Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis AGD AGD do kuchni Okapy Okap do zabudowy AMICA OMC6451B HC

Okap do zabudowy AMICA OMC6451B HC

Screenshot 2023-06-09 at 09-13-32 OMC6451B HC.jpg
OMC6451B HC_2.jpg
OMC6451B HC_3.jpg
Screenshot 2023-06-09 at 09-13-32 OMC6451B HC.jpg
OMC6451B HC_2.jpg
OMC6451B HC_3.jpg

Okap do zabudowy AMICA OMC6451B HC

Producent:  Amica
Klasa Energetyczna
Produkt Produkt niedostępny
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa.
  2. Podając adres poczty elektronicznej zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie adresu w celu powiadomienia o dostępności produktu, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących prawach znajduje się w Polityki Prywatności.

Opis

OKAP AMICA OMC6451B HC

Okap AMICA OMC6451B HC perfekcyjnie usunie problematyczne cząsteczki, pozostawiając powietrze pozbawionym oparów i drobnych elementów tłuszczu. Korzystając z funkcji PowerBooster podczas smażenia ryb lub grillowania mięs. błyskawicznie pozbędziesz się nieprzyjemnych zapachów. Zaawansowany sposób komunikacji między płytą i okapem z wykorzystaniem funkcji "Bluetooth" sprawia, że okap włącza się automatycznie i dostosuje swoją pracę do parametrów gotowania na płycie indukcyjnej. Możliwość regulacji barwy oświetlenia pozwala na stworzenie idealnej atmosfery w pomieszczeniu.

HoodConnect

Zaawansowany sposób komunikacji między płytą i okapem z wykorzystaniem funkcji "Bluetooth". Brzmi świetnie, ale co to oznacza dla Ciebie? Okap włączy się automatycznie i dostosuje swoją pracę do parametrów gotowania na płycie indukcyjnej. Zastosowany w urządzeniach inteligentny algorytm precyzyjnie monitoruje intensywność gotowania na płycie i na podstawie sczytanych danych dobiera moc okapu. Funkcja "Bluetooth" zapewnia stabilne połączenie – nie musisz się martwić, że zasłonisz jakiś czujnik pokrywą czy garnkiem. Wszystko dzieje się automatycznie, by zdjąć Tobie z głowy jak najwięcej! Jeśli chcesz sterować okapem również z poziomu płyty, dobierz do niego płytę indukcyjną Amica z funkcją HoodConnect Pro, z opcją manualnego sterowania.

Wysoka wydajność

Ubrania, zasłony czy narzuty przesiąknięte kuchennymi zapachami? Nie z okapami Amica! Nasze okapy wyposażone zostały w nowoczesne i niezwykle wydajne turbiny, które całkowicie usuną kuchenne zapachy. Zyskaj pełen komfort pracy w kuchni!

Regulacja barwy oświetlenia

Reguluj barwę oświetlenia tak, by dostosować kolorystykę do pozostałych świateł w pomieszczeniu. Korzystaj z zimnego światła, by przygotować posiłek w komfortowych warunkach. Przełącz na ciepłe barwy, by stworzyć relaksujący nastrój. Niech atmosfera będzie zawsze na najwyższym poziomie.

Specyfikacja

Maksymalna moc wyciągu 650 m³/h
Rodzaj ekstrakcji Obiegowe
Klasa wydajności przepływu dynamicznego A
Klasa wydajności świecenia B
Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego D
Ilość prędkości 4
Poziom hałasu 65 dB
Poziom hałasu (niska prędkość) 49 dB
Poziom hałasu (wysoka prędkość) 63 dB
Minimalna odległość od płyty elektrycznej 45 cm
Minimalna odległość od płyty gazowej 65 cm
Model Wbudowany
Kolor produktu Czarny
Materiał obudowy Stal nierdzewna
Funkcja Hob²Hood Nie
Typ kontroli Przyciski, pilot
Wbudowany wyświetlacz Nie
Typ wyświetlacza LED
Średnica przyłącza odprowadzającego dym 15 cm
Rodzaj filtra tłuszczu Aluminium
Lampy 5 W
Liczba żarówek 1 szt.
Rodzaj żarówki LED
Zmiana koloru światła Tak
Klasa wydajności energetycznej A
Moc silnika 220 W
Szerokość produktu 600 mm
Głębokość produktu 290 mm
Wysokość (max.) 26 cm
Waga produktu 9,5 kg
Wąż kanałowy w zestawie Nie
Przepływ powietrza 650 m³/h
Poziom hałasu (max) 65 dB
Gwarancja Gwarancja Producenta 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

Okap do zabudowy AMICA OMC6451B HC

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: Okap do zabudowy AMICA OMC6451B HC

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.