Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Oprogramowanie graficzne Adobe Lightroom 6 Multiple Platforms EU English Ret - 65237576

0 | Opinie: 0

Oprogramowanie graficzne Adobe Lightroom 6 Multiple Platforms EU English Ret - 65237576
Produkt niedostępny
Specyfikacja - Oprogramowanie graficzne Adobe Lightroom 6 Multiple Platforms EU English Ret - 65237576
Typ oprogramowaniaGraficzne i obróbka wideo
Architektura programu32-Bit
64-Bit
Rodzaj wydaniaWersja pudełkowa BOX
OpisProgram Lightroom sprawia,że fotografia cyfrowa jest łatwiejsza,szybsza i bardziej fascynująca. Bezpieczne środowisko edycji pozwala eksperymentować bez ograniczeń. Zdjęcia można poprawiać przy użyciu zaawansowanych opcji odcieni,kontrastu,koloru i innych parametrów. Program umożliwia skuteczne porządkowanie wszystkich zdjęć i udostępnianie ich niemal wszędzie. Idealne zdjęcia na każdym etapie pracy — od wykonania ujęcia do obróbki końcowej. Program Lightroom jest podstawowym środowiskiem obsługi fotografii — ułatwiającym porządkowanie, edytowanie i udostępnianie zdjęć. Łatwa praca z obrazami HDR Sceny o wysokim kontraście można łączyć w celu uzyskania naturalnego wyglądu lub fantazyjnych obrazów. Funkcja scalania HDR umożliwia scalenie szeregu ujęć z różnymi ustawieniami ekspozycji w pojedynczy obraz HDR. Zaawansowane pokazy slajdów wideo Obrazy, wideo i muzykę łatwo jest ująć w pięknym, dopracowanym pokazie slajdów z profesjonalnymi efektami, takimi jak panoramowanie i powiększanie. Obsługa dodatkowych urządzeń Aplikacja Lightroom jest teraz dostępna na urządzenia z systemem Android. Podobnie jak na tabletach iPad i telefonach iPhone wszystkie zmiany są synchronizowane z komputerem. Szybkie wyszukiwanie zdjęć Widok z podziałem na tabletach iPad i telefonach iPhone ułatwia i przyspiesza znajdowanie fotografii.

Opinie - Oprogramowanie graficzne Adobe Lightroom 6 Multiple Platforms EU English Ret - 65237576

Ocena produktu: Oprogramowanie graficzne Adobe Lightroom 6 Multiple Platforms EU English Ret - 65237576

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIS ACTIVEJET Aerocool Alcatel AMD Apple ASUS Be Quiet! BROTHER CANON Crucial D-Link Dell EPSON G DATA GIGABYTE HP Huawei Intel Jabra JBL Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Panasonic Philips Razer Roccat SanDisk Samsung Sony SteelSeries Toshiba TP-Link Trust
do góry