MCK75J VM-K

Ocena produktu: Oczyszczacz powietrza DAIKIN URURU MCK75J VM-K

Średnia ocena: 4.8
Opinie: 3

0%
0%
0%
0%
100%

TEst - 30.01.2019 09:39

Test opinii produktu

yarko - 24.01.2018 16:29

Oczyszczacz z funkcją nawilżania spełnia całkowicie swoją rolę. Głównie zależało mi na wydajnym nawilżaniu i tak jest. W okresie zimowym wystarczy na kilka minut otworzyć okno i wilgotność spada poniżej 40% (norma to 60%). Nawilżacz potrafi w kilka godzin uzupełnić wilgotność do 60% w całym mieszkaniu o pow. 50 m2. Wystarczy jak stoi w przedpokoju. To nie przeszkadza aby nawilżył całe mieszkanie, jednak trwa to wtedy trochę dłużej. Doskonale wykrywa kurz i brzydkie zapachy reagując natychmiastowo przejściem w tryb bardziej intensywnej pracy. Obsługa jest bardzo łatwa. Dostęp do filtrów jest bardzo prosty. Praca w trybie nawilżania wymaga jednak regularnej pielęgnacji. Głównie polega ona na płukaniu zbiornika na wodę oraz myciu filtra wodnego. Jest to jednak sprawa dotycząca chyba każdej maszyny tego rodzaju. Problem polega na namnażaniu się grzybów i bakterii na każdym wilgotnym elemencie w temperaturze pokojowej. Jeśli nie chcemy mieć przykrego zapachu to trzeba zgodnie z instrukcją regularnie czyścić wspomniane elementy czyli średnio raz w tygodniu wypłukać filtr i przeprowadzać płukanie zbiornika gorącą wodą z wodociągu przy każdym uzupełnianiu wody. Z instrukcji obsługi widać, że producent jest doświadczoną firmą w tej branży ponieważ opis zaleceń odnośnie czyszczenia dokładnie pokrywa się z moim osobistym doświadczeniem. Dodałbym tylko, że w celu zmniejszenia stopnia namnażania grzybów na elementach wodnych dolewam co któreś napełnienie kilkanaście kropel wybielacza na bazie chloru do zbiornika z wodą. Zwiększa to stężenie chloru w wodzie kranowej, które i tak jakieś jest (w niektórych miastach jest ozon). Można też przepłukać filtr wodny w wodzie z dodatkiem takiego środka. Producent proponuje detergent, ale wg mnie trudniej jest wtedy go wypłukać z zapachu pozostałego po detergencie. Należy jednak z chlorem uważać, jednak jak przesadzimy to zapewne to poczujemy i następnym razem skorygujemy ilość. Reasumując produkt bardzo użyteczny. Powietrze ma świeży zapach. Polecam pod warunkiem świadomości o potrzebie pielęgnacji.

Joe - 02.01.2018 11:53

Świetny oczyszczacz. I do tego sterowanie pilotem! Super sprawa!

Zaufani Producenci

ACTIVEJET Beurer Blaupunkt BOSCH ELECTROLUX KARCHER Philips Tefal Trust VILEDA ZELMER
do góry