Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Ekspresowa dostawa z Polski Ponad 20 tys. produktów Raty 0%
Darksiders Genesis - K01510 Darksiders Genesis - K01510 Darksiders Genesis - K01510 Darksiders Genesis - K01510

Darksiders Genesis - K01510

0 | Opinie: 0

Produkt na zamówienie

Opis - Darksiders Genesis - K01510


#Darksiders Genesis

Darksiders Genesis

Wywalcz swoją drogę przez mroczny, demoniczny spisek, który grozi zaburzeniem równowagi na wieki i zniszczeniem wszelkiego istnienia.

#Darksiders Genesis

Od zarania dziejów Rada utrzymywała równowagę w istnieniu życia. Wypełniający ich rozkazy jeźdźcy Apokalipsy, Nefilimowie (potężne istoty zrodzone z nienaturalnego przymierza aniołów i demonów), przysięgli służyć Radzie, otrzymując w zamian niesamowite moce. Jednakże moce te zostały okupione ogromnym kosztem: jeźdźcy dostali rozkazy użycia swojej nowej siły do zgładzenia reszty swoich pobratymców. Doprowadziło to do krwawej wojny w Edenie, w której jeźdźcy, wypełniając wolę Rady, zgładzili Nefilimów.

#Darksiders Genesis

Wciąż wstrząśnięci wydarzeniami w Edenie, Wojna oraz Waśń dostali nowe zadanie – Lucyfer, enigmatyczny i zwodniczy król demonów knuje spisek, by zmącić panującą równowagę, przyznając władzę i moce władcom demonów w Piekle. Wojna oraz Waśń muszą dopaść tych władców, zebrać informacje i ostatecznie wywalczyć sobie drogę przez mroczny, demoniczny spisek, który grozi zaburzeniem równowagi na wieki i zniszczeniem wszelkiego istnienia.

DARKSIDERS: GENESIS to połączenie akcji i przygody, w której przedzierasz się przez hordy demonów, aniołów i wszystkiego, co pomiędzy w drodze do Piekła i z powrotem, wykorzystując broń palną i białą. Genesis pozwala graczom zobaczyć świat DARKSIDERS sprzed wydarzeń z oryginalnej gry oraz wprowadza jeźdźca Apokalipsy – Waśń.

#Darksiders Genesis
#Darksiders Genesis
#Darksiders Genesis

Wojna oraz Waśń otrzymali nowe zadanie do wykonania.

Lucyfer spiskuje i przyznaje władze i moce władcom demonów w Piekle.

Wojna oraz Waśń muszą dopaść tych władców.

© 2019 THQ Nordic AB, Sweden. Developed by Airship Syndicate. Darksiders, THQ and their respective logos are trademarks and/or registered trademarks of THQ Nordic AB. All rights reserved. All other trademarks, logos and copyrights are property of their respective owners.

Opis ogólny
Wydanie gryPodstawowy
Wersja językowaAngielski
Francuska
Hiszpański
Niemiecki
Polski
Portugalski
Rosyjski
Wielojęzyczny
Włoski
PlatformaPC
RodzajAkcja/Przygodowy
WykonawcaAirship Syndicate
Data wydania (DD/MM/RRRR)31.12.2019
Klasyfikacja ESRBpowyżej 13 lat
Rating PEGI16
EdytorTHQ Nordic
Wymagania systemowe
Wirtualna rzeczywistość (VR) słuchawki są wymaganeNie
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan Nowy

Opinie - Darksiders Genesis - K01510

Ocena produktu: Darksiders Genesis - K01510

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE HP Intel Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Philips Razer ROCCAT SanDisk Sony Trust
do góry