Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

zamów łatwo przez telefon 22 32 70 888
Odkurzacz Thomas Aqua Pet & Family PLUS 788597 Odkurzacz Thomas Aqua Pet & Family PLUS 788597 Odkurzacz Thomas Aqua Pet & Family PLUS 788597 Odkurzacz Thomas Aqua Pet & Family PLUS 788597

Odkurzacz Thomas Aqua Pet & Family PLUS 788597

0 | Opinie: 0

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - Odkurzacz Thomas Aqua Pet & Family PLUS 788597


Zwierzęta w domu

Odkurzacz przeznaczony jest głównie dla osób posiadających w domu zwierzęta. Nasze pupile mimo, że są piękne, mądre i sympatycznie machają ogonkami gwarantują nam jednak wiele pracy, jeśli chcemy zachować w domu czystość. Sierść na dywanach i tapicerkach, czy bród wnoszony po spacerze na łapach, sprawia, że musimy zakasać rękawy i wziąć się za sprzątanie. Thomson Aqua+ Pet&Family przychodzi Ci z pomocą.

thomas pet_family 788563.jpg
thomas pet_family 788563 aqua plus.jpg

Życie trzeba sobie upraszczać

Firma Thomas po wieloletnich badaniach doszła do wniosku, że gruntowną czystość i świeżość w domu można zapewnić tylko przy użyciu wody. Opracowano, więc specjalną technologię THOMAS AQUA+, która daje szereg korzyści ludziom, którzy muszą sprzątać po swoich pupilach. Odkurzacz THOMAS AQUA+ PET&FAMILY przy pomocy dużej siły ssania, specjalnych szczotek i ssawek oraz wody, której wiązany jest kurz i brud, skutecznie pomoże Ci w walce z psią sierścią, czy innym brudem przyniesionym na łapach przez kota, który właśnie wrócił z nocnych wojaży.

Bez użycia worka

Firma Thomson oferuję bardzo skuteczne urządzenie do walki z brudem bez użycia worka! THOMAS zrewolucjonizował odkurzanie, wykorzystując zaledwie litr wody, a dzięki wyjątkowej konstrukcji skrzynki filtracyjnej THOMAS AQUA+ znajdująca się w niej woda wiąże kurz, zanieczyszczenia i sierść, zapobiegając ich unoszeniu. Dzięki temu, że odkurzacz może odkurzać na mokro, szybko i dokładnie zbiera płyny, a w usuwaniu plam i śladów zabrudzeń pomaga spryskująca ssawka sześciokątna.

thomas pet_family 788563 bez worka.jpg
thomas gwarancja 2412.jpg

Wydłużona gwarancja

Wystarczy, że zarejestrujesz zakupiony produkt na stronie www.thomas-register.net a przedłużysz jego gwarancję o dodatkowe 12 miesięcy.


Opinie - Odkurzacz Thomas Aqua Pet & Family PLUS 788597

Ocena produktu: Odkurzacz Thomas Aqua Pet & Family PLUS 788597

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Blaupunkt BOSCH ELECTROLUX KARCHER Philips ZELMER
do góry