Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Ekspresowa dostawa z Polski Ponad 20 tys. produktów Raty 0%
Ortus Arena - K00618 Ortus Arena - K00618 Ortus Arena - K00618 Ortus Arena - K00618 Ortus Arena - K00618 Ortus Arena - K00618 Ortus Arena - K00618

Ortus Arena - K00618

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY

Opis - Ortus Arena - K00618


#Ortus Arena

Ortus Arena

Ortus Arena to dwuosobowa gra, w której gracze walczą o dominację na arenie wykorzystując wyspecjalizowanych wojowników, każdy z nich włada własnym żywiołem. Zdobywana Energia może być wykorzystywana do atakowania rywala podczas swojej tury lub obrony w trakcie tury przeciwnika. Sztuka wojny oznacza tutaj konieczność wykorzystania dostępnej energii w najbardziej efektywny sposób. Ortus polega na osiągnięciu delikatnej równowagi pomiędzy atakowaniem i obroną, dla której każdy z twoich 8 wojowników ma kluczowe znaczenie dla zwycięstwa lub porażki.

#Ortus Arena
#Ortus Arena

Ortus Arena to symetryczna gra turowa, w której musisz kontrolować na planszy pięć Studni Energii lub zbić osiem pionów wojowników przed twoim rywalem, by wygrać. Aby osiągnąć te cele, musisz zarządzać zapasem twojej Energii, która jest wykorzystywana, by przemieszczać twoich wojowników lub nakazywać im wykonanie ataków podczas twoich tur, ale też by bronić się przed napadami twojego przeciwnika podczas jego tur.

Ortus Arena to cyfrowa implementacja fizycznej dwuosobowej gry Ortus©. Pozwala ona graczom ze strategicznym talentem rywalizować ze swoimi znajomymi (lokalnie i w sieci) lub wspinać się na szczyt rankingu przeciwko innym graczom o podobnych umiejętnościach. Sprytna Sztuczna Inteligencja będzie rywalem w grze dla jednej osoby. Średnia długość rozgrywki to pół godziny.

#Ortus Arena

* Dwa poziomy trudności:
- Tryb Ucznia: W tym trybie możesz 8 wojownikami, atakując atakami wręcz lub zasięgowymi. Ten tryb służy nauczeniu się podstaw rozgrywki, gdy już oswoisz się z tym trybem, pora na…
- Tryb Mistrza: Uwolnij prawdziwą moc strategiczną gry. Twoi żołnierze mają teraz moce powiązane z ich żywiołami.

* Tryb wieloosobowy: Lokalny lub sieciowy, w tym trybie możesz pokonać swoich znajomych!

* Tryb solo: Możesz nauczyć się podstaw gry z pomocą kampanii będącej jednocześnie samouczkiem, lub możesz pokonać Sztuczną Inteligencję.

* Strategia wygrywa! Nie ma tu rzutów kostką, wyciągania kart, zwycięstwo zależy wyłącznie od twoich umiejętności logicznych i strategicznych. Nie ma w Ortus miejsca na szczęście, ale na twoje myślenie tak!

* Sieciowy ranking: W zależności od twoich wyników w sieci, będziesz wspinać się coraz wyżej i wyżej w rankingu, sprawdź swoją moc i postaraj się być lepszym!

#Ortus Arena

* Naucz się mocnych stron twoich wojowników w Trybie Mistrza:
- Ziemia: Ci żołnierze mogą się ukrywać i nie można przez to brać ich na cel jeśli w tym samym rzędzie nie ma innego wojownika ziemi. Ich ataki są potężniejsze niż innych postaci, ale kosztują też więcej energii.
- Woda: To jedyni wojownicy zdolni atakować kilku przeciwników naraz, wokół siebie lub w linii. Jeśli nie zablokujesz pierwszego uderzenia, będziesz musiał zapłacić malejący koszt energii za każdego wojownika, w którego był wymierzony atak.
- Ogień: Wojownicy ognia walczą parami. Ich ataki nie kosztują nic, więc będziesz musiał płacić jedynie za przemieszczanie ich po planszy. Jeśli są prawidłowo ustawieni, mogą osłaniać jednego sojusznika, i muszą stać w pozycji trójkąta, by atakować żołnierzy twojego przeciwnika.
- Wiatr: Nie płacą Energii za latanie w prostej linii po planszy aż do samego końca heksagonalnej siatki. Ich ataki dystansowe kosztują Eenergię.

* Trzy sposoby na osiągnięcie zwycięstwa!
- Kontroluj 5 Studni Energii
- Zbij 8 wojowników przeciwnika
- Przemieść swojego Przewodnika na środek mapy!

Cechy
PlatformaPC
Nazwa gryOrtus Arena
Wersja językowaAngielski
WykonawcaPlug In Digital
Rodzaj dystrybucjiSteam
Oprogramowanie
Obsługiwane systemy operacyjne WindowsWindows XP
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan Nowy

Opinie - Ortus Arena - K00618

Ocena produktu: Ortus Arena - K00618

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE HP Intel JBL Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Philips Razer ROCCAT SanDisk Sony Trust
do góry