Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Sklep Marki Aranżacje Dla firm
Wielkie wietrzenie magazynów! Kliknij tu ->> i Złap swoją okazję! Oferta limitowana!
Oczyszczacz powietrza SHARP UA-KIL60E-W Oczyszczacz powietrza SHARP UA-KIL60E-W Oczyszczacz powietrza SHARP UA-KIL60E-W Oczyszczacz powietrza SHARP UA-KIL60E-W Oczyszczacz powietrza SHARP UA-KIL60E-W Oczyszczacz powietrza SHARP UA-KIL60E-W Oczyszczacz powietrza SHARP UA-KIL60E-W

Oczyszczacz powietrza SHARP UA-KIL60E-W

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie , a będzie u Ciebie już jutro!
W przypadku wyboru dostawy kurierem i płatności online lub kartą

Opis - Oczyszczacz powietrza SHARP UA-KIL60E-W


Oczyszczacz powietrza SHARP UA-KIL60E-W1
Oczyszczacz powietrza SHARP UA-KIL60E-W1
Oczyszczacz powietrza SHARP UA-KIL60E-W1

Inteligentny oczyszczacz i nawilżacz powietrza SHARP Plasmacluster UA-KIL60E-W

Sharp UA-KIL60E-W to drugi topowy oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania ( wydajność do 660 ml/h, czyli blisko 16l/dobę !!!), który może być rekomendowany do pomieszczeń o powierzchni sięgającej 50 m² zgodnie z japońską normą JEM1467) Oczyszczacz generuje przepływ powietrza na poziomie do 396 m3/h. Na pasywny system filtracyjny składają się: filtra wstępny, węglowo – krzemionkowy filtr usuwający zapachy oraz wysokiej klasy biologiczny filtra HEPA H13. Jako aktywny system oczyszczania powietrza wykorzystywana jest sprawdzona technologia Plasmacluster.
Inteligentny oczyszczacz powietrza SHARP Plasmacluster UA-KIL60E-W
Najnowszy oczyszczacz Sharp UA-KIL60E-W oferuje tryb inteligentnego oczyszczania i nawilżania. Dzięki niemu całkowicie zdejmuje z Użytkownika konieczność martwienia się o jakość powietrza w pomieszczeniu, zapewniając optymalną wilgotność i usuwając niemal 100% zanieczyszczeń mechanicznych i gazowych bez ingerencji użytkownika. Został wyposażony w aż 5 czujników:

Inteligentny oczyszczacz powietrza SHARP Plasmacluster UA-KIL60E-W
Najnowszy oczyszczacz Sharp UA-KIL60E-W oferuje tryb inteligentnego oczyszczania i nawilżania. Dzięki niemu całkowicie zdejmuje z Użytkownika konieczność martwienia się o jakość powietrza w pomieszczeniu, zapewniając optymalną wilgotność i usuwając niemal 100% zanieczyszczeń mechanicznych i gazowych bez ingerencji użytkownika. Został wyposażony w aż 5 czujników:

Czujnik PM2.5 i kurzu
Monitoruje stężenie zanieczyszczeń mechanicznych z możliwością oddzielnej analizy molekuł pyłu PM2.5. Ma możliwość regulacji czułości (niska, średnia, wysoka). W ustawieniach fabrycznych Użytkownik otrzymuje ustawienie średnie.

Czujnik zapachów
Na bieżąco wykrywa szkodliwe zanieczyszczenia gazowe i zapachy pochodzące z otoczenia. Wartość jego wskazań sumowana jest ze wskazaniami innych zanieczyszczeń, aby efektywnie sterować wydajnością oczyszczacza dla jego maksymalnej efektywności.

Czujniki temperatury i wilgotności
Współpracując ze sobą, dostosowują poziom nawilżenia powietrza do temperatury (poniżej 18°C – 65%, 18-24°C – 60%, powyżej 24°C – 55%), tym samym dbając o optymalną wilgotność wewnątrz pomieszczenia.

Czujnik światła
Odpowiada za inteligentne uruchamianie trybu SLEEP, w którym priorytetem jest generowanie minimalnego hałasu oraz wyłączenie wszystkich informacji na panelu sterowania. Urządzenie zachowując sprawność do wydajnego oczyszczania i nawilżania powietrza staje się jednocześnie w nocy „niesłyszalne” i „niewidzialne” nie przeszkadzając Użytkownikom w odpoczynku.

Oczyszczacz powietrza SHARP UA-KIL60E-W2
Oczyszczacz powietrza SHARP UA-KIL60E-W2

Wyjątkowo rozbudowany wyświetlacz

Informacje z 5 czujników wykorzystywane są zarówno do inteligentnej pracy oczyszczacza i nawilżacza Sharp UA-KIL60E-W, jak również do prezentacji wybranych parametrów na rozbudowanym wyświetlaczu.

Użytkownik jest informowany m.in. o:
- obecnosci kurzu (informacja kolorystyczna)
- stężeniu PM2.5 (informacja wyświetlana cyfrowo w mikrogr/m3 dla wartości od 10 do 499)
- obecności zapachu (informacja kolorystyczna)
- aktualnej temperaturze (informacja wyświetlana cyfrowo w st. C dla wartości od 0 do 50)
- aktualnej wilgotności (informacja wyświetlana cyfrowo w % dla wartości od 25 do 75)
- informacji z TIMERA o ustawieniu czasu działania włącznika / wyłącznika czasowego (informacja wyświetlana cyfrowo w h dla wartości od 1 do 12)
- wł/wył trybie nawilżania powietrza wraz z informacją o ewentualnej konieczności uzupełnienia wody

Unikalny system filtrów powietrza
Pasywny system filtracyjny w oczyszczaczu Sharp UA-KIL80E-W należy do najbardziej zaawansowanych i innowacyjnych na rynku oczyszczaczy powietrza. Pierwszym jego etapem jest filtr wstępny, który zatrzymuje największe zanieczyszczenia (o wielkości 240 mikronów), czyli m.in. kurz, sierść czy włosy. Sharp postawił tutaj na innowacyjny system automatycznego czyszczenia, który wykorzystuje specjalne rolki zbierające kurz do pojemnika. Proces uruchamia się co 48 godzin i trwa 8 minut. W tym czasie oczyszczacz nie pracuje, a wskaźnik oczyszczania filtra jest podświetlony. Użytkownik nie musi przeprowadzać regularnej konserwacji, ale średnio co pół roku oczyścić pojemnik. Jeśli wyłączy tryb automatycznego czyszczenia, urządzenie samoczynnie przeprowadza go co miesiąc (po 720 godzinach pracy).

Drugim etapem efektywnego oczyszczania powietrza jest filtr węglowy z dodatkiem żelu krzemionkowego, który wychwytuje szkodliwe gazy i nieprzyjemne zapachy wydzielające się w czasie codziennych czynności w domu. Żel krzemionkowy wyróżniają właściwości umożliwiające usuwanie tlenków siarki (SOx) i tlenków azotu (NOx), które szczególnie źle wpływają na koncentrację i samopoczucie. To w szczególności problem mieszkańców większych miast, w których występuje spore natężenie ruchu drogowego.

Ostatnim etapem pasywnej filtracji jest wysokiej klasy filtr HEPA H13 o skuteczności w usuwaniu zanieczyszczeń mechanicznych na poziomie co najmniej 99,97%. To właśnie jego właściwościom zawdzięczamy powietrze wolne od pyłów PM10 i PM2.5 czy nawet PM1, czyli mierzonych frakcji smogu, który jest bardzo szkodliwy dla zdrowia. Zatrzymuje także większość znanych wirusów, unoszących się w powietrzu bakterii i zarodni pleśni, alergenów i blisko 100% innych niebezpiecznych cząsteczek o średnicy powyżej 0,3 mikrona.

Inteligentny nawilżacz ewaporacyjny (Nano Cloud) SHARP Plasmacluster UA-KIL80E-W
Jako nawilżacz powietrza model UA-KIL80E-W oferuje więcej niż wydajne nawilżanie powietrza (do 700 ml/h). Oznacza to, że przy ciągłej pracy wyewaporowane w kubaturę pomieszczenia może być nawet blisko 17 litrów wody w ciągu doby. Sharp postawił na higieniczną, sprawdzoną i bezpieczną dla Użytkowników metodę ewaporacyjną, w której emitowane cząsteczki wody są poniżej tzw. progu aerozolu. Jest to jeden z warunków koniecznych, który muszą spełniać nawilżacze, aby uzyskać akceptację lekarzy alergologów i pulmunologów. W tym inteligentnym nawilżaczu znajduje się filtr, który z jednej strony odpowiada za usuwanie zanieczyszczeń z wody wodociągowej (nie ma konieczności używania innej), natomiast z drugiej zasila przepływające i wyczyszczone wcześniej suche powietrze z nano-cząsteczkami wody tworząc tzw. efekt nano cloud. Jego przewagą jest nie tylko wyjątkowa funkcja i skuteczność, ale także bardzo długa żywotność sięgająca nawet nawet 10 lat (przy intensywnym wykorzystywaniu mocno zanieczyszczonej wody czas ten może ulec znacznemu skróceniu). W inteligentnym nawilżaczu Sharp UA-KIL80E-W znajduje się również praktyczny wskaźnik zanieczyszczenia filtra. Uruchomi się w momencie przekroczenia 720 godzin łącznego czasu pracy lub przechowywania wody.

Dzięki niemu użytkownik nie przegapi nigdy właściwego momentu na przeprowadzenie czynności konserwacyjnych filtra nawilżającego i pojemnika nawilżacza. Musi natomiast pamiętać, by za każdym razem zresetować wskaźnik po ich wykonaniu.

Ten ultranowoczesny czyszczacz Sharp z funkcją nawilżania nie posiada wszystkich wad nawilżaczy ultradźwiękowych: nie generuje białego nalotu na meblach, nie pozostawia na nich mokrych plam oraz nie jest uciążliwy dla zwierząt domowych, jak psy i koty. Na wyświetlaczu nawilżacza UA-KIL80EW Użytkownik otrzymuje również wskaźnik trybu nawilżania, czyli zmieniającą kolor diodę informującą o włączeniu (biała dioda) i wyłączeniu (brak światła) trybu nawilżania oraz konieczności dolania do zbiornika wody (czerwona pulsująca dioda).

Flagową funkcjonalnością nawilżaczy Sharp jest tryb inteligentnego nawilżania, który pracuje w oparciu o dane pochodzące z czujników wilgotności i temperatury. Topowy nawilżacz UA-KIL80E-W cały czas dba o to, aby zapewniać optymalną wilgotność powietrza w pomieszczeniu (poniżej 18°C – 65%, 18-24°C – 60%, powyżej 24°C – 55%).

Najmocniejszy system aktywnego oczyszczania powietrza Sharp – technologia Plasmacluster HD25000
Podobnie jak w wielu innych modelach premium Sharp, model UA-KIL80E-W to nie tylko 3-stopniowe pasywne oczyszczanie i niezależne nawilżanie powietrza. To również bezpieczna, przebadana i certyfikowana jonizacja powietrza. Do wnętrza pomieszczenia generowana jest odpowiednia ilość dodatnich i ujemnych klastrów jonowych, które aktywnie dezynfekują powietrze unieszkodliwiając bezpośrednio w powietrzu patogeny ożywione i nieożywione, wyraźnie poprawiając jakość i higienę powietrza. Ten unikalny i opatentowany przez Sharp system skutecznej i bezpiecznej jonizacji potrafi zdezaktywować nawet 99,9% wirusów, alergenów i bakterii, co zostało potwierdzone badaniami. Jako wyjątkowo efektywny jonizator Sharp UA-KIL80E-W jest doskonałym wsparciem dla alergików, którzy mogą korzystać z niego przez cały rok, eliminując alergeny pochodzenia roślinnego (nasiona roślin pylących) jak i zwierzęcego (białka alergizujące pochodzenia roztoczowego). Technologia Plasmacluster dba o równowagę jonową w pomieszczeniu, która ma wpływ na samopoczucie domowników i może być istotnym wsparciem w czasie bólów migrenowych

W jonizatorze Sharp UA-KIL80E-W zastosowano najwydajniejszy generator jonów HD25000. Moduł o żywotności sięgającej nawet 10 lat zapewnia skoncentrowany strumień klastrów jonowych.

Cechy
Tempo oczyszczania powietrza408 m³/h
Przeznaczone dla powierzchni pokojowej do50 m²
Poziom hałasu51 dB
Prędkości5
MinutnikTak
Licznik timera (minimalny)1 h
Licznik timera (maksymalny)12 h
JonizatorTak
Funkcja nawilżaczaTak
Czujnik wilgotnościTak
Wydajność nawilżania660 ml/h
Wyjmowany zbiornik wodyTak
Poziom hałasu (niska prędkość)20 dB
Poziom hałasu (wysoka prędkość)51 dB
Czujnik temperaturyTak
Czujnik zapachuTak
Czujnik światłaTak
Czujnik PM2,5Tak
Czujnik pyłuTak
Kąt oscylacji20°
Zabezpieczenie przed dziećmiTak
Pojemność zbiornika na wodę3,6 l
Typ kółekPełne koła
Zamykane kółkaTak
KółkaTak
Konstrukcja
Kolor produktuBiały
Materiał obudowyPlastik
Typ kontroliPrzyciski
Wbudowany wyświetlaczTak
Typ wyświetlaczaLED
Podświetlenie wyświetlaczaTak
Filtrowanie
Filtr przeciwko brzydkim zapachomTak
Funkcja filtrowaniaAllergens
Mikroby
Pyłek
Liczba etapów filtrowania3
Wstępny filtrTak
Czas przydatności filtra (max)120 mies.
Filtr HEPATak
Moc
Maksymalne zużycie mocy61 W
Pobór mocy w trybie czuwania1 W
Częstotliwość wejściowa AC50 - 60 Hz
Napięcie wejściowe AC220 - 240 V
Pobór mocy5,5 W
Waga i rozmiary
Szerokość produktu400 mm
Głębokość produktu339 mm
Wysokość produktu686 mm
Waga produktu10,8 kg
Dane opakowania
Szerokość opakowania485 mm
Głębokość opakowania417 mm
Wysokość opakowania760 mm
Waga wraz z opakowaniem14 kg
Szczegóły Techniczne
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju)CE
REACH
RoHS
Zawartość opakowania
Podręcznik użytkownikaTak
Karta gwarancyjnaTak
Dane logistyczne
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę4 szt.
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan Nowy

Opinie - Oczyszczacz powietrza SHARP UA-KIL60E-W

Ocena produktu: Oczyszczacz powietrza SHARP UA-KIL60E-W

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Activejet Beko Blaupunkt BOSCH ELECTROLUX KARCHER Philips Tefal Toshiba Whirlpool ZELMER
do góry