Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Gorąco? Zamów wentylator dziś, będzie u Ciebie w 24H. Kliknij tutaj
Oczyszczacz powietrza Philips AC3259/10 kolor biały Oczyszczacz powietrza Philips AC3259/10 kolor biały Oczyszczacz powietrza Philips AC3259/10 kolor biały Oczyszczacz powietrza Philips AC3259/10 kolor biały Oczyszczacz powietrza Philips AC3259/10 kolor biały Oczyszczacz powietrza Philips AC3259/10 kolor biały

Oczyszczacz powietrza Philips AC3259 / 10 kolor biały

5 | Opinie: 1

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - Oczyszczacz powietrza Philips AC3259/10 kolor biały

oczyszczacz Philips.jpg

O wiele zdrowsze powietrze

Produkt certyfikowany i testowany przez organizacje ECARF i Airmid, specjalnie zaprojektowany tryb antyalergenowy świetnie sprawdza się w usuwaniu typowych alergenów znajdujących się w powietrzu. Kiedy oczyszczacz wykryje nawet najmniejszą zmianę w jakości powietrza, zwiększy swoją wydajność, aby skutecznie je oczyścić. Zapewnia efektywne działanie w stopniu porównywalnym z profesjonalnymi czujnikami, technologia Philips AeraSense jest wysoce skuteczna w wykrywaniu nawet najmniejszych zmian w powietrzu wewnątrz pomieszczenia. Nieustannie monitoruje powietrze i automatycznie dostosowuje prędkość wentylatora po wykryciu zwiększonego zanieczyszczenia.

Technologia VitaShield oraz AeraSense

Technologia VitaShield IPS o aerodynamicznej konstrukcji i bardzo grubym filtrze NanoProtect zwiększa ilość dostarczanego czystego powietrza do 393 m3/godz. i skutecznie usuwając cząsteczki PM2,5, alergeny, bakterie i wirusy. Profesjonalny czujnik AeraSense precyzyjnie wykrywa drobne cząsteczki, nawet te mniejsze od pyłów. Następnie urządzenie przetwarza zebrane dane, aby jak najlepiej dopasować ustawienia do aktualnego stanu powietrza, a także by zagwarantować jego ciągłe oczyszczanie. Ponadto czujnik na bieżąco informuje o jakości powietrza, podając poziom.

Oczyszczacz Philips 2.jpg
oczyszczacz Philips3.jpg

Kilka dodatkowych informacji

Oczyszczacz powietrza Philips z serii 3000i jest wyposażony w trzy automatyczne ustawienia oczyszczania: tryb ogólny, bardzo czuły, tryb antyalergenowy oraz bardzo silny tryb antybakteryjny i antywirusowy. Możesz sterować oczyszczaczem powietrza za pomocą połączonej aplikacji z dowolnego miejsca i w każdej chwili. Aplikacja Air Matters umożliwia włączanie oczyszczacza, zmianę prędkości pracy wentylatora i sprawdzanie okresu eksploatacji filtra. Aplikacja przedstawia porady ułatwiające postępowanie w przypadku narażenia na alergeny lub zanieczyszczone powietrze w oparciu o wskaźniki jakości powietrza w pomieszczeniu i na zewnątrz, a także stężenia pyłków.

Specyfikacja - Oczyszczacz powietrza Philips AC3259/10 kolor biały
ProducentPhilips
Kod producentaAC3259/10
Funkcje i wyposażenieBlokada rodzicielska
Oczyszczanie powietrza
Sterowanie za pomocą aplikacji
Tryb antyalergenowy
SterowanieElektroniczne / przyciskowe
Ilość poziomów intensywności3
Moc60 W
Powierzchnia działania47m2
Wydajność maksymalna393 m3/h
Poziom hałasu33 dB
Rodzaj zasilaniaSieciowe
Napięcie zasilania / zasilacza230 V
Rodzaj wtyczki sieciowejTyp E
Kolor głównyBiały
Szerokość251 mm
Wysokość698 mm
Głębokość366 mm
Waga8,42 kg
GwarancjaGwarancja Sklepu 24 miesiące
Zawartość zestawuInstrukcja obsługi
Karta gwarancyjna

Opinie - Oczyszczacz powietrza Philips AC3259 / 10 kolor biały

Ocena produktu: Oczyszczacz powietrza Philips AC3259 / 10 kolor biały

Średnia ocena: 5
Opinie: 1

0%
0%
0%
0%
100%

Fiszer - 11.04.2018 12:31

Odkąd mamy ten oczyszczacz, to jakoś życia w naszym mieszkaniu zdecydowanie wzrosła. Warto zainwestować.

Zaufani Producenci

ACTIVEJET Beurer Blaupunkt BOSCH ELECTROLUX KARCHER Philips Rio Beauty Tefal VILEDA ZELMER
do góry