Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Solidnie i terminowo prezenty wysyłamy w 24h kup teraz
Gra PC Mac OSX Linux Bridge Constructor Medieval wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Linux Bridge Constructor Medieval wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Linux Bridge Constructor Medieval wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Linux Bridge Constructor Medieval wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Linux Bridge Constructor Medieval wersja cyfrowa Gra PC Mac OSX Linux Bridge Constructor Medieval wersja cyfrowa

Gra PC Mac OSX Linux Bridge Constructor Medieval wersja cyfrowa

0 | Opinie: 0

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - Gra PC Mac OSX Linux Bridge Constructor Medieval wersja cyfrowa

b.jpg

Bridge Constructor Medieval

Gra cofa zegar o kilka wieków do czasów rycerzy i zamków. Zbuduj solidne mosty, aby zaopatrzyć swoje miasto w zapasy - lub sprytnie zbudowane mosty, które zawalą się pod ciężarem atakujących żołnierzy, wysyłając hordę wrogów w otchłań poniżej. Nie będziesz nawet bezpieczny od ognia armatniego na 40 zupełnie nowych poziomach. Chroń żołnierzy piechoty i powozy konne z krytymi mostami i stabilnymi konstrukcjami słupowymi.

Cechy gry:

- Po raz pierwszy: buduj mosty w średniowieczu!
- Nowe poziomy i tryby gry zapewniają zupełnie nowe wrażenia
- Zaprojektuj solidne dachy mostów, aby chronić się przed katapultami wroga
- Zbuduj sprytne pułapki mostowe, aby wysłać naprzód wrogie oddziały w otchłań
- Ekscytująca i zabawna historia
- Ciesz się pięknymi średniowiecznymi krajobrazami
- Osiągnięcia i tabele wyników

c.jpg

Dostępnych jest łącznie pięć materiałów, które pomogą Ci zbudować idealny most: drewno, ciężkie drewno, kamień i liny, a także nowy dodatek dachu mostu.
W tej ekscytującej historii zapoznasz się z różnymi materiałami krok po kroku i dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby mosty spełniały wymagania różnych poziomów.

g.jpg

Innowacyjne tryby gry dla Ciebie!

Oprócz budowania stabilnych mostów, weterani mogą znaleźć wiele nowych trybów gry.
- Na poziomie oblężenia twój most jest bombardowany przez wrogie katapulty. Wzmocnij go, aby się nie zawalił, i chroń swoje oddziały dachem.
- W innym, nowym trybie gry budujesz swoje mosty, aby zawaliły się pod ciężarem wrogich jednostek, aby wysłać ich jak najwięcej do otchłani.
- Ponadto unikalne wyzwania bonusowe zostawiają nawet najbardziej doświadczonych graczy w kropce pod koniec gry. W ten sposób zarówno profesjonaliści budujący mosty, jak i nowicjusze staną przed wyzwaniem w Bridge Constructor Medieval.

(c) 2014 Headup Games GmbH & Co. KG, all rights reserved, www.headupgames.com, ClockStone and its logos are trademarks of ClockStone Software GmbH.

Jak aktywować zakupiony kod na Steam?

Po zrealizowaniu swojego zamówienia otrzymasz kod do wykorzystania na platformie Steam, z której należy pobrać zakupioną grę. Aby to zrobić należy wykonać następujące kroki. Pobrać darmową aplikację Steam ze strony internetowej http://store.steampowered.com poprzez kliknięcie w zielony przycisk "Zainstaluj Steam". Dwukrotnie kliknąć na ikonę pobranego pliku instalacyjnego i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie. Po uruchomieniu programu Steam trzeba utworzyć darmowe konto lub zalogować się na istniejące. Aby założyć darmowe konto należy wybrać opcję "utwórz nowe konto" widoczną u dołu i wypełnić formularz widoczny na ekranie, podając swoje dane.

1.jpg
2.jpg

Po założeniu darmowego konta wpisujemy wybrane przez siebie dane logowania w wyznaczonych miejscach. Kiedy uruchomimy główne okno programu Steam, przechodzimy do zakładki "gry" w lewym górnym rogu ekranu i z rozwijanej listy wybieramy opcję "aktywuj produkt na Steam".

Zgodnie z instrukcją, klikamy przycisk "dalej".

3.jpg
4.jpg

Następny krok to akceptacja umowy. Klikamy przycisk "zgadzam się". Przechodzimy do najważniejszej części. Wpisujemy zakupiony kod produktu. Możemy go oczywiście również skopiować ze schowka.

Klikamy przycisk "dalej" i rozpoczynamy pobieranie gry. Czas pobierania jest uzależniony od rozmiaru plików instalacyjnych i prędkości połączenia internetowego użytkownika. Aby sprawdzić szybkość pobierania klikamy przycisk "pobieranie" u dołu ekranu.

GRATULACJE! Gra została aktywowana i dodana do biblioteki.

Dostęp do gry można uzyskać klikając przycisk "biblioteka", a następnie "gry" w lewym górnym rogu ekranu. Z tego miejsca można kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybranym tytule, by go odinstalować i zainstalować w późniejszym terminie.

uwaga.png

Gwarancja licencjodawcy

W przypadku treści cyfrowych dostarczanych na niematerialnym nośniku, za wady dystrybuowanych treści odpowiada licencjodawca.

Specyfikacja - Gra PC Mac OSX Linux Bridge Constructor Medieval wersja cyfrowa
ProducentHeadup Games
Kod producentaE44880
WydawcaHeadup Games
PlatformaLinux
Mac OSX
PC
WydanieCyfrowe
PEGI - wiek graczaod 3 lat
Wersja językowaAngielska
Francuska
Hiszpańska
Niemiecka
Rosyjska
Wielojęzykowa
Włoska
Gatunek gryIndie / Niezależna
Logiczna
Rekreacyjna
Strategiczna
Symulator
Typ DRMSteam
Minimalne wymagania systemoweDirectX: 9.0
Pamięć RAM: 1 GB
Procesor: Intel Pentium 4
System operacyjny: Microsoft Windows XP
GwarancjaGwarancja licencjodawcy
NośnikNie dotyczy
Dodatkowe informacjeJednoosobowy tryb gry
Połączenie z internetem wymagane do aktywacji gry

Opinie - Gra PC Mac OSX Linux Bridge Constructor Medieval wersja cyfrowa

Ocena produktu: Gra PC Mac OSX Linux Bridge Constructor Medieval wersja cyfrowa

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE Intel Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Philips Razer ROCCAT SanDisk Sony Trust
do góry