Sfera Gamingu- sprawdź promocje!

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis AGD Przydatne w domu Odkurzacze Odkurzacz pionowy Dreame T20 Pro

Odkurzacz pionowy Dreame T20 Pro

1.jpg
18.jpg
12.jpg
17.jpg
16.jpg
8.jpg
19.jpg
15.jpg
14.jpg
13.jpg
11.jpg
10.jpg
9.jpg
7.jpg
6.jpg
5.jpg
4.jpg
3.jpg
2.jpg
1.jpg
18.jpg
12.jpg
17.jpg
16.jpg
8.jpg
19.jpg
15.jpg
14.jpg
13.jpg
11.jpg
10.jpg
9.jpg
7.jpg
6.jpg
5.jpg
4.jpg
3.jpg
2.jpg

Odkurzacz pionowy Dreame T20 Pro

Producent:  dreame

Opis

Odkurzacz pionowy Dreame T20 Pro

Równoczesne odkurzanie z mopowaniem
Dwa akumulatory umożliwiające do 140 minut pracy urządzenia (2 x max 70 min)

Nowy poziom sprzątania

Odkurzacz bezprzewodowy Dreame T20 Pro zmieni przeniesie Cię na zupełnie nowy poziom czystości. Mocny silnik, pracujący z prędkością
125 000 obrotów na minutę gwarantuje niezrównaną wydajność, a 2 duże akumulatory zapewniają nawet do 140 minut pracy urządzenia na jednym cyklu ładowania każdego z nich. Ponadto odkurzacz inteligentnie skanuje sprzątaną powierzchnię, a następnie dostosowuje do niej moc ssącą.
W zestawie znajdziesz też kilka wymiennych szczotek, dzięki którym dokładnie posprzątasz cały dom.

Czyszczenie i mopowanie w jednym, łatwy montaż/demontaż magnetycznego zbiornika na wodę

Duży zbiornik na wodę, o pojemności 250 ml, wraz z długą żywotnością baterii dają możliwość jednoczesnego czyszczenia i mopowania podłóg. Funkcja regulacji zbiornika wody pozwala na swobodny wybór ilości wody odpowiadając na różne potrzeby czyszczenia w zależności od pory roku lub stopnia zabrudzenia.

Nowoczesny silnik

Za wydajną pracę odkurzacza odpowiada jego zaprojektowany przez inżynierów silnik Dreame SPACE 4.0, który może się równać z tymi stosowanymi w lotnictwie. Jego niesamowita prędkość pozwala osiągać moc ssącą na poziomie nawet 25 000 Pa. Dzięki temu T20 Pro skutecznie i błyskawicznie pozbywa się wszelkich zanieczyszczeń - nawet najbardziej uciążliwe odpady nie stanowią dla niego większego wyzwania. Ponadto zastosowane rozwiązania, takie jak krótszy tunel aerodynamiczny, inteligentna technologia chłodzenia akumulatora oraz umieszczenie filtru HEPA tuż za silnikiem pozwoliły zapewnić jeszcze bardziej stabilną
i efektywną pracę urządzenia.

Prosty w obsłudze, dostosowuje się do Twoich potrzeb, możliwość czyszczenia pod różnymi kątami

Obsługa Dreame T20 Pro jest bajecznie prosta - wystarczy nacisnąć przycisk. Możliwość jego elektronicznego zablokowania pozwala na stałe działanie urządzenia bez konieczności ciągłego naciskania. Dzięki temu sprzątanie staje się niezwykle komfortowe. Dodatkowym atutem odkurzacza jest jego kolorowy ekran LCD HD, który jeszcze bardziej ułatwia sprzątanie i zapewnia szybki dostęp do najważniejszych informacji. Wyświetlane są na nim między innymi aktualnie stosowany tryb odkurzania, pozostały czas pracy lub przypomnienie o konieczności wymiany filtra.

Idealna szczotka do podłóg

Inteligentna szczotka odkurzacza doskonale nadaje się do czyszczenia różnego rodzaju podłóg. Szybko rozpoznaje typ odkurzanej powierzchni
i odpowiednio dostosowuje moc ssącą by pracować najwydajniej, na najniższych możliwie obrotach. Aby zminimalizować ryzyko zaplątywania się w nią włosów zastosowano szerszą średnicę wałka, włosie w kształcie litery V oraz umieszczone po obu stronach szczotki delikatne podkładki. Wszystko to przekłada się na efektywne, a zarazem komfortowe odkurzanie.

Dodatkowe szczotki do zadań specjalnych

W opakowaniu Dreame T20 Pro znajdziesz nie tylko szczotkę do podłóg. Końcówka do usuwania roztoczy pozwoli Ci pozbyć się alergenów np.
z materaca. Szczotka szczelinowa doskonale nada się do czyszczenia wąskich miejsc, takich jak wgłębienia w kanapach lub fotelach. Z kolei szczotka 2w1 sprawdzi się w wypadku trudno dostępnych, nierównych powierzchni - doskonale wyczyści między innymi klawiaturę laptopa lub drobne zakamarki przy ścianach i pod meblami.

Jeszcze dłuższy czas pracy

Dzięki pojemnemu akumulatorowi Dreame T20 Pro zaskakuje długim czasem pracy. W standardowym trybie urządzenie może odkurzać nawet przez 70 minut na jednym z dwóch akumulatorów, w trybie głębokiego odkurzacza ok. 30 minut, a w trybie pełnej mocy do 8 minut. Ładowanie odkurzacza trwa w przybliżeniu 4 godziny.

Czysty i wolny od alergenów dom, usuwa 99,9% roztoczy!

System 5-stopniowej filtracji nie tylko umożliwia skuteczne sprzątanie, ale też zapobiega wtórnemu zanieczyszczeniu. Dzięki niemu T20 Pro doskonale rozprawia się nawet z mikroskopijnymi cząsteczkami brudu. Eliminuje do 99,9% roztoczy – idealnie sprawdzi się również w domach alergików i posiadaczy zwierząt domowych. Za przedłużoną żywotność filtrów odpowiada zaawansowany, 12-cyklonowy system oczyszczania. Dreame T20 Pro zapewniający filtrację na poziomie 99,97%, Usuń wszystkie szkodliwe mikroustroje i stwórz bezpieczny dla zdrowia dom.

Dbałość o każdy szczegół

Dreame T20 Pro to również wyjątkowy komfort użytkowania.
8-stopniowa redukcja hałasu minimalizuje uciążliwy szum - możesz więc cieszyć się ciszą i spokojem podczas odkurzania. Dzięki ergonomicznej konstrukcji urządzenie jest wygodne w stosowaniu - bez problemu skierujesz je wszędzie, gdzie chcesz, a nawet podniesiesz, aby wyczyścić sufit czy wyżej położone półki. Montaż i wymiana szczotek nie stanowią najmniejszego nawet wyzwania, a opróżnianie pojemnika na odpady wymaga tylko naciśnięcia przycisku - nie musisz nawet mieć styczności
z brudem. Możliwość pionowego przechowywania odkurzacza i jego jednoczesnego ładowania pozwoli Ci zaoszczędzić zarówno czas, jak
i przestrzeń w mieszkaniu.

Podwójna bateria

Wymiana baterii odbywa się za pomocą jednego kliknięcia. Jedna bateria umożliwia czyszczenie pomieszczenia do 70 minut. Przy użyciu obu baterii żywotność urządzenia podwaja się do 140 minut.

Odkurzacz Dreame T20 Pro jest łatwy w utrzymaniu czystości

Komponenty można dowolnie demontować i myć. Ich wielokrotne wykorzystanie redukuje ilość odpadów.

Cechy:

Kolorowy wyświetlacz LCD

Obrazuje stan pracy w czasie rzeczywistym.

Tryb pracy ciągłej

Za pomocą jednego przycisku.

Opróżnianie pojemnika
na kurz

Za pomocą jednego przycisku.

Stacja ładująca 2w1

Umożliwia ładowanie
i przechowywanie.

Główne technologie:

Wyposażony w szybki silnik Dreame SPACE 4.0

Aż do 125 000 obrotów na minutę.

Technologia baterii Smart Cool

Unikalny system odpowietrzania przenosi powietrze przez baterię, aby ją schłodzić. Zapewnia to dobrą wydajność pracy baterii.

5-stopniowy system filtracji

Usuwa 99,97% niedostrzegalnego zagrożenia. Skutecznie przechwytuje mikrocząsteczki
o rozmiarach nawet 0,3 mikrona.

8-stopniowa redukcja hałasu

Mniej hałasu bez utraty efektywności.

12-cyklonowy system samoczyszczący

Bardzo wysoka skuteczność separacji pyłów
i gazów na poziomie 99,67% osiągnięta dzięki samej tylko energii powietrza. Mniejsze obciążenie filtra w tym samym trybie użytkowania.

Tylny opór powietrza

Dreame po raz pierwszy umieścił filtr Hepa za silnikiem, dzięki czemu przepływ powietrza nie jest blokowany.

Lista akcesoriów:

- Odkurzacz Dreame T20 Pro x 1
- Płaska szczotka 2w1 x 1
- Szczotka szczelinowa x 1
- Uniwersalna elektroszczotka x 1
- Metalowa rura x 1
- Miękka rolka x 1
- Ładowarka x 1
- Rozciągliwa rura x 1
- Elektroszczotka do materacy x 1
- Baza ładująca 2w1 x 1
- Zbiornik na wodę x 1
- Akumulator x 2

Specyfikacja

Czyszczenie powierzchni Dywan, Podłoga
Rodzaj czyszczenia Suchy i Mokry
System filtracji Tak
Prędkość obrotowa silnika 125 000 RPM
Typ filtra HEPA
Typ wyświetlacza LCD
Ilość etapów filtracji powietrza 5
Rodzaj pojemnika na kurz Pojemnik na kurz
Pojemność dla brudu suchego 0,6 l
Kolor produktu Niebieski
Pojemność zbiornika na wodę 0,25 l
Możliwość mycia filtra Tak
Możliwość montażu na ścianie Tak
Źródło zasilania Bateria
Czas pracy 70 min
Napięcie baterii 25,2 V
Moc silnika 450 W
Czas ładowania baterii 4 h
Pojemność baterii 2600 mAh
Moc ssania 25000 Pa
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Napięcie ładowania 30 V
Moc 450 W
Waga produktu 1,67 kg
Zawartość opakowania Szczotka płaska 2w1, Ssawka szczelinowa, Elastyczna rura, Elektroszczotka, Uchwyt do ładowania i przechowywania 2w1, Zbiornik na wodę, Akumulator x 2, Metalowa rura odkurzacza, Odkurzacz, Miękka rolka, Ładowarka, Elektroszczotka do materacy
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie (3)

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
4.7 / 5

Odkurzacz pionowy Dreame T20 Pro

5
67%
4
33%
3
0%
2
0%
1
0%
Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: Odkurzacz pionowy Dreame T20 Pro

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.