Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must Have na Ten Sezon! Sprawdź>>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis AGD AGD do kuchni Akcesoria kuchenne Ostrzałka do noży

Ostrzałka do noży

D0G2V1f7B0c0w1E6f4t8e7a1q6I8T4t9.jpg
B8O7F0o6m080H1T6e4m8i7z1K6Z8O5B9.jpg
D0G2V1f7B0c0w1E6f4t8e7a1q6I8T4t9.jpg
B8O7F0o6m080H1T6e4m8i7z1K6Z8O5B9.jpg

Ostrzałka do noży

Producent:  Pyramis
Produkt Produkt niedostępny
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa.
  2. Podając adres poczty elektronicznej zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie adresu w celu powiadomienia o dostępności produktu, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących prawach znajduje się w Polityki Prywatności.

Opis

Ostrzałka do noży PYRAMIS

Stabilna i bezpieczna konstrukcja ostrzałki do noży PYRAMIS zapewnia wygodne i łatwe ostrzenie noży w domowych warunkach. Wysokiej jakości płytki ostrzące umożliwiają uzyskanie równej i trwałej krawędzi tnącej ostrza.

Specyfikacja

Model Ostrzałka do noża
Kolor produktu Czarny
Materiały Metal, Plastik
Szerokość produktu 70 mm
Wysokość produktu 70 mm
Głębokość produktu 70 mm
Gwarancja Gwarancja Producenta 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

Ostrzałka do noży

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: Ostrzałka do noży

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.