Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Kup dzisiaj, zapłać później zobacz produkty w promocji
Karta dźwiękowa ROCCAT Juke 7.1 - ROC-14-110 Karta dźwiękowa ROCCAT Juke 7.1 - ROC-14-110

Karta dźwiękowa ROCCAT Juke 7.1 - ROC-14-110

0 | Opinie: 0

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - Karta dźwiękowa ROCCAT Juke 7.1 - ROC-14-110


Juke.jpg

ROCCAT Juke - stereofoniczna karta dźwiękowa USB z efektem wirtualnego dźwięku 7.1 i adapterem do zestawu słuchawkowego

ROCCAT Juke z efektem wirtualnego dźwięku 7.1 oraz stereofoniczną kartą dźwiękową USB z adapterem dla zestawów słuchawkowych to pakiet, który wyniesie Twoje wrażenia dźwiękowe w grach na zupełnie nowy poziom. Juke gwarantuje najwyższą jakość wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1 i może współpracować z wieloma modelami zestawów słuchawkowych stereo dla graczy dostępnych obecnie na rynku

ROCCAT.jpg

Dźwięk stworzony do gier

Imponująca technologia wirtualnego dźwięku 7.1 potrafi tchnąć nowe życie w zwykły słuchawkowy zestaw stereo i zapewnić wierne środowisko brzmienia przestrzennego, w którym usłyszysz wszystko: od kliknięcia przeładowanego naboju po szelest trawy. Zlokalizujesz i zlikwidujesz wroga, zanim zdąży kiwnąć palcem.

Juke 7.1.jpg
Juke kompatybilność.jpg

Zwiększona kompatybilność

Juke nie tylko zapewnia wyjątkową jakość dźwięku, ale stanowi też rozwiązanie wysoce kompatybilne z innymi urządzeniami. Produkty konkurencji oferują dźwięk przestrzenny jedynie w połączeniu z innymi urządzeniami tej samej marki, my tymczasem obraliśmy inny kierunek. Juke potrafi fantastycznie współpracować z prawie każdym zestawem stereofonicznym dla graczy - wystarczy go podłączyć, zainstalować sterownik i można rozpoczynać grę.

Kompletny pakiet oprogramowania

Wielofunkcyjne oprogramowanie dołączone do Juke usprawnia pracę karty dźwiękowej i pozwala oddzielnie dobrać właściwości każdego z głośników systemu 7.1, co z pewnością zadowoli drobiazgowych audiofilów. Oprogramowanie potrzebuje niewiele pamięci, a pomaga znacząco podnieść jakość dźwięku i dostosować ustawienia korektora, aby idealnie spełniały wymagania użytkownika.

Juke oprogramowanie.jpg
Audio
WewnętrznyNie
Kanały wyjścia audio7.1 kanały
Porty i interfejsy
Interfejs hostaUSB
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Producenta 24 miesiące
Stan

Opinie - Karta dźwiękowa ROCCAT Juke 7.1 - ROC-14-110

Ocena produktu: Karta dźwiękowa ROCCAT Juke 7.1 - ROC-14-110

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina Aerocool ASUS Be Quiet! Crucial D-Link GIGABYTE HP Intel Kingston MSI TP-Link
do góry